Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Ile warte są kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem, że:

[i]"W Nowej Gwinei zapłata za ślub z "nową" narzeczoną to 240 dolarow, 5 świn i jeden ptak. Dwie świnie, ptak i jedyne 30 "zielonych".wystarcza, aby zaplacić za żonę z odzysku (rozwódkę lub wdowę). Nic nie płaci się za byłą dwokrotną mężatkę."
[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:lol: no nie mogę. Ludzie to dziwna rasa... bez kitu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czytalam to kiedys :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciekawe, jak doszli do wytyczenia takiej a nie innej "ceny". :-)

A w sumie i tak panowie płacą przed ślubem za kobietę - a to stawianie kina, a to kolacja, a to wycieczka, a to prezencik jeden drugi trzeci...

Tylko tam jest pwoeidziane wprost, ze to cena, a u nas są to "zaloty". Ha, dobre sobie :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no niektóry chłopak jak chodzi do takiej dziewczyny która dużo wymaga od niego to na pewno jego to dużo kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehehehe dobre ;):D

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tam jest inne społeczeństwo niż w krajach bardziej zmodernizowanych ;) więc ja się nie dzxiwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No właśnie, inna mentalność , inna kultura. Na szczęście u nas mężczyźni wiedzą , że za kobietę trzeba płacić non stop :-D . Zaczyna się od pierwszej randki a kończy dożywotnio :-P Lepiej panowie już od dziś myślcie o dobrej pracy i płacy. Chyba że chcecie samotnie spędzić życie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no trzeba iść na prezydenta to wtedy się zachcianki wybranki zaspokoi a jak się nie zaspokoi to wtedy będzie lipa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jest aż tak źle :-D w sumie utarła sie opinia że kobiety są naprawdę drogie. Mamy oczywiście swoje potrzeby. Chcemy ładnie wyglądać, potrzebujemy kosmetyków, ale nie jesteśmy próżne :-P Wszystko ma swoje granice, potrafimy się same utrzymać i to nie czasy że mężczyzna musi na nas pracować. Panowie- głowa do góry, my piękna płeć często dziś zarabiamy więcej niż wy :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Chcemy ładnie wyglądać[/quote] jak chcemy ładnie wyglądać , to możemy pracować co nie drogie panie :evil:

A w Novei Gvinei kobiety nie pracują , ale świetnie sprzątają dom , tzw kurki domowe .

I służą tam jako sprzątaczki , opiekunki do dzieci , i jako maszynki do ich robienia .
Macie rację z innym klimatem . Tam liczy się by mieć dużo dzieci a miarą męskości nie jest wielkość penisa , tylko wielkość traktora w szopie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam nieco wymagania przyznaje :-P

ale dlatego sie ucze.....chce miec staranne wyksztalcenie i
doswiadczenie
pcham sie wszedzie gdzie jestem niepotrzebna :lol: :-P
aby miec w cv dobre praktyki i ciekawostki takie i owe :lol:
i pewnie wyjdzie tak ze jezeli wyjde za maz--- bo nie wiem czy zauwazyliscie
ale prawniczki to zazwyczaj stare panny :lol: :lol:
to ja bede utrzymywac meza...hahahahha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziś nie mówi się stara panna :-P tylko singiel. Trudno też stwierdzić na ile są samotne ponieważ współczesna kobieta często wybiera wolny związek. "Wolny" nie oznacza gorszy od tego zaobrączkowanego.

Zgadzam się że są na tym świecie takie kraje, gdzie kobietę traktuje się jak przedmiot, jak inwentarz, status majątku, jak coś nabytego do rozmnażania, sprzątania czy usługiwania w nocy jak i w dzień swojemu panu i władcy :-P . Na szczęście mnie tam nie ma. Ubolewam bardzo nad taką sytuacją. Z całego serca życzę aby doczekały czasów wyzwolenia sie z pod ręki tyrani, okrutnej religii która faceta wynosi na piedestał, a kobietę sprowadza do roli niewolnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Dziś nie mówi się stara panna tylko singiel. [/quote] dla mnie singiel to jest do 30stki :mrgreen:
kiedy jeszcze ma radosc zycia..
po 30 gdy staje sie zgorzchniala, wredna....czesto feministka...to juz stara panna :-P
[quote]doczekały czasów wyzwolenia sie z pod ręki tyrani, okrutnej religii która faceta wynosi na piedestał, a kobietę sprowadza do roli niewolnicy.

_________________[/quote]
tak jest w niektorych krajach....czesto tych islamskich i afrykanskich :mrgreen: :mrgreen:

wogole to gdzies kiedys czytalam ze w Turcji co trzecia mazatke zgwalcil jej wlasny maz...a 16 proc gwalcona jest przez mezow regularnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brakuje tam nas :-P Tak naprawdę facet to tyran :-P Stworzył sobie ideologię wyższości. Czuje się panem tego świata, podczas gdy to kobiety są znacznie mądrzejsze :-P Jak to dobrze że my żyjemy w takim kraju i w takich czasach że mamy dużo do powiedzenia. Dodam że nasza religia katolicka też raczej ujmuje kobiecie i jakoś nie wszyscy to zauważają. Podam przykład- Anioł to facet , a gdzie kobieta :-P Ksiądz odprawia mszę , a zakonnica nie może :-P one ciężko pracują w klasztorach, szpitalach itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Podam przykład- Anioł to facet , a gdzie kobieta [/quote] hahahah czepiasz sie szczegolow jak ta glubsza czesc feministyczna :mrgreen: :-P

kobieta zawsze byla lepsza opiekunka - pielegniarka..
poza tym jakos sie zakonnice nie czepiaja tego...przynajmniej ja nie slyszalam
a tu sie swiecka bedzie...

wiara katolicka mowi iz kobieta jest rowna mezczyznie...
K. Wojtyla jak nie byl jeszcze papiezem napisal taka ksiazke ktora wlasnie podjela ten watek...- byla ona na tamte czasu bardzo kontrowersyjna..- mowila o pozyciu malzenskim, sferach bardzo intymnych..
to on napisal wyraznie ze kobieta jest rowna mezczynie...choc ma inne funcke biologiczne....i nawet to iz kobieta w pozyciu seksualnym/malzenskim powinna czerpac przyjemnosc... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jako pierwszy ta teze ogloszono na taka skale...dlatego wiele ludzi sie obudzalo :-P

wiesz jakies babiszony mowia to i owo...a ludzie wchlaniaja wiedze jak gabki niesprawdzajac jej :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja to zawsze sobie przypominam jak nie raz gadałem z takim typem naszym sąsiadem i zawsze jak mówiłem mu że baby do niczego niepotrzebne to on mi mówił tak...no każdy mówi ze baby są niepotrzebne ale co by beż tych bab było ani to ani tamto :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-P :-P :-P :-P :-P :aloha: :aloha: :aloha: :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehehe dobre :-P wiesz ten świat by był nudny zarówno bez nas jak i was :-P Pasujemy do siebie dokładnie tak jak wtyczka do gniazdka, jest to zależność bez której nie można się obyć. :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kobieta to dar od boga i jest bez cenna

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]kobieta to dar od boga i jest bez cenna[/quote] ...i to slowa z ust mezczyzny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Night"]...i to slowa z ust mezczyzny[/quote] i to 100 % :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] i to 100 % :-P[/quote] nie watpie xD :-P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no wreszcie po coś Bóg tak stworzył mężczyznę i kobietę no a mężczyzna ma dziewczynę rozpieszczać i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="EDNDURORACE"]no wreszcie po coś Bóg tak stworzył mężczyznę i kobietę no a mężczyzna ma dziewczynę rozpieszczać i takie tam[/quote] az ci piwo postawie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi