Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

moda na dziewctwo

Rekomendowane odpowiedzi

moj profesor od nauk politycznych
zawsze powiadal..
jednym z najwiekszych fenomenow w polsce ...to znalesc dziewice :lol:

w polsce nowa ideaologia nie jest jeszcze tak rozposzechniona jak w stanach :mrgreen: :mrgreen:

[quote](..)Działający pod hasłem "Prawdziwa Miłość Poczeka" ruch konserwatywnych chrześcijan, którego celem jest nakłanianie nastolatków do zachowania czystości przedmałżeńskiej, staje się coraz popularniejszy. Choć budzi kontrowersje, dostał dofinansowanie z budżetu federalnego. I od kilku lat bije rekordy popularności. Jak pisze "Dziennik", już 10% nastoletnich chłopców i 16% dziewcząt wzięło udział w specjalnych rytuałach, zobowiązując się do wstrzemięźliwości seksualnej.

- Będę dziewicą aż do ślubu, bo to ma sens - mówi "Dziennikowi" Julie Evans, studentka z Dakoty Południowej, działaczka ruchu młodzieżowego Truth4You, który propaguje abstynencję seksualną. - Unikam ryzyka choroby wenerycznej, ciąży i ran psychicznych, które mogą być efektem złego związku opartego wyłącznie na seksie. Stawiam wszystkich, także rówieśników, przed faktem dokonanym: to jest moje życie i moja decyzja- tłumaczy.

Pomysł takiego ruchu powstał w kręgach południowych bapstystów. W 1993 narodził się z niego program "Prawdziwa Miłość Poczeka". Liczy on już 2,5 miliona uczestników, którzy dekarują, że nie tylko nie będą uprawiać seksu przedmałżeńskiego, ale także powstrzymają się od pieszczot, pocałunków, a nawet myślenia o płci przeciwnej - informuje "Dziennik".

Odnogą tego ruchu jest organizacja Silver Ring Thing. Jej działacze namawiają nastolatki do czystości podczas imprez i koncertów. Ich uczestnicy dostają pierścionki z wygrawerowanym cytatem z listu do Tesaloniczan: "Wolą Bożą jest wasze uświęcenie: powstrzymywanie się od rozpusty, aby każdy umiał utrzymywać ciało własne w świętości i we czci".

Przysięgi, rytuały, a nawet tzw. bale czystości, w których biorą udział ojcowie z dziewczętami, stają się coraz popularniejsze w Ameryce. Niektóre z nich są oryginalne, a nawet perwersyjne - ocenia "Dziennik". Podczas przyjęcia siedem dziewic w białych tiulach niesie duży drewniany krzyż i ustawia go na specjalnym stojaku. (...) Pary ojcowsko-córczyne po kolei klękają przy krzyżu i kładą na ziemi białą różę - symbol czystości, a ojcowie nakładają córkom złote obrączki na palec i przysięgają, że będą bronić ich dziewictwa aż do ślubu. Dziewczynki z kolei obiecują wyrzec się wszelkich form seksu - opisuje gazeta.

Tego typu przysięgi postrzegane są jako rzecz kontrowersyjna - pisze "Dziennik". Według badań Heritage Foundation dzięki takim ruchom młodzież zaczyna później życie seksualne, a dziewczęta rzadziej zachodzą w nieplanowane ciąże. Krytycy mówią jednak, że takie badania nie są wiarygodne, ponieważ część "dziewic" zwyczajnie kłamie. Co gorsza, ludzie uwikłani w ruch czystości przedmałżeńskiej mają blade pojęcie o antykoncepcji, w związku z czym bardziej są narażeni na choroby weneryczne czy nieplanowane ciąże.[/quote]
wiekszosc seksolatek naszych kochanych by to wysmiala
ale co o tym sadzicie?

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 9 Listopad 07, 16:13[/i] ][/size]
mam prose do wladzy..
wstawcie literke ''i'' w temat ..w dziewictwo...
bo szybko pisalam :mrgreen: :mrgreen:
a potem nie sprawdzilam...

z gory dziekuje
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ło matko, kolejny temat o tym, że dziewictwo to żaden wstyd.

Szczerze powiem, że nie robi na mnie wrażenia czyjaś niewinność. Nie mam potrzeby roztrząsać czy ktoś ma za sobą anal, oral czy jeźdźca czy może tylko się całował.

Doświadczenia zawsze można nabyć, jeśli się czuję taką potrzebę. Jeśli się czeka na tego czy tą jedyną, to tez przecież nie jest to ujmujące.

Ale przyznam, że ten pomysł z tymi przysięgami i obrączkami mnie bawi, choć seksolatką bankowo nie jestem. Taka tochę szopka to jest. Nie można dziewictwa traktować naturalnie? Trzeba do tego jakiś rytuałów?

Ale, jak powiedziałą jedna z dziewczat z artykułu - ich życie, ich decyzja.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Już kiedyś na innym forum o tym rozmawiałam. Myślę że nie ma co się obnosić z dziewictwem. Mnie takie coś śmieszy. Jak ktoś chce dotrwać do ślubu więc niech trwa i po co upubliczniać takie postanowienia :-D Po drugie czy one są tak naprawdę do końca w każdym przypadku prawdziwe. Obecnie można być wielokrotną dziewicą :-D wystarczy zabieg i gotowe :-P

Pomysł powstał raczej z powodu coraz to wcześniejszego wieku , który chce poznać czym jest sex.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Obecnie można być wielokrotną dziewicą wystarczy zabieg i gotowe [/quote] takie operacje przeprowadzaja czesto kobiety w krajach islamskich dla swoich mezow :-P

nio wiesz mozna do tego roznie podchodzic...
ale mi z terminem dziewica nie kojarzy sie dziewcze takie niewinne...
to bardziej dla mnie stan duchowy mozna by bylo rzec :-P :-P

a kawalek blonki z odzysku...to juz nie dziewictwo :mrgreen:

przynajmniej ja mam takie odczucia :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziewictwo to stan umysłu. Zgadzam się w tej kwestii z alusiek, bo co z tego, ze błonka jest z powrotem skoro babka wie już wszystko co i jak. To w sumie hipokryzją jest też :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Unikam ryzyka choroby wenerycznej, ciąży i ran psychicznych, które mogą być efektem złego związku opartego wyłącznie na seksie" Śmiech na sali. Trzeba swojego partnera najpierw poznać i wiedzieć coś o nim, a nie tylko iść z nim do łóżka - to jest sposób na uniknięcie chorób wenerycznych i ran psychicznych. A na ciążę? Dobra jest tylko wstrzemięźliwość, bo żadna metoda antykoncepcyjna nie jest w 100% skuteczna.

Ogólnie, czytając to wybuchłem śmiechem. Te wszystkie rytuały to jakaś magia nie z tej ziemi.
Trzeci akapit tego artykułu to w ogóle bije już rekordy :lol: Jeżeli ktoś jest w stanie [b] nawet nie myśleć o płci przeciwnej[/b] to ja podziwiam :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FurY"]"Unikam ryzyka choroby wenerycznej, ciąży i ran psychicznych, które mogą być efektem złego związku opartego wyłącznie na seksie" Śmiech na sali. Trzeba swojego partnera najpierw poznać i wiedzieć coś o nim, a nie tylko iść z nim do łóżka - to jest sposób na uniknięcie chorób wenerycznych i ran psychicznych. A na ciążę? Dobra jest tylko wstrzemięźliwość, bo żadna metoda antykoncepcyjna nie jest w 100% skuteczna. [/quote] nie wiem...ale wydaje mi sie ze zle zrozumiales troszeczke
bo ta dziewczyna wypowiada sie iz jest dziewica i pozostanie ja do slubu...a przez to unika wlasnie tych konsekwencji :mrgreen:

jesli zle zrozumialam to sooooryyy...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasem jak się z ludźmi rozmawia, można dostać boleści żołądka od śmiechu. Otóż często słyszę od facetów że szukają żony albo dziewczyny, dziewicy :mrgreen: Wszystko by było ok gdyby sami byli prawiczkami :mrgreen: Jak można mieć takie wymagania skoro samemu nie jest sie świętym. I to jest takie dziwne, bo z jednej strony mogą później szukając powodów odejścia , wymawiać że nikt Ciebie nie chciał, albo że puszczałaś się :mrgreen: Do tego, zawsze a raczej bardzo często , przyczepia się etykietkę dziewczynie, a chłopak stoi w cieniu. Jasne że należy się szanować i z pierwszym napotkanym nie wchodzić do łóżka, ale dziewictwo do ślubu to już przesada :-P Są kobiety którym nie zależy na ślubie i skazywać je na ucisk cnoty :-D to grzech :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]szanować i z pierwszym napotkanym nie wchodzić do łóżka, ale dziewictwo do ślubu to już przesada Są kobiety którym nie zależy na ślubie i skazywać je na ucisk cnoty to grzech

_________________[/quote]
tu wiadomo ze jest dobrowolny wybor..
komus tak pasuje...to ok :mrgreen:
komus nie to tez ok :mrgreen:
ktorej seksolatce pasuje sie sypac jak dolki w czeczeni tez ok :mrgreen:
ale to ze ktos sobie tak wybral to jego sprawa..
moze nie trzeba z tym tak manifestowac :mrgreen:
ale jestem wstanie uszanowac :mrgreen:

bo prawo polskie nie kaze sypodajki za przedslubna konsumpcje :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobrze by było ,zeby chodz troche tych dziewczyn do pewnego wieku trzymało sie takiej mody na dziewictwo.... bo jak narazie to jest Moda na szmulenie sie i zachodzenie w ciaże ... a pozniej mówia,że dziecko rodzi dziecko... głupie małolatki chodza i sie chwala ze to z tym to z tamtym.. zreszta na jaka dyskoteke nie pojade to w samochodach tylko łby wystają "Gorących 12-stek".. bycie dziewica to naprawde nie jest wstyd a wręcz przeciwnie to jest cos .. ale oczywiscie bez przesady i nie do ślubu :P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niech ktos wkoncu poprawivten tytul...bo sie wkurze...hue hue

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]nie wiem...ale wydaje mi sie ze zle zrozumiales troszeczke
bo ta dziewczyna wypowiada sie iz jest dziewica i pozostanie ja do slubu...a przez to unika wlasnie tych konsekwencji :mrgreen: [/quote]
Wiem, że to ma na myśli. Chodzi mi o jej argumenty. Są po prostu beznadziejne. To tak jakbym powiedział "unikam przeziębienia, które może być skutkiem wychodzenia na dwór" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy ja wiem czy to moda? Nie sądze. Owszem dziewczyny, które mają naprawdę twarde zasady i chcą wytrzymać długo bez współzycia szanuje, ale bez przesady. Owszem do łóżka nie idzie się z przypadkowym chłopakiem, ale z takim, z którym jesteśmy już w jakiś sposób zaangażowaniu uczuciowo. Dla mnie to nie moda,bo ona polega na czymś innym...

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja uważam że trzymanie dziewictwa aż do slubu powoduje takie ryzyko, że para może wcale nie być sobą usatysfakcjonowana a łóżko w takich stałych związkach - nie da się ukryć - odgrywa ważną rolę, dlatego warto wcześniej się upewnić czy rzeczywiście do końca jest się z kimś zgranym

i żeby nie było - nie mówię że jest to główne kryterium decyzji czy z kimś być!

I tak w ogóle trochę kontrowersyjne to określenie sexolatki - bo w moim odczuciu to, że dziewczyna straci dziewictwo jako nastolatka i spróbuje trochę tego życia nie czyni z niej łatwego lachona powszechnego użytku
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Okta"]exolatki - bo w moim odczuciu to, że dziewczyna straci dziewictwo jako nastolatka i spróbuje trochę tego życia nie czyni z niej łatwego lachona powszechnego użytku[/quote] Zgzadzam sie z Toba w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Okta"]ja uważam że trzymanie dziewictwa aż do slubu powoduje takie ryzyko, że para może wcale nie być sobą usatysfakcjonowana[/quote] bo nagle się okazuje, że to nie jest "to", o czym się tyle słyszało...

jak dla mnie to jak ktoś chce zostać dziewicą do ślubu, to się nie musi zrzeszać w jakieś stowarzyszenia czy takie tam; można przecież w tym wytrwać...

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Okta"] tak w ogóle trochę kontrowersyjne to określenie sexolatki -[/quote] dla mnie to takie dziewuszki ktore zamiast szkola zajmuja sie tym czym nie powinny :mrgreen: :mrgreen: okupujac nawalone w 4 pupy dyskoteke... :mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]okupujac nawalone w 4 pupy dyskoteke...[/quote] i dostawiając się do każdego faceta. wystarczająco chętnego albo wystarczająco pijanego. albo jedno i drugie...

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]dobrze by było ,zeby chodz troche tych dziewczyn do pewnego wieku trzymało sie takiej mody na dziewictwo.... bo jak narazie to jest Moda na szmulenie sie i zachodzenie w ciaże ... a pozniej mówia,że dziecko rodzi dziecko... głupie małolatki chodza i sie chwala ze to z tym to z tamtym.. [/quote]
W pełni się z Tobą zgadzam. Panuje jakaś chora moda na zaliczanie i chwalenie się. Zupełnie jak by chodziło o kupienie kolejnego tuszu do rzęs. Dziewczyny nie szanują się, choć nie wszystkie. Nie wiem czym tak naprawdę chcą imponować. Co z tego że podobne są do kobiety jak w głowie sieczka. Obraz wizualny nie idzie w parze z dojrzałością psychiczną. Chłopak to chłopak. W okresie dojrzewania ma bardzo wysoki popęd i wcale nie kieruje się miłością. No, ale jeśli one uważają się za wyjątkowe i te wybrane :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]i dostawiając się do każdego faceta. wystarczająco chętnego albo wystarczająco pijanego. albo jedno i drugie...[/quote] Albo wystarczająco nadzianego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MorQaNa"]Albo wystarczająco nadzianego[/quote] no tak racja. to też trzeba uwzględnić... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bycie dziewica jest ok. pod warunkiem ze nie robi sie tego na pokaz a dlatego, ze naprawde chce sie nia byc. :angel2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie widzę nic złego,w byciu dziewicą.Nie które laski na siłę tracą cnotę a potem żałują. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
do tego roku byłam dumna, że jestem dziewicą aż je straciłam, ale nie żałuję tego bo zrobiłam to z miłości : >
i jeśli ktoś twierdzi, że bycie dziewicą jest powodem do wstydu to powinien się zastanowić nad tym głęboko.
niestety rzadko można spotkać dziewice bo od najmłodszych lat puszczają się takie nie patrząc z kim, po co i na co _._
i nie ma nigdzie ustalonego wieku na utratę dziewictwa.

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdy mialam 16 -18 lat duzo czytalo sie Bravo Girl i tym podobne gady. One te zmiały wplyw na to ze czulam sie dziewicą bez takich wspaniałym opowiastek jk w owych gazetach kolorowych.

Zaden wstyd. Teraz sie ceni i ceniło od zarania dziejów dziewictwo. Ktory facet chcial by jakiegos wycierucha ktora miała 10 facetów? Owszem, PREDZEJ CZY POZNIEJ KAZDY traci to co najcenniejsze a potem związek sie sypie i ooo. Ale to nie wstyd bc dziewica czy prawiczkiem. To samo przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi