Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

CO ROBICIE GDY NIE MA PRĄDU? :]:]:]

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy nie ma prądu zajmuję się czymś innym niż np komputerem. Wychodzę na spacer etc. A jeśli już prąd mi jest potrzebny na maxa to siadam na rower treningowy dołączam kabelki od kompa i kręcę - jestem samowystarczalny :-D A panowie z rozdzielni mogą sobie tam i nie włączać prądu do końca dnia :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gdy nie ma prądu to pisze SMS lub gadam przez telefon
albo zajmuje się czymś innym

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdy niema pradu w dzien a ups juz nie wytrzymuje to wyrywam sobie wlosy :-P. Gdy niema pradu w nocy a ups juz nie wytrzymuje to wyrywam sobie wlosy, albo spie i o niczym nie wiem :-P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u mnie juz niepamietam kiedy pradu nie bylo :mrgreen:
chyba jak bylam mala dziewczynka :mrgreen:

ale kiedys ksiadz nawolywam u mnie ze musi prad na wichurze odcinac bo mu sie malo parafian rodzi :lol:

pewnie bym sie bawila mp4 :mrgreen:
albo jakis spacerek :mrgreen:
albo bym tanczyla :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Gdy niema pradu w dzien a ups juz nie wytrzymuje to wyrywam sobie wlosy . Gdy niema pradu w nocy a ups juz nie wytrzymuje to wyrywam sobie wlosy, [/quote] Haha Freq :mrgreen: to Ty pewnie już łysy chodzisz :-) :mrgreen: Ech żartuję :-) U mnie ostatnio sporo burz przechodzi i ulew więc często prądu nie mam. Natomiast jeśli jest prąd to zazwyczaj netu albo nie mam albo przerywa bo radiówka... a niestety w złą pogodę można zapomnieć o wejściu do Sieci... ;/ Wtedy zazwyczaj gram sobie w Dune2000 albo obejrzę TV. Czasami można... :mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytam przy świecach romantyczną poezję. Jest wtedy bardzo klimatycznie :-)

W grę wchodzi też straszenie domowników - taka ciemnota to świetna okazja :lol:

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Gdy nie ma prądu[/quote]
no ja to bawię się komórką albo wychodzę na dwór....
albo też leżę z moim misiem...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm słucham muze z iPoda :-P pisze esy do znajomych lub idę spać :mrgreen:

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gdy nie ma pradu to juz w lozku jestem jak tylko sie sciemni bo to zadna robota przy swieczkach odrazu jak wracam ze szkoly odrabiam lekcje gorzej jak koncze o 1630 w zime to wtedy trudno sie pouczyc odrobic lekcje spedzam czas jak nawiecej na podworku np ze znajomymi lub chlopakiem lub mieszkam u taty jak wyrazi zgode i najwiecej pisze sms :)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak prądu brak, to wychodze na rowerek, do znajomego.
chyba ze to jakas prosta usterka to ja usuwam :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak nie ma pradu to w moim domu dzieje sie cos dziwnego- ludzie zaczynaja ze soba rozmawiac.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Haha Freq :mrgreen: to Ty pewnie już łysy chodzisz :-) :mrgreen: Ech żartuję :-) [/quote] Moje wlosy maja zdolnosc do szybkiej regeneracji :-D Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chodze wtedy po domu i się wkurzam, że nie mogę rozmawiać z moim facetem, bądź też, że nie mogę czytać, bo ciemno ;\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idę na dwór albo spać :oops: w innym wypadku z żoną się zabawiam :oops:

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aa jeszcze jak nie ma pradu to moje konto w komorce oproznia sie w zastraszajacym tempie ;]

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xXBeatkaXx"]zazwyczaj dzwonie po chłopaka[/quote] ostatnio ja też mam taki nawyk.... bo nasza kochana elektrownia to naprawde ostatnimi czasy często zawodzi...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]ostatnio ja też mam taki nawyk.... bo nasza kochana elektrownia to naprawde ostatnimi czasy często zawodzi...[/quote] Mezatka dzwoni po chlopaka? Cos mi tu nie gra ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dookoła wanny stawiam świeczki i biorę długą, gorącą kąpiel w olejkach zapachowych i ogromną ilością piany.... mmmm rozkosz :D:D :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="rozowa0la"]Dookoła wanny stawiam świeczki i biorę długą, gorącą kąpiel w olejkach zapachowych i ogromną ilością piany.... mmmm rozkosz :D :D :hyhy:[/quote] oj zgadzam się :D czasem też tak robię :-) a we dwoje...hmmm to dopiero rozkosz :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wczoraj miałem taką sytuację przez krótki okres czasu bo wichura się zerwała. Fajny sposób na zabicie nudę podczas braku prądu jest ... oglądanie co inni robią w takim momencie. Fajnie pooglądać przez okno jak ludziska się krzątają po domach, biegają ze świeczkami, latarkami itd :-) Ech bez prądu ciężkie teraz życie... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]oglądanie co inni robią w takim momencie. Fajnie pooglądać przez okno jak ludziska się krzątają po domach, biegają ze świeczkami, latarkami itd [/quote] dobry pomysl...tak sie sklada ze z mojego okna w pokoju widac okno sasiada :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm zaplam świeczki i sie boje:D hah :-P w sumie to lubie jak go nie ma bo jest wtedy ciemno miło i upiornie :-D

i po co Ci to? no po co?

i czego to czytasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zależy jaka to pora dnia... może wieczora...
gdy jest ciemno rozpalam świeczki...
:P
gdy środek dnia poprostu włączam laptopa hehe xD

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi