Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Eliminacje Mistrzostw Świata 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ok w grupie eliminacyjnej do MŚ w 2010 trafiliśmy na Czechy, Słowację, Słowenię, Irlandię Północną i San Marino. Czy uważacie, że to było dla nas szczęśliwe losowanie? Który zespół jest faworytem do wygrania tej grupy? Czy Polska awansuje do MŚ?
[center][img]http://www.pucharswiata.phg.pl/img_news/rpa_2010_2.jpg[/img] [/center]
Przypomnę tylko, że zwycięzca grupy automatycznie awansuje do MŚ, natomiast zespóły z drugich miejsc będą rywalizowały w barażach o awans. Czekam na Wasze przemyślenia.
[center][img]http://bi.gazeta.pl/im/1/4472/z4472011Z.jpg[/img] [/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Czechy, Słowację, Słowenię, Irlandię Północną i San Marino[/quote] Heh, niektórzy zacierają ręce pewni wygranej, inni są bardziej ostrożni w tym optymiźmie.

Na pewno nie można pozwolić sobie na ignorancję, bo nosząc wysoko głowę można się podtknąć o najmniejszy kamyk.
Największe emocje będą na pewno przy meczu Polska - Czechy, bo raczej to te dwie drużyny są faworytami tej grupy.

Na pewno te rankingowo słabsze drużyny będą starały się pokazać klasę, więc mimo wszystko nie można móić, że awans mamy w kieszeni.

Myślę, że po wszystkich meczach grupa bedzie tak wyglądać:
1. Polska (Lach potęgą jest i basta! ;-) )
2. Czechy
3. Irlandia Płn
4. Słowacja
5. Słowenia
6. San Marino

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hm. Wydaje mi sie ze wyjdziemy z grupy. Powinnismy. jedynym zagrozniem to chyba tylko Czechy sa, ale jakos to bedzie !
Ta wlasciwie to spodziewalam sie ze kogo innego wylosujemy, kogos kto nam wiecej zgaraza, a jednak... ;)

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
osobiscie bym wolal aby zamiast czech byl taki zespol jak: Niemcy, Włochy lub Portugalia( sa wyzej w rankingu, ale uwazam ze Polakom by sie latwiej z nimi gralo)
Polska awnsuje jednak z 1 miejsca :lol: :lol: a Czesi beda walczyc w barazach

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Portugalia - ok
Włochy - no jakos ujdzie
ale Nimecy ? szwaby j*bane zawsze potrafia nam dokopac, wiec nie wiem czy to dobry pomysl ;)

No coz, narazie jest jak jest, zobaczymy co bedzie jak dojdzie do mistrzostw, to jeszcze duzo czasu i mysle, ze Polacy przygotuja sie dobrze ;)

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mysle ze wyjdziemy z grupy. Najbardziej obawiam sie czechow, ostatnio ida w gore. Ale mam nieodparte wrazenie ze odpadniemy w cwierc finalach. A co do losowania, to jestem bardoz mile zaskoczony, lepiej chyba nie mozna bylo sie spodziewac. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak, więc dziś gramy ze Słowenią. Wynik 1-1. Mój komentarz:
[quote]Blee, jak widzę dośrodkowanie Krzynówka to wole tego meczu nie oglądać... Poza tym ja sie pytam gdzie R. Lewandowski? Zamiast tego Leo zmienia Murawskiego i z przymusu Bosackiego.
Na początku graliśmy piłką i było dobrze, teraz to się rozleciało. Jak komentator po golu gadał, żeby odpuścić, dać pograć rywalom to też mi się już tego słuchać nie chciało. Przecież właśnie wtedy powinniśmy ich dobić. A jak oni wyrównali to komentator oczywiście gada, że niepotrzebnie odpuścili ;/ [/quote]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak stracili gola to siedli i nie potrafili się już podnieść do końca. Sam Błaszczykowski nie wygra meczu, niestety. Krzynówek OUT, Wasilewski OUT, Jop OUT.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko jeśli wyrzucisz jeszcze dwóch obrońców to już chyba nie będzie z czego defensywy uzbierać ;/ Ten mecz wyglądał tak, że albo po stracie gola oni stracili motywację albo opadli już z sił. Czy jedno czy drugie to i tak niedobrze.

I tak jak powiedział Kuba po meczu: [quote]Inni bali się wziąć ciężar gry na swoje barki i pociągnąć grę do przodu[/quote] Jeden podawał do pomocnika a ten znów oddawał do tyłu. Szkoda, że nie potrafili grać cały mecz tak jak pierwsze 20min.

PS. Leo mógł wystawić też 2 napastników. On tłumaczy się tym, że wypadł Paweł ale przecież Lewandowski mógłby zagrać razem z Piszczkiem i też byłoby dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czesi wygrają grupę, a Polska zajmie drugie miejsce i w barażach nie zagra lub w nich polegnie. [quote="Matrix"]PS. Leo mógł wystawić też 2 napastników. On tłumaczy się tym, że wypadł Paweł ale przecież Lewandowski mógłby zagrać razem z Piszczkiem i też byłoby dobrze.[/quote] Albo mógłby nie mieć jakiejś tajemniczej koncepcji do której mu nie pasują Jeleń i Wichniarek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Albo mógłby nie mieć jakiejś tajemniczej koncepcji do której mu nie pasują Jeleń i Wichniarek.[/quote]No dokładnie, Jeleń jest idealnym graczem, któremu można grać piłki na dobieg. Za to Wichniarek wali gola za golem. Ale jak widać Leo woli grać górne piłki na Piszczka, który zwykle gra na boku ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[center][b]Polska - San Marino 2-0[/b][/center]
Troche nieciekawie to zaczyna wyglądać. Nie wiem co Leo kombinuje ale widać, że on nie jest już po jasnej stronie księzyca. Czy brakuje mu pomysłu, motywacji? Nie wiem. Cieszy to, że może w końcu będziemy mieli napastnika international level. Tylko zastanawiam się co w kadrze robi Sagan? Do tego Krzynówek - szanuje go ale jego czas minął. Roger - kompletnie bez formy, chyba to on miał rozgrywać piłkę a tak na prawde rzadko przy niej był a jeśli już to podawał niecelnie. Jop - każdy jego kontakt z piłką kończył się długim zagraniem do napastnika albo Kuby. Ale przynajmniej podawał w miare celnie.

Ogólnie oglądając mecz, widać było, że nasi nie mieli pomysłu na grę. Po prostu cisneli do przodu jak leci. A atak pozycyjny to już kompletna katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ok to napisze swoje spostrzeżenia. Po pierwsze, to ja nie wiem, jak Krzynówek przekonuje Leo, że jeszcze do czegoś się nadaje. Nie wiem, po co wszedł, skoro niczego nie wniósł, w ogóle nie pomagał drużynie, a każde jego dośrodkowanie z lewej strony lądowało na aucie po drugiej stronie boiska. Smolarek bez formy, bo nie potrafił przedryblować obrońców San Marino. Natomiast cieszy mnie postawa Piszczka. Był naszym najlepszym piłkarzem w tym meczu i mam nadzieję, że na stałe zagości już w kadrze. No i Robert Lewandowski, którego bardzo lubię. Bo wiecie, być taką rewelacją w wieku 20 lat w Polsce to jest naprawdę coś. U nas 24-letni zawodnicy są jeszcze talentami, które "czekają na objawienie". A ten strzela jak na zawołanie. To będzie taki nasz polski Drogba :D

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wczoraj odbył się mecz Polska - Czechy :-) Jak już wiecie spotkanie skończyło się wynikiem 2-1.
Nasza drużyna bardzo pozytywnie zaskoczyła. Grała szybko, widać było, że ma pomysł na grę i mimo kilku nieporozumień wszystko wyglądało bardzo ładnie.
Szczególnie na początku meczu podobały mi się ofensywne wejścia Murawskiego. Oczywiście na pochwałę zasługują także Kuba oraz Paweł Brożek. Błaszczykowski znany jest z przebojowości i udowodnił to w tym meczu. Po minięciu kilku rywali wyłożył piłkę Brożkowi, który huknął mocno i skończyło się bramką :-)
Należy przypomnieć, że w tym meczu do bramki wrócił Boruc. Spisał się bardzo dobrze, ratując kilka razy nas przed utratą gola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak już wspomniałem na sb, mecz Polska - Grecja skończył się wynikiem 2-0.
Polacy zagrali dość szybką piłkę(jak na nas ;p), starali się grać na jeden kontakt, i mimo, że nieraz zabrakło ostatniego podania, to wyglądało to wszystko całkiem dobrze.
Boruc bronił pewnie, jedynie raz nie wyłapał piłki :P Ale ogólnie wyglądał na pewnego siebie.
Obraniak zaliczył idealny debiut, zdobywając dwie bramki, przy czym, jedną strzelił, a jedna została mu zaliczona, ponieważ piłka się od neigo odbiła (; (w końcu dobre ustawianie się na boisku jest ważne ;d).

Odnotować trzeba, że Roger dwa razy nas wszystkich zaskoczył. Po pierwsze śpiewał hymn, a po drugie.., a zresztą sami zobaczcie :-D

[youtube]http://www.youtube.com/v/2tOlMP_X5ic[/youtube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten filmik to do działu "humor" się nadaje xD :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
No sram i leję pod siebie xD Nie ma to jak uczyć się polskiego xD Koledzy z reprezentacji pewnie mu pomagali ^^ :mrgreen:

Nie oglądałem meczu, bo doszedłem do wniosku, żę szmaciorze znów przegrają. No i jestem pod wielkim wrażeniem. Dawno nie byłem tak zdziwiony O.o :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi