Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra odkopuje te tematy, ale nie krzyczcie ^^

Pachnidło to według mnie świetny film, bardzo do mnie przemawia. Oglądając czułam się jakbym jeszcze chwila i miała poczuć ten zapach przez telewizor. Whishaw się spisał na medal.

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak, zgadzam się z Lady_Nikt [hjeehjee xD]
film świetny, można tylko żałować że nie dało się poczuć tych zapachów wszystkich.

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak się składa, że wczoraj w nocy oglądałam i macie rację. Bardzo dobry film! Niezwykły klimat, oryginalna opowieść. W pewnych momentach czułam się tak jakbym sama znajdowała się w Paryżu w samym środku akcji pośród całego mnóstwa pięknych obrazów i zapachów. Można się rozmarzyć.

[img]http://www.playback.pl/numer13/pibi/skriny/screen32.jpg[/img]

[img]http://www.playback.pl/numer13/pibi/skriny/screen33.jpg[/img]

[img]http://www.playback.pl/numer13/pibi/skriny/screen31.jpg[/img]

[img]http://www.playback.pl/numer13/pibi/skriny/screen30.jpg[/img]
Edytowane przez Gość

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oglądałam. Film inny. Coś nowego ale jakoś mnie nie urzekł. Dla mnie to nie był horror. Bardziej jakby straszna historia nic innego. Ale ogólnie dobry film ale nie dobry horror :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]Ale ogólnie dobry film ale nie dobry horror :P[/quote] A gdzie Ty dziewczyno wyczytalas, ze to jest horror :P ??

Jakos nigdy nie moglem sie do niego zabrac, ale wczoraj na domowce sie udalo.
Film dlugi, dlugo sie rozkreca, momentami nudnawy ale ogolnie dobra produkcja.
Bardzo fajne ujecia kamera oraz oddanie tamtych czasow.
Ciekawa historia wynalezienia feromonow :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam, jakoś zaraz po tym, jak wyszło. I muszę przyznać, że bardzo fajnie mi się go oglądało. Cały pomysł zrobienia perfum, z zapachu skóry dziewic, był naprawdę zdrowo kopnięty, ale przy tym cholernie mnie zaciekawił.
Książki nie czytałam, ale film mi się podobał.

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeden z lepszych filmów, jakie miałem okazję oglądać. Oryginalny scenariusz, widać że film nie był robiony na jedno kopyto jak to teraz często bywa... Bardzo ciekawie ukazana historia... Chociaz ta końcówka trochę nadszarpnęła moje spojrzenie na film.

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najpierw obejrzałam film, a potem przeczytałam książkę, żeby zobaczyć, czy i tu sprawdzi się zasada, że zawsze książka jest lepsza.
Ale nie.
Film jest ciekawy, ma swój klimat a więc czyli to ,czego szukamy i oczekujemy od dobrego filmu i pomimo teg ,że trwa dosyć długo to nie przynudza.

Książka też zresztą mi się podobała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do mnie chyba bardziej przemówił film, bo był taki malarski i bardzo wiarygodnie oddawał zapachy za pomoca obrazów, a poza tym główny bohater był w filmie bardziej przystępny, ludzki (o ile to możliwe) niż w książce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Baaardzo mi się podobał, zupełnie w moim stylu :evil:

[b][i][size=4][color=#400000]"50% napięcia, 40% podniecenia i 10% 'so what'"[/color][/size][/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Książki niestety nie czytałam. Film oglądnęłam dawno temu i nie pozostawił we mnie większych emocji. Miał swój specyficzny klimat, jednak nie zaliczę go do ulubionych. Pamiętam, iż momentami mnie nudził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeczytałem książkę później obejrzałem film ani jedno ani drugie mnie nie urzekło książka starej daty słabo napisana (bądź marny przekład). Fabularnie do mnie jakoś nie trafił co do realizacji filmu nie mam zastrzeżeń tyle że ta historia no i ta nadnaturalność postaci momentami jakoś mi za bardzo kontrastuje z naturalny tłem dokonane morderstwa jakoś nie trzymały mi się kupy motyw nagłego ozdrowienia głównej postaci ...nie nie jeszcze raz nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi