Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

to bardzovwazny moment... :mrgreen:

jak poznaliscie wasze polowki
obecne badz tez dla singli te z przeszlosci :mrgreen:
moze mieliscie jakas ciekawa zabawna historie :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O tak :-) miałam taką najcudowniejszą historię poznania. Jak porażenie prądem :-P ale byłam zbyt młoda i wstydliwa :-P On znacznie starszy jakże cudowny :-P Gdy osiągnęłam pełnoletność, a wraz z nią powoli stawałam się hmmm chyba mądrzejsza :-P no nie - zawsze byłam mądra :-P pewniejsza siebie , rozmowniejsza i kiedy ponownie spotkałam dawne uczucie które odrzuciła moja nieśmiałość, wiedziałam że nie pozwolę cieszyć się nim innej :mrgreen: Obecnie jestem naprawdę szczęśliwa i może z czasem zdradzę choć trochę tej tajemnicy.

Jednak aby nie zignorować tematu w który właśnie weszłam , może w kilku zdaniach opowiem o swojej pierwszej wielkiej dziecięcej miłości :mrgreen: Poznałam go na kolonii. Był taki ładny , ciemne włoski. błękitne oczka i tycio wyższy ode mnie. Wstydziliśmy się trochę ze sobą rozmawiać, więc częściej zaglądaliśmy sobie w oczka i uśmiechaliśmy się. Przy posiłkach zawsze siedzieliśmy obok siebie. Cała kolonia / nawet starszaki :-P / wiedziała, że jesteśmy parą. Jacy byliśmy dumni. Na wieczorkach tanecznych, objęci i nie było możliwości aby zatańczyć z innym. Nasi opiekunowie zrobili nam najcudowniejszy prezent. Chyba musieliśmy wyglądać sympatycznie :mrgreen: Otóż był to koniec koloni, ostatnia zabawa. My jak zwykle wtuleni tańczymy, ale tacy niewinni, a jednocześnie tacy nieśmiali i zakochani. Nagle muzyka ucichła. Coś tam ktoś z wychowawców gadał, ale tego nie wiem czemu, ale nie pamiętam, chyba z emocji :mrgreen: i dali mojej miłości piękną różę aby mi wręczył :mrgreen: Wszyscy klaskali , a my tak nieśmiało po raz pierwszy pocałowaliśmy się w policzek :-P . Powrót do domu, okrutna tęsknota. Oczywiście mój ukochany mnie odwiedził. Pamiętam ten rumieniec i znowu minuty bez słów. No cóż, byliśmy młodzi :mrgreen: I potem był koniec, ale wiem że rodzice po cichu do ciotek plotkowali :mrgreen: rodzinka się śmiała po kątach. Oczywiście doniósł mi to starszy o rok kuzyn. Przeprowadziliśmy nawet poważna rozmowę o swoich rodzicach, ciotkach i wujkach- że oni nie są w stanie zrozumieć czym jest miłość :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam kolezanke co jest z chłopakiem ktorego poznała :mrgreen:
ciekawostka..
lezala sobie na lozku ...i sie nudzila bawiac sie telefonem :mrgreen: i wymyslila sobie jakis numer telefonu...puscila sygnalka :mrgreen:
i trafila na niego :mrgreen:
maja 200 km od siebie :mrgreen: ale za rok maja wyznaczona juz date slubu :mrgreen:

wiem, ze mialam podac swoj...ale to takie orginalna historia:P:P:P

i maly dowodzik na to ze jednak istnieje cos takiego jak przeznaczenie :mrgreen:
tym bardziej widzac jak sie dwa golabki kochaja mocno :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o enyyyy. ja mam takie historie, że na bank ich tutaj nie zmieszczę. mogłabym wydać książkę, nakręcić film i telenowelę (brazylijskie to wysiadają ; D

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi