Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

w kazdym w zwiazku ktos bardziej lub mniej rzadzi :mrgreen:
novdobra przyznawac sie jak kto jest z wami..
tylko szczerze:P:P
bo nie uwierze ze sami tutaj ludzie trzymajacy wladze sa :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oczywiście, że u mnie w związku jest równouprawnienie.
ale co do czego to ja wiem jak manipulować tak żeby na moje wyszło : >

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]w kazdym w zwiazku ktos bardziej lub mniej rzadzi [/quote] no ja niestety ja rzadze moj boy chodzi jak w zegarku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mój to nawet lubi gdy jestem taka niezależna i stanowcza : ]

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja to bylam pantoflem.... :mrgreen: :mrgreen:
ale mi to nie przeszkadzalo wogole :-P :-P :-P
tzn stroilam sobie fochy...ale tylko po to aby stroic :lol: :lol:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moo"]mój to nawet lubi gdy jestem taka niezależna i stanowcza : ][/quote] a ja lubię takich facetów, jeśli tego nie posiadają to ja zabieram się w obroty, ale gożej jak trafie na uparciucha ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no ale facet też musi mieć swoje zdanie i nie może być pantofelkiem swojej pani ; P
partnerstwo : >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rządzę ja :mrgreen: bo w końcu ja przeważnie mam rację i na moje wychodzi :D ale protestów nie słyszę jakoś, a gdyby były to zawsze zostaje moja siła przekonywania :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem wydaje mi się, że u mnie jest różniej czasami ja mam górę a czasami on. To zależy od mojego humoru czy mam ochote postawić na swoim nawet w drobnostce czy się upierać. Wydaje mi się, że umiem zrobić tak by wyszło na moje więc można powiedzieć, że ja jestem najczęściej górą. :evil:

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moo"]no ale facet też musi mieć swoje zdanie i nie może być pantofelkiem swojej pani ; P
partnerstwo : >[/quote]
ale ona tego nie rozumiała dlatego nie jestesmy razem miedzy innymi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W zyciu - mielismy podzial rol na rozne dziedziny - kazdy z nas lubil dominacje, w seksie - zdecydowanie ON.

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W związku dominację posiada moja druga połówka - dlaczego? Bo jest dla mnie wielkim ideałem, wiele mnie nauczyła i jestem dzięki temu szczęśliwy - szanuję ją ponad wszystko i wszystkich. Zawsze, gdy posłucham jej rad i słów to jestem pewien bez zastanawiania, że ma rację. W miłości jednak trudno mi powiedzieć, które z nas kocha drugiego bardziej... Darzymy się wielką miłością, co osoby z naszego otoczenia wiedzą doskonale...

[img]http://img.userbars.pl/63/12556.gif[/img]

[img]http://img406.imageshack.us/img406/6338/adminxn3.png[/img]

Co Ci? nie zabije to Ci? wzmocni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u mnie jest raczej pół na pół, czasem ja przejmuje "dowodzenie", czasem on ;]
i taki układ mi odpowiada ^^

[b][color=#FF4080]Diamonds are a girls' best friends.[/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie niestety facet ja nie mam nic do gadania ma byc tak jak on chce a co ja chce jest juz nie wazne :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="ntl_zghh"]U mnie niestety facet ja nie mam nic do gadania ma byc tak jak on chce a co ja chce jest juz nie wazne[/quote] skoro ci się to nie podoba to po co ta cała szopka ? O o
i w ogóle nie kumam jak można być pod czyjąś kontrolą i rządami _._

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moo"]skoro ci się to nie podoba to po co ta cała szopka ? O o
i w ogóle nie kumam jak można być pod czyjąś kontrolą i rządami _._[/quote]
Byc moze nie kumasz, bo nigdy tak mocno nikogo nie kochalas, ze po prostu dalas sie zdominowac. Ludzie czasem w imie milosci zachowuja sie irracjonalnie i poslusznie sie zachowuja, nie majac odwagi odejsc.

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KO"]Byc moze nie kumasz, bo nigdy tak mocno nikogo nie kochalas, ze po prostu dalas sie zdominowac.[/quote] raczej nigdy nie dałam sobie wejść na głowę i szanowałam siebie więc wymagałam szacunku od partnera i wymagam nadal.
tu moc miłości nie ma nic do tego. można bardzo kochać, ale z rozsądkiem.
dziwię się tobie (28 lat), że tak mówisz bo przecież wraz z doświadczeniami nabywamy mądrości w kochaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moo"]tu moc miłości nie ma nic do tego. można bardzo kochać, ale z rozsądkiem.[/quote] To skad powiedzenie , ze "milosc jest slepa" ? Milosc to uczucie, ktore bardzo czesto niewiele ma wspolnego z rozsadkiem i owszem , moc milosci ma tym samym wiele wspolnego z pozwoleniem (jak to ladnie nazwalas) wchodzic sobie na glowe. Z kolei to nie musi oznaczac, iz nie mamy do siebie szacunku. Czasem po prostu do naszych partnerow nie trafia to , co mamy im do zakomunikowania i fakt, iz chcemy tez inicjowac pewne sprawy w zwiazku , a niestety, rozstac sie jest trudno, bo bardzo kochamy. [quote="moo"]dziwię się tobie (28 lat), że tak mówisz bo przecież wraz z doświadczeniami nabywamy mądrości w kochaniu.[/quote] Jeszcze wiele razy w zyciu sie zdziwisz . Natomiast nie nazwalabym moich przekonan w powyzszej sprawie , brakiem madrosci w kochaniu, tylko odmiennym pogladem od Twojego. Ludzie potrafia kochac tak mocno innego czlowieka, ze trudno im tak madrze sie zachowac jak proponujesz. Ty potrafisz skwitowac to tak: [quote="moo"]to po co ta cała szopka ? O o [/quote] A nie przyszlo Ci do glowy, ze wlasnie po cos ? Cos bardzo emocjonalnego , co kaze nam czesto chowac do kieszeni dume i ego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie oznaką prawdziwej miłości nie jest dominacja, którejś ze strony i podporządkowywanie się.
w związku chodzi o równość praw i obowiązków. nie chodzi o ograniczanie i kontrolę.
miłość to dawanie sobie nawzajem wolności wyboru, szacunku, rozmowy, kompromisu a nie nakazywanie czegoś bo ktoś ma np. silniejszy charakter i to wykorzystuje.

i nie twierdzę, że brak ci mądrości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z ostatnim Twoim postem w pelni sie zgadzam, natomiast ja tylko tlumacze, ze nasze zaangazowanie w zwiazek jest czasem tak wielkie, ze sprawa dominacji naszego partnera mocno nas przerasta - i wlasciwie ani nie potrafimy walczyc z problemem, ani tez odejsc, bo mocno kochamy. I wowczas ani madrosc nabyta za sprawa doswiadczen, ani szacunek do siebie, ani cala wiedza na temat relacji damsko meskich i milosci , nie pomoze. Dlatego nazwalam to dosc irracjonalnym postepowaniem , wyzej. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KO"]natomiast ja tylko tlumacze, ze nasze zaangazowanie w zwiazek jest czasem tak wielkie, ze sprawa dominacji naszego partnera mocno nas przerasta - i wlasciwie ani nie potrafimy walczyc z problemem, ani tez odejsc, bo mocno kochamy.[/quote] rozumiem o co chodzi, ale to już jest wtedy uzależnienie od partnera i to jest bardzo ciężkie wręcz jak nałóg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz co, to zalezy, Na ile powazne sa decyzje, ktore podejmuje nasz partner. Jesli podporzadkowuje tym sobie nasze cale zycie a nam to ewidentnie przeszkadza - to nie jest to zdrowa sytuacja. Jesli natomiast nasz partner wykazuje sie duza odpowiedzialnoscia, doswiadczeniem, wiedza i robi wiele dla naszego dobra, to czasem moze sie okazac , ze slusznosc podejmowanych przez niego decyzji , nie tyle oznacza dominacje, a raczej , ze nasz partner wiedzie prym w zwiazku i ma w tym duzo racji . Druga sprawa, ze aby dac sie zdominowac, trzeba tez chciec, i wielu to po prostu pasuje. Czasem tylko przychodzi taka refleksja i zaczynamy sie zastanawiac nad naszym miejscem w zwiazku, w ktorym rzekomo nic od nas nie zalezy. Ale zwiazek to kooperacja , a nasza zgoda na cos tez jest pewnym dzialaniem. Nielatwo przyznac , ze ktos moze cos lepiej wiedziec od nas, ale tak po prostu czasem bywa. Ci ktorzy to wiedza, godza sie na dominacje i nie ma w tym nic zlego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KO"]Wiesz co, to zalezy, Na ile powazne sa decyzje, ktore podejmuje nasz partner. Jesli podporzadkowuje tym sobie nasze cale zycie a nam to ewidentnie przeszkadza - to nie jest to zdrowa sytuacja. Jesli natomiast nasz partner wykazuje sie duza odpowiedzialnoscia, doswiadczeniem, wiedza i robi wiele dla naszego dobra, to czasem moze sie okazac , ze slusznosc podejmowanych przez niego decyzji , nie tyle oznacza dominacje, a raczej , ze nasz partner wiedzie prym w zwiazku i ma w tym duzo racji . Druga sprawa, ze aby dac sie zdominowac, trzeba tez chciec, i wielu to po prostu pasuje. Czasem tylko przychodzi taka refleksja i zaczynamy sie zastanawiac nad naszym miejscem w zwiazku, w ktorym rzekomo nic od nas nie zalezy. Ale zwiazek to kooperacja , a nasza zgoda na cos tez jest pewnym dzialaniem. Nielatwo przyznac , ze ktos moze cos lepiej wiedziec od nas, ale tak po prostu czasem bywa. Ci ktorzy to wiedza, godza sie na dominacje i nie ma w tym nic zlego.[/quote] z tym akurat się zgadzam bo to też od nas zależy jak będzie wyglądał nasz związek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze ja mialem wladze, wkoncu facet musi byc stanowczy i pokazac kto rzadzi :-P. Uparciuchem nie jestem i zawsze mozna sie dogadac, zalezy tylko co druga polwka ma do zapronowania :mrgreen: .

[quote="alusiek"]ja to bylam pantoflem.... :mrgreen: :mrgreen:
ale mi to nie przeszkadzalo wogole :-P :-P :-P
tzn stroilam sobie fochy...ale tylko po to aby stroic :lol: :lol:[/quote]
fochy, chyba kazdy facet zna te kobiece sposoby :-P , grunt to niedac sie przekonac ze cos sie zle zrobilo i ze foch z waszej winy bo jestescie przegrani :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi