Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
fortuna

Przybyłam :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hello :aloha: Skusiłam się aby do was wstąpić. Mam zamiar zostać tu bardzo długo, oczywiście o ile Wy tego będziecie chcieli . Jaka jestem? Otóż najskromniejsza osoba na świecie. Piękna, mądra i raczej najmądrzejsza :oops: ubóstwiana przez wszystkich :-P Nie szukam księcia z bajki, miłości, fanów, sponsorów :-) . Uwielbiam żartować, bawić się słowami, ale bywam też często poważna. Nie znoszę ankiet, wystarczą mi te które muszę wypełniać w realu tzn. DO, praca, podatki itp. Zaznaczam też, że mam za skórą diabełka i niech nikt nie myśli że uda się mnie zmienić :-P . Moim znakiem jest lew i chyba to mówi samo za siebie. Nie radzę mnie prowokować, wyciągam pazury a kły wbijam niczym wampir :-D Jednym słowem - piękna i bestia :-D :-P . Mam własne poglądy i uprzedzam często sprzeczne od ogółu i wcale nie mam zamiaru się nikomu przypodobać. Musicie mnie tolerować bo to wasz problem :-D

Drżyjcie wszyscy :-D otóż wkraczam na forum pomyszkować. Najpierw trochę się zapoznam a potem- ojej , będzie się działo :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]fortuna[/b], witaj już myślałem ze nie dołączysz :-(
ale jednak :aloha: :aloha: [quote="fortuna"]Mam zamiar zostać tu bardzo długo,[/quote] no i fajnie [quote="fortuna"]oczywiście o ile Wy tego będziecie chcieli [/quote] no pewnie ze tak ;-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No i proszę, kierownik mnie przywitał :-P obyś zawsze się tak cieszył z mojego tu pobytu :-D . Widzę że wcale się nie przestraszyłeś tym co napisałam :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]proszę, kierownik mnie przywitał[/quote] zaczekaj na resztę [quote="fortuna"]obyś zawsze się tak cieszył z mojego tu pobytu[/quote] no pewnie ze tak :*

a kiedy sobie wstawisz tego fajnego awatara z linkarni ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witamy droga pania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej Fortuna. Ciekawe przywitanie , pozdro od kuryiaki i niech Ci klawiatura przyjaciółką będzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wcale sie mnie nie boicie tylko uśmiechacie do mnie :-P a moje przedstwienie miało być bardzo groźne :-D Dzięki za powitanie i oczekuję na resztę :-P nie zapominajcie że jestem bardzo skromna i możecie obdarowywać mnie komplementami, nie wstydźcie się :-D

Magiku mój avatar na linkarni był znacznie ładniejszy tylko go zmieniłam na znak lwa dla jednego usera który nie odróżniał ludzi od rzeczy :-D Postaram się odnaleźć go i wtedy dopiero wstawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powitanie , akceptujemy , z obecności cieszymy się i mamy nadzieje że zostaniesz z nami , na stałe :) a na powitanie masz odemnie fortunę i aż [color=green][b]+ 10[/b][/color] SC :mrgreen: na szczęście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No proszę, nawet dają mi prezenty :-P Jak na wilka to całkiem sympatyczny a też ma kły :-D .

Choć to temat odsłonienia kulis :-D to ja jednak muszę złożyć zażalenie :-P Niby mnie tu witacie serdecznie a nie mogę wejść w miejsce gdzie sobie plotkujecie :-P Jak można mi coś takiego zrobić- MI- fortunie :mrgreen: bogini władającej ludzkimi losami :-P a przede wszystkim - kobiecie?

Forum ciekawe ale zanim się tu na dobre zadomowię muszę was lepiej poznać i wasze poglądy. Czeka mnie dość spora lektura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam Cię :aloha:
mam nadzieje że miło tu spędzisz czas :aloha:
Baw się dobrze :aloha:
na pewno się dogadamy bo mam w klasie fortunę ;-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fortuna się kołem nie toczy.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kogo ja tu widzę ma kochana zafascynowana kurnikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam was moje kochane dziewczynki :-D Czy Ty Nika musisz zdradzać moje słabości :-P

Nie odnalazłam swojego pięknego avatara ale mam nadzieję że ten nowy też wam się bardzo spodoba

Aha i proszę admina o wyrozumiałość, bo ja uwielbiam takie tematy jak ten i często tu właśnie nadaję :-P

I jeszcze coś powiem. Otóż dziś czekam na wasze słowa uznania :-D
więc nikogo nie powitam w innych tematach, bo to oznacza spadek mojego zainteresowania :-P no ale może jutro to zrobię :-P

Witajcie wszyscy którzy jeszcze tu się wpiszą :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O, Fortuna :-D jest taka piosenka chyba :-P anyway, witam Cię :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fortuna ten avatarek jest śliczny to wiesz miej czasu na kurniku więcej na Scypionie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]fortuna[/b], oszz ty nie dobra :-P :-P :-P
To rozgryzłaś mego drugiego nicka :P
Mi też się avek pogoba, ja mam w moim mego kotka.... ale niestety jest za TM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FurY"]O, Fortuna :-D jest taka piosenka chyba :-P anyway, witam Cię :-)[/quote]
Też Cię witam i mam nadzieję że będziesz mi ją często śpiewał :-P

Wiesz nika, nie trudno było odgadnąć że to TY :-D , a Ty Magical mam nadzieje że nie tylko dla avka chcesz abym tu była :pff:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]mam nadzieje że nie tylko dla avka chcesz abym tu była[/quote] no pewnie ze nie tylko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Wiesz nika, nie trudno było odgadnąć że to TY , a Ty Magical mam nadzieje że nie tylko dla avka chcesz abym tu była [/quote]
Nie no co ty ;)
Dasz klimat temu forumku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muszę poczuć jego duszę :-P w chwili obecnej staram się odnaleźć tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...