Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Sony Ericsson wypuścił na rynek nowy telefon... SE k850i Cyber Shot. Telefon wyposażony w aparat posiadający [color=orange][b]5 mpx ![/b][/color]

Tak więc doszło do tego, ze to juz nie telefon ma w sobie aparat a aparat ma w sobie telefon :-)
[center][img]http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_46288_44_0_4000.png[/img][/center]
Funkcje fotograficzne do wyboru. Automatyczna osłona obiektywu. Automatyczna ostrość, aby uniknąć niewyraźnych zdjęć, i lampa błyskowa do fotografowania przy niedostatecznym oświetleniu. Słowem — wszystko, czego potrzeba do zrobienia doskonałych zdjęć. Nieudane zdjęcia? Mało prawdopodobne.Zrobienie nieudanego zdjęcia przy użyciu funkcji BestPic™ nie jest łatwe. Można zrobić dziewięć zdjęć w szybkiej serii jedno po drugim. Zachowaj tylko najlepsze. Zdjęcia niedoświetlone poprawisz od razu przy użyciu funkcji Photo fix. Wyświetlaj i bloguj, ciesz się swoimi zdjęciami, oglądając je na wyraźnym jak kryształ ekranie. Możesz je również udostępnić innym osobom, publikując zdjęcia na blogu.
[center][youtube]http://www.youtube.com/v/HS2mNeu5Tdw[/youtube][/center]
więcej info [url=http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1208#parametry]TUTAJ[/url]
Cena Kup Teraz od 1600zł do 1800zł :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nieźle. Ciekawi mnie tylko jak to "cudo" odtwarza muzykę, bo w moim przekonaniu ericsony z serii W, czyli walkmany to totalne dno, jeżeli chodzi o odtwarzanie. Nie słyszałem żadnego z serii K

Kupię może kiedyś, jak będzie kosztował ok 1000 :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie słyszałem muzyki z serii W... A czy to jakaś różnica czy to W czy to K, słuchawki bardzo ważne są, a nie model... mam k510i i oryginalne słuchawki i one są naprawde konkrtne, dobry bass ogólnie dobry dziwięk pomimo ze ten model do muzyki nie jest przystosowany, do tego equalizer z reszta jest teraz w kazdym soniaczu, podkręcić mozna fajnie muzyczke :) na badziewnych słuchawkach zero brzmienia jest, oryginalne soniacza są bardzo dobre moim zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiec na poczatek:

1. Klawiatura - idzie się przyzwyczaić do klawisza kierunkowego i klawiszy dotykowych, ale rozwiązanie z K800i jest bardziej praktyczne. Po kilku godzinach intensywnego bawienia się nadal naciska mi się często nie to co trzeba. Dodatkowo klawisz "c" jest blisko prawego dotykowego i często się przez przypadek naciska (a tam jest najczęściej "back"), albo naciska się "czerwona" słuchawka i tel wychodzi do trybu gotowości...

2. Aparat i wideo - super jakość, podczas kręcenia wideo mozna włączyć oświetlenie - te 3 ledy pod lampą błyskową. Normalnie można też je włączyć jako latarkę (jest w menu organizer - ciekawe co latarka ma z tym wspólnego.... smile.gif

3. Stabilność softu - po ok 5 godzinach intensywnej zabawy ani jednego zwisu!!! chociaż musze przyznać że czasem na chwilke przymula, ale to naprawde na chwilke (poniżej 1 sek.)

4. Nowy PC Suite przenaczony do K850i (wersja 3.101.00) nie ma opcji synchronizacji w trybie cichym, i zawsze przed rozpoczęciem synchronizacji wyskakuje okno odliczania, a potem okno synchronizacji. Po za tym synchronizuje jakby na raty, osobno kontakty, kalendarz, itd.. Dziwne...

5. Dzwięk ze słuchawek - porównywalny z K800i

6. Oglądanie/słuchanie mediów (chodzi o menu) - jest ok, funkcja "auto rotate" działa cool smile.gif

7.Z innych rzeczy to obudowa jest bardzo wrażliwa na macanie (zostają odciski), ekran też.

8.Głośno gra, dużo głośniej i wyraźniej gra przez głośniczek niż K800i, oczywiście basy są obcięte.

Przy połączeniu z zestawem HCB-700 i próbie synchronizacji książki z zestawu ZAWSZE trzeba klikać w telefonie YES na akceptację synchronizacji. Nie ma do wyboru opcji "Zawsze zezwalaj", za to jest taka opcja przy połączeniu przez BT z laptopem. Chyba jakieś niedopatrzenie w sofcie i mam nadzieję że poprawią, bo inaczej to bez sensu - naciskasz książkę w zestawie, a z kieszeni musisz wyjąć telefon i kliknąć "Yes"... strasznie mnie to zezłościło... Nie wiem czy to zgłosić do SE Polska, czy jak zgłoszę to i tak oleją temat - macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Aparat troszkę "muli", jak się nim rusza to obraz się rozmazuje (nie mówię o robieniu fotek tylko zanim się naciśnie "spust"). Na dodatek nawala jakby synchronizacja pomiędzy błyskiem lampy a momentem "naświetlania" matrycy - czasem w ciemności nawet jak lampa błyśnie zdjęcie jest w ogóle nie naświetlone, tak jakby w innym momencie błysło a w innym zadziałała migawka...

Dźwięk w słuchawkach wydaje mi się że jest ciutke lepszy niż w K800, taki bardziej głęboki i miękki - bardzo miło się go słucha - aha, ala mam słuchawki SE te douszne z serii walkman, nie pamiętam symbolu. W komplecie są takie same jak w K800 - z gąbkami, nawet ich nie podłączam...

Pare wad:

1. Ustawienie sekwencji video jako dzwonek dla kontaktu - obraz video ginie po kilku sekundach leci tylko sam dzwiek.
2. Robienie zdjec z lampą błyskowa raczej nie mozliwe - czarny obraz
3. Zdjecia robione w pomieszczeniu - duza ilosc sniegu na nich ( dla porówniania robiłem jeszcze G600 i N95 i te wyszły bez sniegu.)
4. Brak wyswietlanej godziny na uspionym telefonie - czarny ekran
5. Fortepianowa obudowa - same mazaje na niej
6. Przyciski raczej wszystkie za małe
7. Głośniczek umieszczony z tyłu , w lezącej pozycji lub w futerale poprzecznym przy pasku ciche dzwonki.
8. Video płynne i bez rozmycia ale nie powala bo tylko 320/240 w porównaniu z G600 tez słabo.

K850i - video informacje z sekwencji 00:37s - 1,74MB
MPEG4 320 x 240
Transmisja bitów 357 Kbps
Szybkośc klatek 14.9 fps

G600 - video informacje z sekwencji 00:37s - 4,15MB
MPEG4 640 x 480
Transmisja bitów 921 Kbps
Szybkośc klatek 13.3 fps

[size=9]wylapalem opinie z http://www.centrumse.pl/[/size]

Cos odemnie, jezeli mozecie wybierac, zdecydowanie lepiej wybrac duzo tanszego k800i, zdjecia sa prawie identycznej jakosci, a reszta telefonu juz sie nie rozni poza wygladem.
Telefon k850i zdecydowanie jest dla ludzi ktorzy podniecaja sie 5 mpikselami i nowoscia.

Pozadne testy z porownaniem fotek tutaj, lecz po angielsku.

[url=http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k850-cam-en.shtml]1[/url]
[url=http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k850-en.shtml]2[/url]

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12 Listopad 07, 21:48[/i] ][/size] [quote="FurY"]Nieźle. Ciekawi mnie tylko jak to "cudo" odtwarza muzykę, bo w moim przekonaniu ericsony z serii W, czyli walkmany to totalne dno, jeżeli chodzi o odtwarzanie. Nie słyszałem żadnego z serii K[/quote] Nie wiem czemu uwazasz to za dno. Mialem stycznosc z modelami w810 w880 w850 w950 i naprawde swietnie odtwarzaja muzyke, nie mowie tutaj o glosniczku zewnetrznym bo tutaj nic nie dogoni poczciwej motoroli e398 czy e1000. Na sluchawkach w tych modelach dzwiek spisuje bardzo dobrze, zwlaszcza jezeli wymienimy sobie zest sluchawek na jakis pozadniejszy.
Poruwnujac do seri K np k800i. Jest podobnie ale K gra troszke gorzej. Ale to jak porownanie Cyfrowki z odtwarzaczem mp3. Raczej nie ma co porownywac.

PS. zalezy jaki kto ma sluch i jakie wymagania, jedni sie zadowola seria w z najnizszego poziomu i beda wychwalac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tego co czytałem, to zdjęcia jakościowo są zbliżone do K800i :) no i tył jest płaski to idzie z gorszą jakością sluchania muzyki :) no i brak yoya niby plus, ale mniej praktyczne jest takie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No no ja narazie mam k750i ale może sobie zainwestuje i kupie K850i ale narazie sie wstrzymam bo za jakiś czas jego cena spadnie więc po co teraz za tak wysokącene kupywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam W200 i jestem zadowolona, jakość muzyki dobra, powiem nawet, że bardzo dobra.
Co do owego modelu, ładne cacko i ładna cena ;P i nareszcie bez dźojsticka .... nie cierpię tych "dodatków" w soniaczach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nie cierpię telefonów tej marki :amasz:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]ja nie cierpię telefonów tej marki :amasz:[/quote]No kochany każdy ma swój gust.Jak dla mnie nie jest on ideałem ale mogła bym go podciągnąć pod długą listę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]Ja mam SE K800i i jestem bardzo zadowolona :mrgreen:[/quote] ja tez :D po roku uzywania joy pada :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]po roku uzywania joy pada :D [/quote]mam gwarancje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"][quote="guliwers"]po roku uzywania joy pada :D [/quote]mam gwarancje :lol:[/quote] ja tez :P na 2 lata, ale jak myślę, że mam dać im telefon i czekać miesiąc to mnie aż skręca ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]jak myślę, że mam dać im telefon i czekać miesiąc to mnie aż skręca ;/
[/quote]
No to fakt.Mi na styki wody nalali i telefon jest do wywalenia.A niby nokie są trwale :lol: Z tego jestem bardzo zadowolona i nie oddam go byle komu 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
już za sam wygląd ma u mnie plusa ten phone ; >

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"] ja tez :D po roku uzywania joy pada :D[/quote] To co sie dzialo ztym tel?? moj nie jest lekko traktowany i joy dziala idealnie. Telefon mam juz prawie rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]
To co sie działo z tym tel?? mój nie jest lekko traktowany i joy dziala idealnie. Telefon mam juz prawie rok.[/quote]
Moj tez nie jest traktowany dobrze.. a telefon będzie miał za 2 tygodnie rok, i czuje jak joy lekko sie przycina, nie zawsze ale czasami jest to uciążliwe :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
joya najlepiej przeczyscic powietrzem pod cisnieniem, a najlepiej rozkrecic i przeczyscic te gumki co stykaja.

Madridista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam k750i też na początku myślałem że to full wypas telefon...
Jak mój kolega sobie kupił d750i ( a on taki jak k750i ) to była rewelacja każdy podziwiał ten telefon, on akurat wtedy kupił co wlazły na Polski rynek...
A teraz co?
Teraz to zwykły telefon...
Za rok będzie tak samo z tym k850i a aparaty będą w telefonach już po 8 mpx

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie to świetna maszyna komunikacyjna.... Obecnie posiadam jej starsze rodzeństwo a mianowicie K800i i złego słowa na ten tel powiedzieć nie moge....

Zastanawiałem się poważnie nad nim.... lecz tak myślę czy za tą cenę nie lepiej wziąć NOKII N95 8-)
[quote="Carlito"]Za rok będzie tak samo z tym k850i a aparaty będą w telefonach już po 8 mpx[/quote] Jest już z 10 MPx a nazywa się Samsung SCH-B600 i ma nawet ZOOM optyczny.. :-P :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maszyneczka niesamowita... obecnie zasiadam przy K800i i jest super... nie mogę narzekać ani przez moment na niego...

jak w maju będę zmieniał tel to pomyślę nad K850i napewno ;-) ;-)

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A bo ja wiem ten k850i nie jest taki fajny jak się wydaje / szczerze mówiąc nie polecam go osobą którzy liczą od niego bardzo dużo - jest wolny a jego 5 megapixeli może się umyć nawet do 3.2 megapixeli Se k800i. Wiem co piszę bo sam prowadzę Forum o jego tematyce :angry:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]ShadeN[/b], dla mnie to rewelacja i na pewno bym sie do niego szybko przywiązał jak do mojego K750i... Mój kumpel ma k850i i jest z niego zadowolony a ja bawiąc się tym fonem też się zaciekawiłem :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo fajny sprzęcik, już coraz taniej sprzedawany, w jakimś sklepie z RTV widziałem za 1399 albo 1299... Komy ładnie idą w dół...

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi