Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Arturek_Fanatyk

Nie mam dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wielki problem nie mam dziewczyny ,ponieważ jestem brzydki i żadna dziewczyna mnie nie chce można coś na to zaradzić może jakiś sposób na zarywanie ? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buu to masz naprawde chlopie problem ;/ Ja Ci niestety nie pomoge znalezc dziewczyny ale moge podac kilka wskazowek. Wejdz na czaterie (jaka chcesz czy na onecie czy na interi) i tam jest duzo wolnych dziewczyn, byc moze na Twoim poziomie :-) Jesli uda Ci sie jakas poderwac to napisz mi ;] bede zadowolona ze komus pomoglam. Pozdrawiam

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Arturek_Fanatyk"]ponieważ jestem brzydki i żadna dziewczyna mnie nie chce[/quote] a czemu od razu z góry siebie skreślasz?
może jesteś niesmialy i to Cie hamuje przed poderwaniem jakiejs..
tez nie uwazam siebie za pieknosc, a faceta jednak mam :-P
upatrz sobie jakas kolezanke, i obierz sobie ja jako cel ... sprobuj ja zdobywac ...jesli nie wyjdzie, probuj dalej... nie poddawaj sie .. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ishi pozwól ,że tak cię nazwe nie raz już próbowałem ale one jakby to powiedzieć ingorowały to i nie raz już wyzywano mnie od brzydali itp. Więc znowu mam mieć załamkę ,która jest ze mną na codzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Arturek_Fanatyk"]nie raz już próbowałem [/quote] zatem probuj do upadlego .... poza tym czat tez jest dobrym wyjsciem .. bo mozesz spotkac kogos tak uczuciowego. kochanego i super, kto nie bedzie patrzyl na twoja "okladke" czyli zaakceptuje cie takim jakim jestes ...

ja swojego mezczyzne poznalam na generacji gg, wiec tobie takze polecam te strone ;)

[quote="Arturek_Fanatyk"]Ishi pozwól ,że tak cię nazwe[/quote] ekhm .. zastanowie sie :-P
nie no .. lubie ten skrocik wiec prosze bardzo :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z tego co w innym temacie przeczytalam to mlodziutki jestes..
wiec nie masz sie czy martwic bo na dziewczeta jeszcze przyjdzie czas :mrgreen:

napewno nie jestes brzydki... :mrgreen:
i napewno znasz bajke o brzydkim kaczatku :mrgreen:

i nie ma sie z czym spieszyc :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Arturek_Fanatyk"]ponieważ jestem brzydki[/quote]
Nie ma brzydkich , nie ma ładnych , wszystko jest kwestią gustu , i to jak się zareklamujesz . znasz zasadę że "Ładna miska nie nakarmi" ? :-)

Fakt że wiele kobiet parzy głownie na serce , choć to nie jest do końca prawda, musisz o siebie dbać , starać się być jaknajbardziej zachęcający . [quote="Arturek_Fanatyk"]na zarywanie ?[/quote] i koniecznie musisz poprawić teksty , ostatnio słyszałem jak chłopak podszedł do dziewczyny która się podobała chłopczykowi i zaleciał do niej tekstem gdy zostali sami "chce z tobą ześwirować" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Arturek_Fanatyk[/b], jesteś młody ja mam 21 lat i jeszcze nie dupczyłem to jest straszne

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]ja mam 21 lat i jeszcze nie dupczyłem[/quote] :lol: Ekhm no brawo. To się nazywa wypowiedź :mrgreen: Nie wiem koleżko co Ci mogę poradzić. Chyba jedynie to byś poczekał kilka lat. Urośniesz i zrozumiesz, że ... wygląd nie jest najważniejszy a dziewczyny naśmiewające się z Ciebie są nic nie warte... Idź lepiej z kolegami pograj w piłkę, na dziewczyny będziesz mieć czas... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Arturek_Fanatyk[/b], i [b]MagicalFire[/b], na waszym miejscy zmieniłbym podejście do kobiet , albo wybrał się do burdelu , bo innego wyjścia dla was nie widzę .

[quote="Arturek_Fanatyk"]zarywanie [/quote][quote="Arturek_Fanatyk"]za dupciami[/quote][quote="MagicalFire"]jeszcze nie dupczyłem[/quote] Po waszych wypowiedziach mam dziwne wrażenie że traktujecie kobiety jak towar :-( Okropne , jeśli coś chcecie w życiu osiągnąć to nauczcie się szanować płeć piękną .
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Okropne , jeśli coś chcecie w życiu osiągnąć to nauczcie się szanować płeć piękną .[/quote] normalnie .. FOXiu masz piwko ...
spodobalo mi sie to jak bronisz Nas - kobiet ...

[heh to piwko dam ci na real (albo nie tylko piwko :mrgreen: ) bo okazalo sie ze tu piwa wystawic nie moge..nie ma tego zlego co ci na dobre by nie wyszło :P ]

MagicalFire ... czy Tobie kobieta potrzebna tylko do DUPCZENIA ?

Arturek_Fanatyk .... po rozmowie na gg z Toba stwierdzam, ze nie dorosles do dziewczyn ... masz cale zycie przed soba wiec poki co zajmij sie moze czyms innym ?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Arturek_Fanatyk"]mam wielki problem nie mam dziewczyny ,ponieważ jestem brzydki i żadna dziewczyna mnie nie chce[/quote] Masz wielki problem nie dlatego, bo żadna dziewczyna nie ma ochoty byc z tobą czy z powodu wyimaginowanej szkaradności. Ja widzę inny, który zauważyło już kilka osób tutaj: [quote="Arturek_Fanatyk"]może jakiś sposób na zarywanie[/quote] Chłopaku, jakie znowu zarywanie? Ty chcesz mieć dziewbzynę, którą będziesz kochał (w kwesti uczuć ofc) czy jedną na chwilę? Jeżeli chcesz mieć dziewczynę w wyniku jednorazowego zarywania, to naprawdę jesteś za młody na zwiazkowanie (nie lubię tego mówić, ale te teksty są dobijające). [quote="Arturek_Fanatyk"]ale już za dupciami powoli patrzeć trzeba[/quote] ...........To chcesz mieć dupcię czy dziewczynę? I nie szukaj dziewczyny bo tak trzeba, tylko poszukaj takiej, którą będziesz mógł pokochać.

Piszesz, że brzydki jesteś, a tu nikt nie ma zamiaru mówić "och ach nieprawda, jesteś śliczny". Skoro mówisz, że jesteś brzydki, to ja ci wierzę. Jeśli tak o sobie myslisz i czujesz się jako pasztet - inni tak cię odbierają.

Dziewczyny w pewnym wieku mają w głowce pewien kanon chłopaka (w zależności jaki serial oglądają czy zcego słuchają) i jeśli któryś z realnie żyjacych chłopaków odbiega od tego, to już nie jest uwzględniany.

Osiągniesz pewien wiek i zrozumiesz, ze te czerstwe rady, jakie ci tu dam, to swięta prawda. Najważniejsze jest to, by wzbogacac swoją osobowość. To robi większe wrażenie niż idealne rysy czy smukła sylwetka. [quote="MagicalFire"]ja mam 21 lat i jeszcze nie dupczyłem[/quote] Sorry, Magic, ale to jest żałosne. Jako osoba starsza powinieneś chociaż udawać mądzrejszego. FOX jest młodszy od ciebie i jakoś nie sypie tak pustymi tekstami.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Arturek_Fanatyk"]No młodziutki ale już za dupciami powoli patrzeć trzeba więc wiesz[/quote] o lol
[quote="MagicalFire"]Arturek_Fanatyk, jesteś młody ja mam 21 lat i jeszcze nie dupczyłem to jest straszne[/quote] oooomg

ook drodzy Koledzy ja jako Wasza forumowa kolezanka mam obowiazek--a moze go nie mam
Was uświadomic :mrgreen: :mrgreen:

nie wiem jak inne panie...ale przypuszczam iz wiekszosc przyzna mi racje...
iz jezeli bedziecie takimi kategorami traktowac kobiety/dziewczyny to raczej trudno abyscie sobie znalezli kochajaca szanujaca sie dziewczyne ktora jest swiadoma swojej wartosci...
bo zadna taka dziewuszka niezpozwoli sobie aby jej sympatia/partner takimi kategoriami o niej myslal..i traktowal tak rzeczowo... :mrgreen: :mrgreen:

kobieta to nie przedmiot...i zwierze..
jezeli ktos tego nie pojmuje proponuje cos takiego jak zoofilowie :lol:
dendrofilowie...i caly szereg innych opcji :mrgreen:

do pana [b]MagicalFire[/b] to zabrzmialo jakby to bylo twoje najwieksze zyciowe utrapienie i przeklnestwo..a przeciez to byc nim nie powinno... ;-)
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W/g mnie Arturku z dziecka przeistaczasz się na chłopczyka który podnieca się słowami. Po co szukasz dupci skoro ją masz z tyłu :-P Instrukcja- stań przed lustrem, ściągnij gacie a zobaczysz.

Dla wszystkich spragnionych mam też coś fajnego na rozładowanie - stosunek na wilka :-P Instrukcja- wsadzić między drzwi, przytrzasnąć i zawyć :-P

Jeśli w ten sposób pisze się o naszej płci , to i na takie tylko można liczyć odpowiedzi :-D

Co do Twojej brzydoty, myślę że nie jest tak źle. W okresie dojrzewania człowiek zmienia się nieco w poczwarkę :-D ale końcowy efekt często przynosi zadowolenie. Można sobie pomóc wyjątkową dbałością. Fajna fryzurka też potrafi zdziałać dużo :-P do tego uśmiech na twarzy, błyskotliwość w słowach itp. Dziewczyny bardzo zwracają uwagę na zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
drodzy koledzy kolezanki nie traktuje kobiet jak towar tylko chciałem uświadomić
[b]Arturek_Fanatyka[/b], ze ma jeszcze czas

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arturek_Fanatyk z miłością nie jest tak latwo. Jak jej szukasz - to nie znajdziesz, sama do Ciebie przyjdzie.
Nie można się też skreślać ze względu na wygląd :]

Wierzę, że znajdziesz tą jedyną i ona doceni, że czekałeś właśnie na nią z tak ważnym elementem związku.
Życzę Ci powodzenia, i nie zrażaj się niepowodzeniami. [quote="MagicalFire"]jesteś młody ja mam 21 lat i jeszcze nie dupczyłem to jest straszne[/quote] Czasem mnie dobijasz .
Powiedz, czy mając za sobą setki, czy tysiące pocałunków i tyle samo stosunków czułbyś się lepszy???
Przecież nie o to tu chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Arturek_Fanatyk"]Witam mam wielki problem nie mam dziewczyny ,ponieważ jestem brzydki i żadna dziewczyna mnie nie chce można coś na to zaradzić może jakiś sposób na zarywanie ?[/quote] Po pierwsze nigdy nie mów o sobie takich rzeczy jakie napisałeś. Jeżeli chodzi o zaradzenie, nie znam cię więc nie wiem co może w tobie odrzucać czasami dużą rolę odgrywa zachowanie, nieśmiałość, śmierdzące skarpetki, obrzygana koszulka ;)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi