Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Freq

Cannibal Holocaust [1980] trailer

Rekomendowane odpowiedzi

[center]Cannibal Holocaust (AKA Ruggero Deodato's Cannibal Holocaust) (1980)

produkcja: Włochy , Kolumbia gatunek: Horror
data premiery: 1980-02-07 (Świat)

Film jest mrocznym dramatem gatunku...w formie dokumentu. Canibal Holocaust (znany też pod tytułem "Green Inferno") został podzielony na dwie części: w pierwszej akcja rozgrywa się w amazońskiej dżungli, gdzie ekipa żołnierzy (ratowników) poszukuje zaginionej ekspedycji filmowców, która udała się w celu zrealizowania dokumentu o życiu kanibali. W drugiej części akcja przenosi do Nowego Yorku, a dokładnie do studia filmowego gdzie oglądane są szokujące taśmy odnalezione w dżungli przez ekipę ratowników. Taśmy przedstawiają wyprawę trójki filmowców badających obyczaje kanibali, do momentu aż zostają przez nich zaatakowani i żywcem zjedzeni. Z wyprawy już nikt nie powrócił.....

[youtube]http://youtube.com/watch/v/Jvflno8ydJk[/youtube] [/center]
Sam nie wiem co o tym myslec, napewno film nie dla przecietnego czlowieka.
Jezeli nie spodobala Ci sie martwica mozgu to i to Ci sie nie spodoba. Sceny sa dosc prymitywne bo wkoncu produkcja nie nowa, ale napewno sa Drastyczne i makabryczne.
Dlugo sie zabieralem za ta legende ale wkoncu udalo sie i jest zaliczona. Mysle, ze ta pozycja powinna sie doczekac remaku. POLECAM :-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trailer stosunkowo delikatny a po Twoich słowach na GG spodziewałem się, że jednak będzie to coś znacznie mocniejszego. Chyba słyszałem coś kilka lat temu o tym filmie, ale ani go nie oglądałem ani mnie do tego nie ciągnie... Wolę "Egzorcystę" z 1977 :D Nie ma to jak oglądać ten film w nocy będąc samemu w domu :-D Polecam :-D Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no proszę, nawet nie wiedziałam, że taki temat istnieje. czyli jednak tagowanie ma jakieś dobre strony (-%

widziałam niedawno, ale niestety tylko ponad połowę. jeżeli nie zmuszę się do sprzątania,to obejrzę do końca, bo mimo, że efekty średnie, to film i tak robi wrażenie.
jako ciekawostkę dodam, że wszystkie zwierzęta na potrzeby filmu zabijane były naprawdę..
Edytowane przez Gość

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sporo się naczytałem o tym filmie, że niby taka siekiera. Zawiodłem się trochę. Myślę że przy scenie z żółwiem mógłbym spokojnie jeść budyń albo cokolwiek innego przypominające jego wnętrzności. Jednakowoż mocne jest to że zabijali prawdziwe zwierzęta. Sceny gwałtu takie sobie. Sposób w jaki kanibale karali za cudzołóstwo, przedni. Brak klimatu, wynudziłem się. Edytowane przez Gość

pff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałam przyjemność oglądać ten Film całkiem niedawno :)
Ale wcześniej czytałam o nim różne ciekawostki typu Zwierzęta mordowane były na potrzeby filmu w rzeczywistości, za co Ruggero Deodato został pociągnięty do odpowiedzialności...

Film został zakazany w rekordowej ilości krajów - prawie 60-ciu.

Co mnie bardzo przeraziło i się trochę wahałam, kolega opowiadał mi też, że jak oglądali ten film z kolegami to połowa wyszła.
Ja obejrzałam film do końca miejscami był straszny na przykład jak zabijali żółwia to mi się wymiotować chciało ;/ grrr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi