Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ropson13

siatkówka:D

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wszystkim:D

Mam do was takie pytanie:

jak myslicie jaki bedzie skład drużyny na mistrzostwa swiata??

Ja mam taką propozycje:

Zagumny
Gruszka
Winiarski
Gacek
Wlazły
Grzyb
Możdzonek
Świderski
Żygadło
Prygiel
Kadziewicz

a wy ?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skład który podałeś uważam że jest dobry
tego nie znam Możdzonek
a często oglądam siatkę

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Możdzonek on raczej jest rezerwowym wchodzi tylko gdy inny zawodnik sierotkowy jest zmęczony:D

ja też siatkówke oglądam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wytypuję tylko pewniaków, którzy moim zdaniem znajdą się w kadrze: Winiarski, Wlazły, Zagumny, Gacek, Kadziewicz. Ci zawodnicy to podstawa naszej reprezentacji. Na środku dołożyłem podobnie jak Ty Grzyba, ponieważ dobrze radził sobie w Lidze Światowej. W ataku postawiłbym także na doświadczonych Gruszkę i Świderskiego. Skłąd który podałeś jest bardzo dobry i zgadzam się z Twoim wyborem.

btw CO do Możdzonka byłbym ostrożny. No cóż... zobaczymy.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z tym ze Możdzonek własnie w lidze nic nie pokazuje ale tak to gra świetnie i tu jest jego problem

P.S. Za kilka lat zmienie sie ze Świderskim:D jak bedą mnie chcieli do kadry:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]btw CO do Możdzonka byłbym ostrożny. No cóż... zobaczymy.[/quote] ja nie bede oceniać jego gry ponieważ nie widziałam go na boisku albo nie zachwycił mnie swoją grą
kiedyś zapamiętałam Paweł Papke moim zdaniem dobrze kiedyś grał [quote="ropson13"]Za kilka lat zmienie sie ze Świderskim:D jak bedą mnie chcieli do kadry:D[/quote] aż tak dobrze grasz ??

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi