Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
happyGirl17

Z kim najchętniej poszedłbyś / poszlabys do łóżka?

Rekomendowane odpowiedzi

Bartłomiej Świderski ;) mmmmm
jest aktorem ;) wystepował w Magdzie M. grał jej przyjaciela ;) teraz jest głownym bohaterem serialu "tylko milosc" ten serial ogladam tylko ze wzgledu na niego ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z nikim innym jak z moja dziewczyna...
Jestem co do niej uczciwy i nie zdradzę jej...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Carlito[/b], ale spokojnie nikt tu nie mowi o zdradzie :P to tak jakbys powiedział jaka sławna osoba jest według Ciebie najseksowniejsza :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmmm... Narażę się męskiej społeczności... powiedzą, że nie mam gustu... Ale mam to w nosie :mrgreen:

- Cristiano Ronaldo
- Hayden Christensen
- Chris Evans
- młody Alain Delon

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MaxxCrazyroller"]O widzę, że ktośma na mnie ochotę :-P jak miło :lol:[/quote] ciekawe kto :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poszłabym do łóżka z [b]fortuną[/b] - pogadałybyśmy, obejrzałybyśmy jakiś film, napiłybyśmy się winka, może jakieś jedzenie... A potem spac.

Fajnie byłoby też pójśc do łóżka z [b]Freqiem[/b] - duuuuużo muzyki, piwka a potem spać.

O, wiem - [b]Matias[/b]! Troszkę byśmy porozmawiali, potem koncert Unplugged, potem piwka, potem spać.

Bałąbym się pójśc do łóżka z Magicalem, bo zapewne obraz "on + dziewczyna w łóżku" kojarzy mu się ściśle z seksem :-P Choć mogę się mylić.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszyscy odbieracie "pójście do łóżka" Od razu jako seks.... Wyluzujcie.... Chętnie z Nettie, bo myślę że było by po prostu czuło... Młoda? Czemu nie. matra.... Franca... Po między nami sucz i też było by fajnie(Wcześniej Sis wiesz o co be EKHY, KHY...:P) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote="Catwoman"]Bałąbym się pójśc do łóżka z Magicalem[/quote]nie wiedziałem ze jestem znany :mrgreen: a poza tym to ja bym sie bał pójść z tobą :evil: [quote="Catwoman"]bo zapewne obraz "on + dziewczyna w łóżku" kojarzy mu się ściśle z seksem :-P Choć mogę się mylić.[/quote] no i sie mylisz nie jestem forumowym zboczeńcem jak każdy potrzebuje trochę czułości
chce mięć kogo przytulić pocałować

no jeśli temat zboczył na z kim poszedł byś do łózka o bez wahania mowie ze
[b]happyGirl17[/b], :*
nie chce żadnej znanej osoby wystarczy mi hG17 :*
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]nie jestem forumowym zboczeńcem [/quote] .......... [quote="MagicalFire"]jak każdy potrzebuje trochę czułości
chce mięć kogo przytulić pocałować [/quote]
Każdy ma takie potrzeby, jednak są tacy, co nie wykorzystują ku temu okazji.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Wszyscy odbieracie "pójście do łóżka" Od razu jako seks[/quote] nie no wiesz... głodnemu chleb na myśli :D przynajmniej w moim wypadku :mrgreen:
[quote="Zielony34"]Chętnie z Nettie, bo myślę że było by po prostu czuło...[/quote] dziękuję za wyróżnienie :D

i patrząc w inny sposób to: myślę, że matra + ja + młoda to byłoby coś wybuchowego. Jakieś winko, piwo albo coś innego... :P oj, działoby się :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W drugim poście Foxa jakaś pomyłka nastąpiła chyba albo całkiem wzrok mi siadł :D
hmm fizycznie kręci mnie Chnning Tatum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="missile"]W drugim poście Foxa jakaś pomyłka nastąpiła chyba albo całkiem wzrok mi siadł[/quote] funkcja you. Stare i nie modne.

Najchętniej poszedłbym do łóżka z kobietą. Lubię kobiety.

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lets see... celebrities...

-Amy Winehouse
-mloda Sinead o`Connor
-Lucy Liu
-Tilda Swinton
-Laska z teledysku Royksopp 'What else is there'

postacie (nie chodzi o aktorki, ale o postacie z filmow)

-Mistique z 'X-Menow'
-Domino z 'Domino'
-Malory z 'Urodzonych mordercow'
-Leeloo z 'Piatego elementu'

I przez pojscie do lozka rozumiem dmuchanko, a przez dmuchanko rozumiem pieprzenie, a przez pieprzenie mam na mysli sex :amasz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]z tobą [you] bym poszedł ... i ostro się zabawił :-P[/quote] Super nie ma co! Wbijaj na chatę, bo nie mogę się doczekać. :lol: :-D

A co do tematu: no cóż...ja to z nikim tak naprawdę, ale skoro już tu piszę, to wybiorę Jenna Jameson.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiedźmin, wiem, wiem, że to postać fikcyjna, ale co tam. Mój idol odkąd nauczyłam się czytać i wiedziałam co to seks.;DD Z nim mogłabym zawsze i wszędzie.;p <sex>
A jeśli chodzi o takie osoby znane, to nie ma takiej, z którą chciałabym iść do łóżka, żadna mnie nie kręci. Pozostanę więc przy swoim mężu.:)
Edytowane przez Gość

[color=#F2C479]Nie jest moją winą, że zapominasz o mnie,

że jestem tylko dzieckiem - sama nie dorosnę.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"] z tobą
iga
[you]
bym poszedł ... i ostro się zabawił :-P[/quote]
Ja jestem Iga:D :-P :-P

W sumie to nie wiem z kim bym chciała iść;)
Chyba jednak wole Normalnych kolesi:)

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]nie jestem forumowym zboczeńcem[/quote] wolne żarty jesteś największym forumowym zboczeńcem jakiego miałam okazję poznac :amasz: :oops:

No więc poszłabym do łózka z Davidem Beckhamem :-P
Jego wyglad mnie pociąga 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Wszyscy odbieracie "pójście do łóżka" Od razu jako seks.... Wyluzujcie.... Chętnie z Nettie, bo myślę że było by po prostu czuło..[/quote] Jak chcesz by było miło to możesz iść z Piotrem Rubikiem .... z tym blondynkiem jest zawsze czuło :D

Osobiście chodzę do łóżka tylko z moją Lorczi i nikogo więcej mi i jej nie potrzeba ... Za to zawsze z chęcią pójdę do łóżka z pluszowym liskiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Jak chcesz by było miło to możesz iść z Piotrem Rubikiem .... z tym blondynkiem jest zawsze czuło [/quote] dobre! Myślę sobie jakaś metamorfoza zaczyna w FOXie zachodzić, że takim tekstem rzucił? Czy może ktoś mu się na konto włamał?
[quote="FOX"]Osobiście chodzę do łóżka tylko z moją Lorczi i nikogo więcej mi i jej nie potrzeba ... Za to zawsze z chęcią pójdę do łóżka z pluszowym liskiem [/quote] a nie, to stary dobry FOX :lol: :lol:

ja to bym jeszczce poszedł z Aillin, pod warunkiem, że wzięłaby sprzęt z kliniki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"]ja to bym jeszczce poszedł z Aillin[/quote] mam niezłe wzięcie :mrgreen: ale jakbym wzięła sprzęt z klinik mógłbyś tego nie przeżyć :]

ja jeszcze sobie dodam Salmę Hayek, Moniccę Belluci i Halle Berry *.*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]z tym blondynkiem jest zawsze czuło[/quote] Widać masz w tej kwestii doświadczenie, nie zazdroszczę...:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tym z którym chciałam pójść od dawna do łóżka poszłam czyt. MagicalFire :evil:
I nie raz ani nie dwa razy a wiele razy i było fajnie ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z Nicki Minaj... ehh...aż mi się pobudził.

[size=2]Na dole to co jest aktualnie odtwarzane lub to co było ostatnie odtwarzane[/size]

[url=http://last.fm/user/Kucyk__][img]http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Kucyk__&color=black[/img][/url]

[img]http://www.wikipasy.pl/images/thumb/6/67/Arka_Gdynia_herb.png/100px-Arka_Gdynia_herb.png[/img][img]http://www.wikipasy.pl/images/thumb/e/e5/Antywis%C5%82a.png/100px-Antywis%C5%82a.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi