Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sowbery

Dzień dobry.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem nowa, może tu trochę popiszę. Nie lubię pisać o sobie, zresztą nie umiem. W każdym bądź razie witam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Sowerby[/b], o jak fajnie ze przyjęłaś moje zaproszenie zapraszam do innych działów

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam kolezanke szkoda ze niechesz nam kilka zdan o sobie napisac a czym sie interesujesz jestem bardzo ciekawa??

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czym się interesuję? Tak naprawdę to niczym, można powiedzieć że muzyką. ^^' Nie jestem za ciekawą osobą, nie mam co o sobie pisać. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Sowerby"]zym się interesuję? Tak naprawdę to niczym, można powiedzieć że muzyką. ^^' Nie jestem za ciekawą osobą, nie mam co o sobie pisać. ;][/quote]czemu tak sadzisz gdzie chodzisz do szkoly jak spedzasz wolny czas i tak dalej kazdy czlowiek ma cos ciekawego w swojej osobie no nic serdecznie cie witam i zapoznaj sie z naszym forum i badz tu aktywna

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Sowerby[/b],
Witam Cię :aloha:
baw się dobrze ;-)
na pewno miło spędzisz tu czas ;-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jestem za ciekawą osobą,
okaze sie ...xD witam :* a ile masz lat??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Sowbery[/b], witam Cię serdecznie. Zostań z nami i baw się dobrze i... napisz coś o sobie :-P np skad jestes, co lubisz robic, jakies hobby? Gdzie sie uczysz i co tam jeszcze slina na jezyk przyniesie :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pewnie dowiecie się czegoś o mnie z moich postów. Nie umiem o sobie pisać. I nie lubię. Nic na to nie poradzę. ^^' Ale dzięki za przywitanie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam Cię serdecznie :-D Nie męczcie Sowbery :-P jasno się określiła.

Ja też tu jestem dopiero od kilku dni i tym bardziej mi miło jak wchodzą nowi userzy :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...