Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CAndy:*

legalizacja marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

co o tym sadzicie....wypowiadajcie sie!! Edytowane przez Gość

wi?c plotkuj,opluj,zbesztaj kotku ja i tak sie bede ?mia?a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jest gówno i nic więcej nie mam do powiedzenia.Powinni zabronić jej rozprowadzanie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buahahah no wasnie jej royprowadyanie jest nielegalne...

a ja np jestem za leglizacja

papierosy 360 tys ofiar rocznie
alko 120 tys ofiar rocznie
marihuana 0 ofiar...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam wyrobionego zdania na ten temat. Jeśli większość osób jest podobnych do mnie, to zalegalizowane trawsko nie będzie już takie nęcące. Ale ja palić nie lubię w ogóle - entuzjaści jarania będą mieli radochę w przypadku legalności marihuany.

Z drugiej strony może się to obrócić przeciwko ludzkości - tak samo jak fajki czy alkohol.

Ale własnie w tym tkwi istota używek - bawią, gdy są zakazane. Przynajmniejw moim przypadku. ;-) [quote="CAndy:*"]papierosy 360 tys ofiar rocznie
marihuana 0 ofiar...[/quote]
Ooo - ciekawa ta statystyka. Podparta twoimi obserwacjami czy badaniami naukowymi? I piszesz o ofiarach śmiertelnych czy uzależnionych?

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="CAndy:*"]no wasnie jej royprowadyanie jest nielegalne... [/quote]Bardziej miałam na myśli że nie powinna być w ogóle rozprowadzana.[quote]marihuana 0 ofiar...[/quote]Może od tego sie nie umiera,ale marihuana prowadzi do innych narkotyków które zbijają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[/quote]Bardziej miałam na myśli że nie powinna być w ogóle rozprowadzana.[quote]

no to na to nie ma nikt wplywu poza dilerami i kupujacymi........ wiec chyba widzisz ze raczej nie jest to realne zeby wogule ziółko nie było sprzedawane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest udowodnione naukowo, ze marihuana poprawia stan koncentracji przy prowadzeniu samochodu. Widzialem o tym program w tv. Mysle ze powinna byc zalegalizowana, napewno ma mniejszenie szkodliwosci nizeli fajki czy alkohol, mowie oczywiscie o rozsadnych dawkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]Może od tego sie nie umiera,ale marihuana prowadzi do innych narkotyków które zbijają.[/quote] wola palacego........ mam kolege kyory pali od 7 lat tylko THC i nie siegal po nic innego......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]wola palacego........ mam kolege kyory pali od 7 lat tylko THC i nie siegal po nic innego...... [/quote]Być może on tak,ale wiele moich znajomych stoczyło sie dzięki temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja kiedyś zastanawiałem sie nad tym i myślę ze to co jest nie legalne to według nastolatków jest grzechu warte a jak ja zalegalizujemy to straci ten smak
bo to co zakazane lepiej smakuje

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]Być może on tak,ale wiele moich znajomych stoczyło sie dzięki temu.[/quote]
zależy od człowieka i czesto biorą coś innego jak zioło przestaje ich mocno klepac....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nio nie mam takiego zdecydowanego tak i zdecydowanego nie..

z jednej strony fajnie :mrgreen:
bo nad sprzedawana twara bylyby jakies normy jakosci

teraz to sie podlewa to kawa---aby bylo mocniejsze
dodaje plynu do naczyn ludwik....anfetaminy i innych syfow ktore robia dziurki w mozgu :mrgreen: :mrgreen:

a to co by bylo nie zakazane moze by tak nie ciagnelo

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]papierosy 360 tys ofiar rocznie
[b]marihuana 0 ofiar...[/b] [/quote]
ta...0... zwłaszcza, że tak jak powiedziała [b]alusiek[/b] dodaje się do tego mnóstwo innych syfów. Oprócz tego znaczna większość jest hodowana w piwnicy bez światła i jest 4-krotnie mniejsza od oryginalnej wersji marihuany. To co się dzisiaj pali ma do 20% Tetrahydrokannabinol'u, a prawdziwa marihuana miała go ok 5%.

[b]EDIT[/b]
Poza tym marihuanę często pali się razem z tytoniem, więc trzeba by trochę do tego 0 dodać

[...]Inne badania z kolei wskazują, że długotrwałe spożywanie THC skutkuje problemami z pamięcią, większą tendencją do popadnia w depresję oraz utratę motywacji do wysiłku. Ze względu na to, że THC jest obecne w marihuanie i haszyszu, badania nad jego szkodliwością są w wielu krajach kwestią polityczną i bardzo często podawane są sprzeczne dane na ten temat przez różne ośrodki badawcze[...]

Resztę przeczytaj sobie na wikipedii pod hasłem "THC"

Postawa większości dzisiejszej młodzieży (na szczęście należę do mniejszości) mnie przeraża. Najlepiej zalegalizować wszystko - narkotyki, pedofilię, picie w miejscu publicznym i inne podobne. Nawet nie wiecie ile krzywdy by to wyrządziło całemu społeczeństwu...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FurY"]Inne badania z kolei wskazują, że długotrwałe spożywanie THC skutkuje problemami z pamięcią, większą tendencją do popadnia w depresję oraz utratę motywacji do wysiłku. Ze względu na to, że THC jest obecne w marihuanie i haszyszu, badania nad jego szkodliwością są w wielu krajach kwestią polityczną i bardzo często podawane są sprzeczne dane na ten temat przez różne ośrodki badawcze[...] [/quote] a czym skutkuje picie wody i szlugi???? a jednak legalne...i tak wiadomo ze wiekszosc młodych ldzi pali.... a nie jeden kolega za to gowno patrzy za krat albo ma zawiasy.....wiec bez przesady nie zasłaniaj sie encykolpedia!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zasłaniam się encyklopedią. [b]KAŻDY[/b] narkotyk brzydko mówiąc pieprzy nam świadomość i powoduje psychozy (to już późniejszy skutek). Posłuchaj kiedyś wypowiedzi narkomanów, którzy TYLKO palili i takich, którzy brali coś jeszcze. Koleś palił sobie trawę od dłuższego czasu, ale pewnego razu jak zapalił, to "bania" mu nie zeszła. "Najarany" był przez 2 lata i później jakoś się z tego wybudził, ale już nie wychodzi z domu.
Inną sprawą jest to, ze koleś, który też palił tylko marihuanę pewnego dnia zaczął uciekać. Przed kim? Przed czym? Nie wiadomo. Pobiegł na dworzec kolejowy, wsiadł w pierwszy lepszy pociąg bez biletu i pojechał tym pociągiem nie wiadomo gdzie. Wysiadł i biegł dalej. Ukradł komuś rower i jechał dalej nie wiadomo gdzie, aż w końcu zainteresowała się nim policja. Jak go złapali to się pytali co on właściwie robi, a on odpowiedział "ktoś mnie goni". Uciekał przez pół Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="CAndy:*"] czym skutkuje picie wody i szlugi???? a jednak legalne...i tak wiadomo ze wiekszosc młodych ldzi pali.... a nie jeden kolega za to gowno patrzy za krat albo ma zawiasy.....wiec bez przesady nie zasłaniaj sie encykolpedia[/quote] nie zaslaniajac sie encyklopedia...to wiem ze dziury i luki sa wieksze po trawie...niz po wodzie....itp itd...bo widze to po znajomych co niektorych... :mrgreen: :mrgreen:

i aby zjawiskiem sie zaznajomic trzeba je poznac na osobie trzeciej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FurY"]którzy TYLKO palili i takich, którzy brali coś jeszcze. Koleś palił sobie trawę od dłuższego czasu, ale pewnego razu jak zapalił, to "bania" mu nie zeszła[/quote] no to jenymi z tych ktorzy tylko pala sa moi koledzy......nie maja zadnych psychoz a pala od dobrych od 3 do 6 lat wiec Ty sobie słuchasz naukowcow i prezydenta a ja to widze na własne oczy...
a co do zawieszania to jest to mozliwe jesli wypalilbym wieksza dawke THC niz normalnie np. 2 sztyki <2g> ale jest to nie mozliwe bo by sie porzygal......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="CAndy:*"]wiec Ty sobie słuchasz naukowcow i prezydenta a ja to widze na własne oczy...[/quote] Nie, ja sobie nie słucham naukowców i prezydenta (:lol: tak jakby on coś o tym mógł wiedzieć :lol:). Słuchałem wypowiedzi prawdziwego ćpuna, który odbijał się od dna.
[quote="CAndy:*"]nie maja zadnych psychoz a pala od dobrych od 3 do 6 lat[/quote] To rzeczywiście bardzo długo... :blink:
Znam ludzi co palą od wieku 14 lat, a teraz mają po 30 i nie jest z nimi dobrze, chociaż oni tego nie widzą. Oczywiście tych ludzi nie jest wielu, ale jednak kilku takich znam. Kolesie mają lęki. Boją się wyjść z domu, pójść do sklepu i wszędzie czują spisek przeciwko nim. Jak o czymkolwiek rozmawia się w jego towarzystwie, ale nie z nim, to on już czuje, że to przeciwko niemu - klasyczny przykład psychozy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FurY"]Znam ludzi co palą od wieku 14 lat, a teraz mają po 30 [/quote] konsumentow z takim az starzem nie znam ale znam chlopaka ktory pali od 14 roku zycia,ma 26 lat,zone i dziecko..i jest calkiem normalnym czlowiekiem a jak bym mu powiedziala o jakiejs psyhozie to by sie ulał ze smiechu bo marihuana to nnormalna uzywka nawt bardziej bezpieczna od alkoholu:) a watpie ze Twoi znajomi nie brali nic innego od ziolka.......
[quote="FurY"]Słuchałem wypowiedzi prawdziwego ćpuna, który odbijał się od dna. [/quote] nazywasz go cpunem wiec musial cpac <traba,pixy,kwas,grzyby,pukal w kable??> bo marihuana to nie cpanie!! i nie uzaleznia fizycznie!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="CAndy:*"]marihuana to nnormalna uzywka nawt bardziej bezpieczna od alkoholu:)[/quote] Kiedyś tak było
[quote="CAndy:*"]a watpie ze Twoi znajomi nie brali nic innego od ziolka....... [/quote] Wybacz, ale to chyba ja wiem lepiej
[quote="CAndy:*"]nazywasz go cpunem wiec musial cpac <traba,pixy,kwas,grzyby,pukal w kable??> bo marihuana to nie cpanie!! i nie uzaleznia fizycznie!! [/quote] Użyłem określenia "ćpun", ponieważ marihuana jest narkotykiem.
[quote="CAndy:*"]marihuana to nie cpanie!! i nie uzaleznia fizycznie!! [/quote] Bardzo się mylisz. Uzależnia fizycznie i psychicznie. Mieszkałem jakiś czas z tym znajomym i widziałem jego odpały. Wyżywał się na dziecku, bo skręcało go z "głodu"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="CAndy:*"]konsumentow z takim az starzem nie znam ale znam chlopaka ktory pali od 14 roku zycia,ma 26 lat,zone i dziecko..i jest calkiem normalnym czlowiekiem a jak bym mu powiedziala o jakiejs psyhozie to by sie ulał ze smiechu bo marihuana to nnormalna uzywka nawt bardziej bezpieczna od alkoholu:) a watpie ze Twoi znajomi nie brali nic innego od ziolka....... [/quote] kochana takie sciemny klamstwa bujdy to ja tez slyszalam na blokowiskach...
tam gdzie mozna dostac maryske :mrgreen: :mrgreen:
trawa w czystej postac moze jest mniej szkodliwa.....
ale tyle syfu co tam sie wklada aby byla mocniejsza....to to upodabnia mozg do sera szwajcarskiego :mrgreen:

ja widzialam jak gosciu dodaje jakiegos lakieru cy czegos tam..
a ludzie to pala
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FurY"]CAndy:* napisał/a
marihuana to nie cpanie!! i nie uzaleznia fizycznie!!

Bardzo się mylisz. Uzależnia fizycznie i psychicznie. Mieszkałem jakiś czas z tym znajomym i widziałem jego odpały. Wyżywał się na dziecku, bo skręcało go z "głodu"[/quote]

śmiech na sali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wciskasz mi ze koles pali tylko Ziółko a ma głod??????? to sobie nawet w tych Twoich ksiażeczkach i encyklopediach poczytaj!!1 a nie sadz sie.... marihuana nie powoduje uzaleznienia psychicznego...a i zapomniales w tej rozmowie z kolega ze zaden cpun sie nie przyzna do tego ze jest cpunem nawet jesli jest zarzygany pod mostem i wypada mu strzykawka z kieszeni.......a i przypominam ze marihuana to nie cpanie---->używka!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="CAndy:*"]śmiech na sali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote] dziecko kochane najdrozsze naucz sie dyskutowac z kolega i innymi na poziomie
bo to troche nieladnie z twojej strony
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]kochana takie sciemny klamstwa bujdy to ja tez slyszalam na blokowiskach...
tam gdzie mozna dostac maryske
trawa w czystej postac moze jest mniej szkodliwa.....
ale tyle syfu co tamvsie wklada aby byla mocniejsza....to to upodabnia mozg do sera szwajcarskiego [/quote]
moglas to słyszec nawet w autobusie!!! bo to prawda jesli masz takich znajomych to na pewno to widzisz!!! a co do chemikali to tak dodaje sie zeby lepiej klepalo...natura niestety jest słaba.......

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 7 Listopad 07, 20:34[/i] ][/size] [quote="alusiek"]dziecko kochane najdrozsze naucz sie dyskutowac z kolega i innymi na poziomie
bo to troche nieladnie z twojej strony[/quote]
nieładnie to jest komus tani kit żenic!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi