Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Yaguar

Diablo 2

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno nie jeden z was grał w d2 i co niej myślicie... gracie w sieci czy na singlu? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gralem, ale to sa bardzo odlegle czasy. Zajechalem raz pewna myszke na tym :-). wiadomo klikania masakrycznie duzo. Kiedys ta gra mnie wciagala, miala w sobie to cos, ze pomimo grafiki noce pekaly. Teraz zas wogole nie siegam w jej strone. gralem na singlu, pozniej troche w mp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie D2LoD to gra ponad czasowa... Arcydzieło.

A ktoś już grał w Hell Gate: London?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kazdy ma swoje zdanie, wiec:
D2 nie zabardzo mi sie podoba, jedynka była lepsza

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yaguar"]na pewno nie jeden z was grał w d2 i co niej myślicie... gracie w sieci czy na singlu?[/quote]
nie tylko nie jeden, ale także nie jedna ;-)

świetna gierka, hmm trzeba by było zrobić porządek w szufladzie i znowu ją odpalić :)

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diablo 2, świetna giera. Pamiętam ją z przełomu SP i Liceum. Chodziło się z koleżkami do kafejki i grało w sieci. Gra jednak szybko mi się znudziła i po 3 miesiącach przestałem w nią grać. Niechcący trafiłem na część pierwszą Diablo i ta o wiele bardziej mnie wciągnęła.
Z Diablo 2 pamiętam Czarodziejkę i jej zaklęcia zimna... Na BattleNecie rozbijalismy grupy Wojowników, byli bez szans ;-] Ech... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boże ile ja życia straciłem na tej grze :mrgreen: Grałem w nią odkąd wyszła, później dodatek ale już na nowym kompie bo na starym mi się na dysk nie zmieścił :lol: Nie pamiętam ile grałem na singlu, wiem że baaardzo długo a na serwerze priv "Grota Trolla" grałem coś 1,5 roku, nawet swój klan z kumplami mieliśmy :mrgreen: Piękne czasy jak na 1.09 robiło się taxi i latało na "Coffki" "BR'y"... Ech... Piękne wspomnienia. Jak ktoś grał na GT i pamięta klan "Dzieci Janosika"(DJ) to Ja byłem DJ-Iceman - Janosik :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze nigdy nie miałem doczynienia z tą grą... moi znajomi nie raz widziałem że w nią grali.. lecz mi ona jakoś się nie spodobała więc nie testowałem ;]

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Parę lat temu ostro w to cisnąłem ;) Teraz z chęcią też bym sobie pograł ale gdzieś płytkę mi wcięło więc wiadomo co trzeba zrobić... ;) W sieci jeszcze nie grałem bo nie mam warunków ale jeszcze jest sporo czasu żeby to nadrobić, bo ta gierka tak szybko się ludziom nie znudzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi