Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Matixx13

Polska belgia 2:0

Rekomendowane odpowiedzi

[color=olive]W pięknym stylu dziś wygraliśmy z Belgią w piłce nożnej... [/color]

[color=brown]wynik 2:0 obie bramki dla Polski strzelił Ebi Smolarek [/color]

[color=cyan]dzięki tej wygranej dostajemy sie do euro.... [/color]

[color=green]jak wam podobał się meczyk?? [/color]

mi bardzo...

[color=red]macie jakieś komentarze na temat meczu wyrzućcie je z siebie na klawiaturę... heh.... [/color]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj nie zgodzę się, że wygraliśmy w pięknym stylu. Od kilku meczy widoczny jest pewien problem naszej reprezentacji - brak pomysłu na grę. Polacy wymieniali się piłką bardzo wolno i nie mogli zbliżyć się choćby do pola karnego. W drugiej połowie sytuacja troszkę się polepszyła, ale to za mało by pochwalić nasz zespół... Wszytko szło zbyt wolno a jeśli już dochodziło do oskrzydlających akcji to dośrodkowania były fatalne. :/ Martwi mnie postawa Żurawskiego, który jako kapitan nic szczególnego nie pokazuje... Brakuje tu kreatywności, a przecież Maciek to świetny zawodnik... Nie możemy liczyć tylko na pojedyńcze akcje np Krzynówka, który lewą stroną kilka razy bez skutku próbował przedryblować belgijskich defensorów. Smolarek zrobił swoje i jest naszą cichą gwiazdą heh. Moim zdaniem w reprezentacji pewne miejsce należy się Kubie Błaszczykowskiemu. Jest to bardzo dobry technicznie zawodnik potrafiący minąć obrońcę, dośrodkować, stworzyć zalążek akcji ofensywnej. Od początku na niego stawiałem i mam nadzieję, że na euro wybiegnie w podstawowej jedenastce.

No cóż awansowaliśmy, ale po ostatnich występach nie oczekuję czegoś wielkiego na Mistrzostwach Europy... Jeżeli Polacy nie zaczną grać kombinacyjnej piłki nasze szanse niestety nie są za wielkie. Wierzę jednak w Leo i w to, że poprawi coś w tym zespole...

btw: Dla autora piwo ode mnie. Fajnie, że ktoś tu interesuje się sportem, a dział ten niestety na Scypionie wygląda mizernie...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
staram sie rozkręcić ten dział ale nikt chyba nie interesuje się sportem na tym forum... heh... prócz Ciebie kuriaki...

no masz racje... naszej drużynie brakuje jakiegoś powera aby grać lepiej...
te dwie bramki były bardziej fuksiarskie niż piękne...
oby dwie z winy bramkarz belgijskiego..
1 za daleko wyszedł... ebi to wykorzystał...
2 obronił strzał ale piłka wpadła pod nogi ebiego i dobił kolejnego gola...

Żurawskiego kapitan masz racje nie popisał sie...
za to gratulacje dla Żewłakowa :-)
pokazał prawdziwą grę obrońcy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mecz to kitu...
Nie był właśnie taki piękny.. Smolarek miał jednego wielkiego farta. Oglądałem jego wypowiedź po meczu... Prywatnie w internecie. No i sam mówił że nie był zadowolony. Żurawski nic nie pokazał. Żewłakow wszystkie piłki narzucone były zwalone... Żal..
Lecz najważniejszcze że mamy awans

[img]http://img.userbarz.com/86/17037.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/88/17421.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/119/23688.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
po prostu Polacy nie umieją zbytnio grać... ale mają fuksa... i dla tego awansują... heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogladalem meczyk z patrycja popijajac piwka i chyba wodeczke(chyba bo nie wiem czy jeszcze byla)
Fajny meczyk 2:0 cos niesamowitego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A więc tak zwycięstwo bo zwycięstwo dające nam awans na Euro ale tak na Euro grać nie możemy.Po prostu gdyby nie wspaniały instykt Ebiego byśmy nie byli w Euro.Można powiedzieć ,że graliśmy za wolno dopiero gra ożywiła się po bramce a najbardziej gdy Kuba Błaszczykowski weszedł.Nie potrzebnie dośrodkowalismy ,ponieważ wysocy obrońcy Vincent Kompany oraz Daniel Van Buyten wybijali wszystkie piłki.Powinniśmy grać bardziej klepką ale szybką klepką a nie wolną.W kilku sytuacjach był zawodnik na wolnym polu to po prostu do niego nie podał.Wiadomo cieszy zwycięstwo bo chłopacy przeszli do historii ale mają jeszcze dużo błędów.Teraz musimy pomyśleć nad losowaniem grup.Możemy trafić do grupy śmierci z Holandią,Francją i Włochami lub do grupy marzeń Chorwacja,Austria,Rumunia.Więc teraz trzeba liczyć na szczęscie w losowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jako wierna fanka naszej drużyny czy to w doli czy niedoli pragnę wyrazić wielki szacunek dla PL : ]

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]W pięknym stylu dziś wygraliśmy z Belgią w piłce nożnej...[/quote] no nie wiem czy tak w pieknym... [quote="Matixx13"]wynik 2:0 obie bramki dla Polski strzelił Ebi Smolarek[/quote] wynik bardzo cieszy [quote]jak wam podobał się meczyk??[/quote] ujdzie 2 bramki trafilismy ze tak powiem przez przypadek ... duzo szczescia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja jestem zła bo nie mogła ogladnac meczy :( beee :boom: ;(

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moo ja rozumiem ja również się bardzo cieszę ,ale w takim stylu daleko nie zajdziemy.Po pierwsze chłopacy muszą bardziej kombinować i ryzykować bo bez ryzyka nie ma sukcesu.Po drugie sam grałem 2 lata w piłke oraz objerzałem już multum spotkań i już trochę się znam na tym.Powinniśmy grać szybszą piłkę więcej podań z pierwszej piłki.Bo granie klepką to też sposób ale mniej skuteczny.Na moje powinien Pan Leo dać więcej szans Kubie który naprawdę jest świetny technicznie oraz bardzo szybki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i musimy się bardziej zgrać bo jak tak patrzę to każdy sobie ; P

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie grali zle... nie grali tez dobrze... :P bardzo duze znaczenie mysle na psychike obu druzyn mial doping:) Stadion Slaski po raz kolejny okazal sie szczesliwy dla nas:) oby tak dalej... pewnie i tak na Euro nie wyjda z grupy:P ale nie zapeszajmy.. xD

Madridista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]a ja jestem zła bo nie mogła ogladnac meczy :( beee [/quote] nic zachwycajacego nie przegapilas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="unobrevo"]pewnie i tak na Euro nie wyjda z grupy:P[/quote] milcz ! : P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi