Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
muciancia

Disco Polo

Rekomendowane odpowiedzi

hello.tak czytam co wypisujecie w tremacie disco polo i az zal mi to czytac.dlaczego nie umiecie zrozumiec innych.jezeli ktos to lubi dlaczego nie moze sie tym cieszyc.poza tym uwazam iz ta muzyka wpada w ucho a poza tym mozna sie cudownie przy niej pobawic.pozdrawiam disco maniaków :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="muciancia"]z zal mi to czytac.dlaczego nie umiecie zrozumiec innych.[/quote] umiemy
ja słucham czasami disco polo :mrgreen:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haa. I ja też :mrgreen:
Przy specyficznym dobrym humorze lubię sobie disco polo włączyć i powygłupiać się, o. :-D

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie disco-polo to totalna wiocha i kojarzy mi się z bezmózgowcami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym, nie moje klimaty i nie mam zamiaru wyzywac osob ktore to lubia od wsiokow itp :D bywalam na takich impreazach, gdzie disco polo bylo podstawa i nie wowiem, bawilam sie swietnie.
Zreszta do konca zycia tak bedzie, ze wszyscy beda sie wysmiewac z takich osob.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uuu... żal to mi nie muzyki disco polo i jej fanów (do których należę ja), ale tych z Was, którzy tją obrażają..
osobiście słucham DP, a odkąd powróciło cieszę się, że więcej ludzi się do tego przyznaje. myślcie sobie co chcecie, ale dla mnie i dla wielu innych osób ta muzyka jest sposobem na poprawę nastroju czy po prostu na świetną zabawę.
szkoda, że nie wszyscy ją doceniają, ale jeszcze gorzej, że niektórzy obrażają słuchaczy tego gatunku.. ważne, że są osoby, którym ta muzyka się podoba, a na moim ulubionym forum (o tematyce disco polo) poznałam wiele wartościowych osób, z którymi potrafię się dogadać i cieszę się, że tworzymy społeczność, dla której muzyka disco polo nie jest 'wiochą' tylko częścią życia.. ;-)

pozdrawiam wszystkich fanów DP :*
i przeciwników obrażających także- życzę Im żeby nauczyli się tolerancji ;]

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 29 Maj 08, 16:50[/b] **[/color][/size]
aa i jeszcze muszę dorzucić, że najbardziej mnie wkurzają negatywne opinie tych, co nic nie wiedzą na temat tego gatunku ;]

pzdr. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="milena"]dla mnie i dla wielu innych osób ta muzyka jest sposobem na poprawę nastroju czy po prostu na świetną zabawę.[/quote] dla każdego, kto kocha muzykę jest ona sposobem na poprawę nastroju i świetną zabawę. jednak każdy preferuje do tego inny gatunek.

dla mnie nie ma bardziej płytkiego gatunku niż techno i disco polo. a połączenie tych dwóch to już kompletna porażka. moja muzyka jest przepełniona pozytywną energią, powerem i przy tym jest ambitna. nikt tam nie śpiewa o majtkach w kropki i innych bzdetach. nie ma tandetnych tekstów typu 'cycolina' czy 'przeleć mnie'. no cóż, jedni wolą teksty ambitne, dające do myślenia, a inni teksty płytsze, tego myślenia nie wymagające. i stwierdzając to raczej nikogo nie obrażam, bo przepraszam, ale nie powiecie mi chyba, że tekst wyżej przeze mnie cytowany 'przeleć mnie, właśnie tego chcę' czy 'za chwile wybuchnie bomba (...) wysadzi nas na całego' mają jakąś wartość? bo dla mnie najmniejszej (:
[quote="milena"]uuu... żal to mi nie muzyki disco polo i jej fanów (do których należę ja), ale tych z Was, którzy tją obrażają.. [/quote] a wiesz kogo mi żal? mnie samej. bo muszę tego syfu słuchać przez osiem godzin dziennie i nikt się mnie o zdanie nie pyta..
[quote="muciancia"]uwazam iz ta muzyka wpada w ucho[/quote] niestety. uwierz, że dla kogoś kto jej nienawidzi to koszmar.
[quote="muciancia"]a poza tym mozna sie cudownie przy niej pobawic.[/quote] owszem. pobawić się przy niej można cudownie. jeżeli się jej słucha.

podsumowując.. z całego serca nie znoszę tej muzyki. jest durna i odmóżdżająca. czasem jedynie ktoś sili się na coś sensownego i i tak mu z tego wychodzi chłam. nie mam nic do ludzi, którzy tego słuchają. nie twierdzę też, że są idiotami. ale nich nikt mnie do tego nie zmusza, bo mogę pogryźć.

jedyny utwór jaki toleruję to Bayer Full - Moja Muzyka. a wiecie dlaczego? bo tekst jest wierszem Leopolda Staffa...

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Disco Polo jest suuuper.
Bez tej muzyki 18nastki, wesela itd. nie miałyby swojego klimatu :D
Poprostu muzyka do zabawy :mrgreen:
Lecz na codzień nie mógłby mjej słuchać...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]matra[/b], słuchasz 8 godzin dziennie disco polo?? czy źle zrozumiałam.. ?
dla mnie disco polo to wartościowa muzyka- przede wszystkim MUZYKA, a nie teksty. niektóre mi się strasznie nie podobają chociaż słucham tego gatunku. większą uwagę zwracam w tym przypadku na melodię i to czy wpada w ucho. a niektóre teksty są proste, ale mnie się podobają- np. 'nadzieja', 'nie smuć się'. inne teksty rzeczywiście są płytkie i tu masz rację, ale większość z nich jest po prostu zabawna i to dlatego tak lubię się przy tym bawić i tego słuchać :)

[b]Yakub[/b], popieram. ta muzyka służy przede wszystkim do zabawy.
ale ja lubię jej słuchać na co dzień dla odprężenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Michal"]Jak wiecie słuchanie muzyki disco-polo powraca. Ostatnio bardzo popularne było w latach 90-tych. Teraz znowu powraca. Dużą sławą obecnie cieszy się zespół Boys autor m.in. piosenki Jesteś szalona. Co sądzicie o tej muzyce? Czy jej słuchacie? Piszcie wszystko co związane z disco polo, tytuły piosenek linki co chcecie.[/quote] no zgodzę się ,ze disco polo miało swój czas już .
czy powraca ? no nie wiem ,nie zauważyłam .
hm.jak juz wspomniano wczesniej po kilku można się fajnie bawić.
słucham jak jestem na jakies zabawie i jak to puszczą :-P
uważam ,ze istnieja duzo bardziej ambitniejsze typy muzyki :-)

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jedyne co mam do powiedzenia :
[b]"nikt nie lubi każdy zna teksty piosenek"[/b]

wyobrażacie sobie wesele albo jakąś imprezę festynową/remizową bez discopolo ?
do mnie ta muzyka nie przemawia, ale do tańczenia się nadaje.

[size=1]

" Jego koniec bliski jest już oczywisty,

- Bóg o nim nie pamięta, jego dusza jest przeklęta. "

[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie przepadam za tym gatunkiem muzyki. nIe lubie disco polo. Chyba, że powygłupiać się:p lub porzekrecać teksty

[i][b][color=#0000BF]"Kiedy jestem na mieście

I pulsujące płomyki życia,

Ludzie, przemykają obok,

Zapominam o mej stracie,

O małej luce w wielkiej konstelacji,

O miejscu, w którym była gwiazda"[/color]
[/b]
[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubię disco polo. Czasem jak się nudzę to oglądam teledyski, bo to są świetne na poprawę humoru... ;-)

[b][i][color=#008000]...Chodź, pobawimy się dziś w berka z klepsydrą

i oszukamy zegar, gdy schowamy się pod cyfrą

i rozkochamy tarczę w sobie, płynąc coraz wyżej,

tańcząc na lodzie ze wskazówkami, zamiast łyżew...[/color]
[/i]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="muciancia"]hello.tak czytam co wypisujecie w tremacie disco polo i az zal mi to czytac.dlaczego nie umiecie zrozumiec innych.jezeli ktos to lubi dlaczego nie moze sie tym cieszyc.poza tym uwazam iz ta muzyka wpada w ucho a poza tym mozna sie cudownie przy niej pobawic.pozdrawiam disco maniaków :aloha:[/quote] :) To wszystko prawda.
Kazdy ma swoj ulubiony gatunek muzyczny i niech tak pozostanie.
Z zasady jest tak , ze nawet jesli czegos nie lubie lub nie slucham , to wcale nie oznacza , ze inni tez tak musza robic.
Disco Polo to nie jest szczyt moich muzycznych upodoban, ale lubie sie pokiwac w tym rytmie na jakiejs uroczystosci jak wesele itd.
To lekka i dosc dobrze dzialajaca na humorek muzyka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tego wybryku... bo nie ośmieliłbym się napisać że to Twór jakikolwiek nienawidzę z całego serca.
Pomijam durnowate teksy o dupie marynie ale kurwa że jego mać... ta linia melodyczna, te dwa chwyty na gitarze basowej i dwa akordy na jakimś corgu to całe spektrum tej muzyki.
Tworzą je bezmózgie Yeti dla takich samych odbiorców i zdania nie zmienię.
Jestem wychowany na muzyce TWORZONEJ z PASJI DO MUZYKI, a nie na pasji zarabiania KASY. Muzyce TWORZONEJ DLA SZTUKI DLA GŁĘBI WYRAŻANIA SIEBIE... a nie dla... kuchnia sam nie wiem dla czego i po jaką cholerę. NIe jestem wstanie tego zrozumieć.
NA imprezach gdzie grają tego typu muzyce nie bywam (raz zdarzyło mi się być na takim weselu - cholerna rodzinka - wyszedłem z wesela po 4 utworze podobno znakomitego zespołu). Z miejsc gdzie mogło by coś takiego pojawić się... rezygnuję.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ales sie rozzloscil na te muzyczke.
Rozumiem , ze Cie wkurza i doprowadza do bialej goraczki ale pociesz sie , ze takich uroczystosci
rodzinnych jest malo, wiec szkoda zdrowia na byle jakosc , tak uwielbiana przez wielu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na co dzień nie słucham. Jednak uważam, że na wesela, jakieś zabawy jest w sam raz. Dobrze się do tego tańczy, śmiało można się powygłupiać, pośmiać. W tekstach piosenek faktycznie ambicji zero, ale większość wpada w ucho, a przecież nie wszystko w życiu trzeba brać na serio :mrgreen:. I odmóżdżyć się czasem trzeba.

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest dużo doskonałej muzyki do której można się doskonale bawić i nie trzeba się przy tym odmóżdżać.
Czy muzyka która jest łatwa i przyjemna wpadająca w ucho... to kryterium że jest dobra?? Jeżeli tak to wszystko co wymaga jakiegokolwiek skupienia to... syf.
Muzyka która mnie relaksuje to np vibrasphere, orbital in sides.
Powygłupiać i pośmiać można się to innych gatunków... też disco z pola nie ma tego zagwarantowanego w umowie.
NIe nie trzeba również brać wszystkiego na poważnie ale nigdy nie obrażę mojego gustu muzycznego... tą wydumką.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Redorange , racja lezy zdecydowanie po Twojej stronie.
Nie da sie tego faktu ukryc.
Ale ludziska ktorzy czasami bawia sie w takt disco polo ,sluchaja rowniez naprawde gatunkow muzyki z tzw.WYSOKIEJ polki.
Zabawa z disco polo to taki przerywnik ,ktory jest czasami czlowiekowi potrzebny , nawet jesli jest bezgustowiem i hala.
Taka jest rzeczywistosc , choc czasami bywa taka ,,wiesniacza,,.
Skoro ma swoich zwolennikow to naturalnym jest ,ze ma rowniez swoich przeciwnikow. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie twierdzę, że to dobra muzyka, bo dobra jest, ale tylko do potańczenia raz na ruski rok :). Sto razy bardziej wolałabym się właśnie bawić przy niej niż jakimś techno o.O

[i]Wehikuł czasu to byłby cud[/i]

[img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/214/b/0/llama_love_by_fear_the_brilliance.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja czasem słucham i lubię i jest fajna na imprezach. Kiedyś nie znosiłam i drażnił mnie każdy dźwięk, ale moja przyjaciółka słuchała tego w kółko i mnie tym raczyła i jakoś te kawałki które wpadają w ucho lubię :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słucham, kiedy Coolka mi puści oraz na weselach. :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ostatnio chodza sluchy , ze disco polo wraca do zycia po dosc
dlugim okresie uspienia.
Cos tam w tej kwestii szykuje TV Polsat. :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi