Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

prawdziwych mezczyzn juz nie ma

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi oczywiscie o tych gentelmenow :mrgreen:

czy uwazacie ze zaczyna zanikac ten nawyk...wsrod mezczyzn
aby puszczac kobiety pierwsze...ustepowac im miejsce..
otwierac drzwi samochodu :mrgreen: :mrgreen:

moj byly taki byll....
bylo to mile...ale czasami mnie draznilo :mrgreen: :mrgreen:
czego zawsze ja pierwsza musialam isc :-P :-P
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam, gdy chłopak ma nienaganne maniery. To moze i archaiczne, ale poprzez to, że pocąłuje moją dłoń czy przepuści mnie w drzwiach czuję się o wiele lepiej, tak jakoś nobilitująco :-D .

Strasznie podoba mi sie jeden zwyczaj, nogi po prostu się uginają i paszcza sama się uśmiecha - gdy facet przy powitaniu ściaga (choćby minimalnie) czapkę :-) . Tak robi kilku panów w mojej miejscowości, z tym, że młodzikami nie są :-)

U mnie bywa, że chłopak zachowuje się po dżentelmeńsku i ja nie odczuwam wcale tego jako pobłażliwości dla mojej płci.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]ale poprzez to, że pocąłuje moją dłoń [/quote] szczerze mowiac to tego nie lubie
bo mnie to krepuje :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]pocąłuje moją dłoń[/quote] ja to bardzo lubie ;)

czesto trafiam na takich panów :P i niby czasy sie zmieniły a "oni" nadal istnieja :P
na szczescie niktorzy wiedza jak dbac o kobiete by czuła sie wyjatkowa ;)
ale niestety jest ich znacznie mniejsza czasc :p czesto tez spotykam jednym słowem "chamów" :/ ale to juz inna bajka :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
prawdziwych [quote="alusiek"]gentelmenow[/quote] już nie ma, bo gatunek się słabo rozmnażał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]już nie ma, bo gatunek się słabo rozmnażał [/quote] nie postarali sie ::P
Albo my za dużo wymagamy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NudnaBaba"]Albo my za dużo wymagamy :P[/quote] Przede wszystkim wymagacie za mało od siebie a zbyt wiele od nas.

Dla czego nie ma Prawdziwych Mężczyzn? Bo nasze dzisiejsze życie kreują media które propagują szybkie życie, głupoty, ciągłą zabawę (ale oczywiście to wszystko tylko z prezerwatywami) Dzisiaj dzieciaki wychowywane są przez MTV, Bravo Girl, i inne tego typu śmieci bo rodzice mylą priorytety i myśląc że robieniem ciągłej kariery i pościgiem za kasą zapewnią dziecku lepsze życie - materialne owszem ale uczuciowe... hmmm... Dzisiaj nie ma miejsca na kulturę osobistą, dzisiaj liczy się to ile kto dup przeleciał i jakich to ona nie ma doświadczeń z facetami oraz ile kto potrafi wypić\naćpać. Rząd ma w dupie najniższe sfery życia w tym kraju co owocuje tym że chłopak dziewczyna cały swój wysiłek kumuluje na tym jak się wydostać z tego bagna (nie zawsze legalnie) Nie mają czasu na to aby stać się Prawdziwą Kobietą i Mężczyzną bo nie mieli od kogo się tego uczyć żyjąc w patologicznych, radioaktywnych środowiskach.

Jeżeli chcemy aby rozmowy naszych dzieci wyglądały lepiej niż nasze teraz to musimy sami zabrać się za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Popieram [b]Zielonego[/b]. Ma rację. Mi się naprawdę [b]NIGDY[/b] nie zdarzyło, abym nie puścil dziewczyny9kobiety0 pierwszej, nie ustąpił miejsca itd. Jestem jednym z tych, których podobno już nie ma...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Jeżeli chcemy aby rozmowy naszych dzieci wyglądały lepiej niż nasze teraz to musimy sami zabrać się za siebie.[/quote] chciec a moc to wielka roznica. Za duzo ludzi uwaza ze ich dotychczasowe zycie pełne zabawy jest "fajne". Niektorzy wola sie bawic i szpanowac. Do dla nich priorytet. Takie sa realia. I takie cos działa juz od najmłodszych lat. Mozna probowac zmienic swiat po przez wychowanie własnych dzieci.. Ale to raczej troche potrwa. My jestesmy pokoleniem, ktore jeszcze moze cos zmienic bo Ci co dopiero zaczynaja wchodzic w ten swiat sa przez niego degradowani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]Za duzo ludzi uwaza ze ich dotychczasowe zycie pełne zabawy jest "fajne". Niektorzy wola sie bawic i szpanowac. Do dla nich priorytet. Takie sa realia. I takie cos działa juz od najmłodszych lat.[/quote] Właśnie o to mi chodziło. Chodziło mi też o to aby popatrzeć na siebie, na swoje życie i odpowiedzieć na pytanie czy chcemy aby nasze dzieci żyły tak samo jak my lub w sytuacjach jakie opisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]by popatrzeć na siebie, na swoje życie i odpowiedzieć na pytanie czy chcemy aby nasze dzieci żyły tak samo jak my lub w sytuacjach jakie opisałem. [/quote] wiesz kazdy z nas zyje zyciem ktore nam sie podoba bo inaczej co to byłoby za zycie. Bardziej chodzi o otoczenie i rozne czynniki ktore wpływaja na nasze decyzje ktore okazuja sie złe. kadzy ma prawo popełniac błedy bo na nich sie uczy. Ale zeby dzieciaki w wieku 10 lat zaczynały "probować" jak smakuje alkohol czy nikotyna?? a nie daj boze narkotyki?? to przechodzi ludzkie pojecia. To wszystko zaczyna dziac sie coraz wczesniej co deprawuje mlodziez.. yyy.. raczej dzieci.. Trzeba cos z tym zrobic
ale dobra bo to robi sie nie na temat :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]Dzisiaj dzieciaki wychowywane są przez MTV, Bravo Girl, i inne tego typu śmieci bo rodzice mylą priorytety i myśląc że robieniem ciągłej kariery i pościgiem za kasą zapewnią dziecku lepsze życie - materialne owszem ale uczuciowe... hmmm... Dzisiaj nie ma miejsca na kulturę osobistą, dzisiaj liczy się to ile kto dup przeleciał i jakich to ona nie ma doświadczeń z facetami oraz ile kto potrafi wypić\naćpać.[/quote] Dlatego wlasnie ja staram sie czesto zwrocic uwage mlodym gowniarzom, ze jak chca rozrabiac to nie w miejscu publicznym. Jak powinni sie zachowac itp. Niestety, ostatnimi czasy dosc czesto widuje jak ta 'holota' sie zachowuje :/ To po prostu tragedia - zaczynam sie powoli obawiac o przyszlosc narodu, skoro takie akcje sie wyczyniaja w coraz to mlodszych gronach...

A wracajac do tematu - mowicie ze coraz rzadziej spotyka sie 'dzentelmenow' ? A ja powiem, ze u kobiet tez to jest. Mam na mysli, ze ostatnio mniej widuje kobiet, ktore maja kulturalny poziom, ze sie tak wyraze to widuje nie malo razy 'nastoletnie dziwki'.

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taaaaak jest! [b]Yodek[/b] trafiłeś! Masz rację! Wytapetowana, spódniczka krótsza od majtek... wiek: 15 lat... Żenada.... Tony tapety na twarzy, wypchane biustonosze... Drą ryja, śmieją się ze wszystkiego i ze wszystkich, zero szacunku do innych. Coraz częściej tworzą się "babskie bandy", które okrócieństwem przewyższają nas- męszczyzn...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]chodzi oczywiscie o tych gentelmenow :mrgreen:

czy uwazacie ze zaczyna zanikac ten nawyk...wsrod mezczyzn
otwierac drzwi samochodu :mrgreen: :mrgreen:

moj byly taki byll....
bylo to mile...ale czasami mnie draznilo :mrgreen: :mrgreen:
czego zawsze ja pierwsza musialam isc :-P :-P[/quote]
No tak... u mnie w szkole takich mogę wymienić na palcach jednej ręki, ale nie narzekam... wątpię żeby chłopacy w moim wieku przejmowali się przepuszczaniem dziewczyn czy coś, w głowie im inne rzeczy, zresztą nie przeszkadza mi, że nie ustąpi miejsca, czy coś, zazwyczaj pytają się, czy nie chce usiąść więc źle z nimi nie jest xD mi tam pasuje tak jak jest, głupio bym się czuła, gdyby każdy facet przejmował się tym, że stoję, albo coś... i zgadzam się z [b]alusiek[/b], czasami takie ciągłe uprzejmości mogą drażnić

Co do dziewczyn... no tak, teraz coraz więcej dziewczyn w moim wieku (14-15 lat) próbuje pokazać jaką to dorosłą osobą jest, a tymczasem nie potrafią nawet zachowywać się odpowiednio do sytuacji, ja tam sama uważam, że ze mnie jeszcze małolata jest i też nie do końca wiem, jak powinno wyglądać moje zachowanie w rożnych sytuacjach xD w kazdym razie staram się być uprzejma...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ad. bycia gentlemanem to przypomniała mi się pewna sytuacja z 2 klasy liceum.
Moi koledzy wpadli na genialny pomysł rankingu, kategorie to: najładniejszy tyłek, cycki i takie tam. Ogromnie się na nich zdenerwowałyśmy, nie odzywałyśmy się przez 2 tygodnie. Ale nie o tym chcę powiedzieć.
Nawet, gdy nie odzywałyśmy się do nich (a może właśnie dlatego), stali się ogromnie uprzejmi. Do tej pory pamiętam jak stawali z dwu stron drzwi i puszczali nas przez nie przodem.
Może i to głupota była, ale nauczyła ich bycia gentlemanami i szacunku do nas.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zgadzam się z tytułem tematu. To tylko czysty stereotyp, wykreowany przez znudzone życiem panie, lub rozczarowane chłopcami dziewczęta. Poza tym jest to opinia subiektywna, to wszystko zależy od wymagań przedstawicielek płci pięknej. Od tego co uznają za swój ideał, za swojego księcia z bajki. Kiedyś napisałam coś takiego:

żeby nie trzymał rąk w kieszeniach
żeby miał pogodną twarz
żeby nie miał nażelowanych włosów
żeby się nie "woził"
żeby zimą nosił płaszcz, szalik i rękawiczki
żeby nie nosił adidasów
żeby nie pił i nie palił
żeby nie przeklinał
żeby nosił zegarek
żeby latem nosił koszulę
żeby dobrze gotował
żeby pił kawę w filiżance
żeby nie obchodził walentynek
żeby pamiętał o urodzinach
żeby nie krzyczał
żeby umiał jeździć konno
żeby nie nosił czapki z daszkiem
żeby ładnie pisał
żeby czytał gazety
żeby podczas rozmowy patrzał w oczy

To tylko takie moje hm wymysły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]czy uwazacie ze zaczyna zanikac ten nawyk...wsrod mezczyzn
otwierac drzwi samochodu[/quote]
Zanika ale ja się tym nie szczególnie przejmuje.
A nawet powiem więcej, dobrze że jest ich tak nie wielu bo jak się już trafi taki okaz
to się go i to co robi docenia. Przyjemnie jak po dłuższym okresie nie stykania się z takimi
gentelmenami jest się w końcu przepuszczoną w drzwiach, ktoś ustąpi miejsca itp.
Robi się to dwa razy przyjemnniejsze :-D
[quote="Catwoman"]pocąłuje moją dłoń[/quote] Za tym nie przepadam :-P

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I o to z czeluści piekielnych wychodzę ja.Ostatni gentelmen.:)
Miły dla kobiet,przepuszcza je w autobusie pierwsze.Ustępuje miejsca starszym.NIe pali,pije tylko czasami.

Ale powiem wam że to działa w obie strony.Prawdziwych kulturalnych kobiet również jest coraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="jagis16"]żeby nie nosił adidasów[/quote] ale wymagania..
[quote="Braveheart"]Prawdziwych kulturalnych kobiet również jest coraz mniej. [/quote] hmm też racja.. w sumie.. mój brak kultury polega głównie na przeklinaniu. wprawdzie nie zastępuję przecinków kur$#%i, ale do ideału mi daleko.. [; no i może czasem za głośno się śmieję :D poza tym raczej niewiele mam sobie do zarzucenia..

co do chłopaków - faktycznie mało jest takich z wystarczającą kulturą osobistą, choć wśród moich znajomych znaczna większość funkcjonuje [:D] bez zarzutu. o przepuszczaniu w drzwiach już nie mówiąc, bo to rzecz oczywista.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sa tylko trzeba umiec sie rozgladac moj skarbek jest bardzo kulturalny nie pije nie pali nawet stara sie nie przeklinac bynajmniej w mojej obecnosci chociaz napewno nie jest wzorowy ale bardzoo go kocham ale racja jest ich coraz mniej;/;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"][quote="jagis16"]żeby nie nosił adidasów[/quote] ale wymagania.. [/quote] Każdy ma swoje ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
E..
A mnie wkurza jak kumple przepuszczają mnie w drzwiach..
wiem, że dziwne, ale wolę być traktowana na równi z nimi, a nie że robią wielkie halo, bo mam cycki.
;-)

Ale to jedynie odnosi się do paczki, która jest świadoma, że się na nich nie pogniewam.

A facet jakoś trochę powinien być kulturalny.
W klasie mam samych takich :-P
zawsze przepuszczają w drzwiach, krzesło przyniesie, ustąpi miejsce (:
miło się robi.

jest takich co raz mniej, ale jak się rozejrzymy to można ich znaleźć (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]W klasie mam samych takich :-P
zawsze przepuszczają w drzwiach, krzesło przyniesie, ustąpi miejsce (:
miło się robi.[/quote]
To fajnie masz :-), bo u mnie w klasie nie ma takiej życzliwości. Jedynym gestem jakiegokolwiek szacunku było podarowanie nam kwiatów na dzień kobiet, co się wcześniej nie zdarzało. W ogóle na co dzień mało mamy ze sobą wspólnego, oni żyją swoim, a my swoim rytmem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]jagis16[/b], ja nie wiem, może to wynika z ich wieku.
są starsi.
pamiętam w gimnazjum to był szczyt chamstwa i bezczelności..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]dobrze że jest ich tak nie wielu bo jak się już trafi taki okaz
to się go i to co robi docenia[/quote]
Dokładnie :) Sama się o tym przekonałam.

Miałam wielu mężczyzn, z reguły takich, którzy nie zasługują na uczucie. No i spotkalam w końcu swoją Drugą Półówkę. Tak bardzo się rózni od pozostałych, że aż olsniewa :) Dlatego trzymam go przy sobie, ze tak okresle i nie mam zamiaru nigdzie puszczac. Zbyt wartosciowa osoba, dobrze wychowana, wie jak sie zachowac i przede wszystkim nie ulegla wspolczesnym zachowaniom, ktore sa coraz częstsze. Patrząc na jego znajomych czesto sie dziwie, ze on jeden jest taki.. Wyjatkowy :))
[quote="Braveheart"]Ale powiem wam że to działa w obie strony.Prawdziwych kulturalnych kobiet również jest coraz mniej.[/quote] Zgodze sie z Toba... zASTANAWIAm sie, od ktorego roczniak sie tak zrobiło i nie widze odpowiedzi. Chyba z czasem to przyszlo. Jak czasem jade w autobusie, widze dziewczyny po 14-16 lat i slysze jak one sie wyrazaja, glupie chichoty niewiadomo z czego na caly regulator. Jedna do drugiej mowi, ze u niej policja byla, czy idziemy w łikend pic... naprawde rzadko teraz spotkac dziewczyne, ktora szanuje siebie, swoje cialo i ma nienaganne zachowanie :(
[quote="młoda"]to można ich znaleźć (:[/quote] Dokładnie :)

Ja uwazam, ze sa prawdziwi mezczyzni. OWszem- są oni rzadkością, ale SĄ. I wiedzą Oni o tym, że swoich dobrym wychowaniem przyciągają kobiety, które są tego warte, kobiety inteligentne, urodziwe i warte uczucia :) Ja osobiście tak mysle.

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi