Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos posiada cos takiego piszcie cos tam sie blondynka zna:) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="IZKA28"]jesli ktos posiada cos takiego piszcie cos tam sie blondynka zna:)[/quote] Konkret , w czym masz problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Konkret , w czym masz problem ?[/quote] ty jej nie rozumiesz ona sie zna na tunerach i jak coś to oferuje swoja pomoc

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja tam nie rozumiem tego co napisała założycielka tego tematu i tego jej drugiego tematu też... Posłuchaj, po kiego ciula sie chwalisz, że znasz "2 informatyków" skoro sama @#$%^ wiesz? Z każdą pierdolą będziesz latać do nich? I co? Powiedzą ci co jest nie tak a ty sobie przypiszesz ich wiedzę? Żałosne moim zdaniem. Ja też jestem informatykiem i wiesz co? Znam 34 osoby, które są informatykami tak jak ja ale nie chwalę się tym.

Dla mnie oba twoje tematy to kompletna KPINA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]A ja tam nie rozumiem tego co napisała założycielka tego tematu i tego jej drugiego tematu też... Posłuchaj, po kiego ciula sie chwalisz, że znasz "2 informatyków" skoro sama @#$%^ wiesz? Z każdą pierdolą będziesz latać do nich? I co? Powiedzą ci co jest nie tak a ty sobie przypiszesz ich wiedzę? Żałosne moim zdaniem. Ja też jestem informatykiem i wiesz co? Znam 34 osoby, które są informatykami tak jak ja ale nie chwalę się tym.

Dla mnie oba twoje tematy to kompletna KPINA![/quote]
[b]THeMooN[/b] spokojnie, herbatkę ziołową polecam...

ja powiem jedno, [b]IZKA28[/b], dziękujemy za informacje, jezeli ktoś bedzie miał problem to napewno załozy temat... w tym zrobił się śmietnik...

close...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...