Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Atena

Kobiety przywiązuja sie bardziej...

Rekomendowane odpowiedzi

Można tu się chyba bardziej wypowiadać na swój temat niż uogólniać.
Ja o sobie mogę powiedzieć że jestem z tych osób które przywiązują się bardzo szybko
a potem zadręczają się myślami, złudzeniami.
Trzeba, a raczej powinnam napisać, że osobiście muszę nauczyć się troche dystansu.
Jest to o wiele lepsze, a przynajmniej łatwiejsze.

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]Można tu się chyba bardziej wypowiadać na swój temat niż uogólniać. [/quote] zgadzam się z Tobą jak najbardziej :)

Ja niestety zbyt szybko się do kogoś przywiązuje, a potem cierpie.
Jeśli chlopak traktuje mnie jakos inaczej, z wyroznieniem to czesto wyobrazam sobie co bd potem, snuje nadzieje, wedruje w przyszlosć... i czesto konczy się to że ja mam doła bo on tylko się mna bawił a ja bardzo go polubiłam i cieżko mi bylo uświadomić sobie że np to koniec naszej znajomośći :-( To bardzo boli
i wiem że trudno zmienić nastawienie... przynajmniej w moim przypadku, bo probowalam juz to zrobic

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wszystko zależy od osoby, od tego jak bardzo jest uczuciowa itd...
ja i mój facet jesteśmy pod tym względem tacy sami :)
bardzo się przywiązujemy do partnerów i nie wyobrażamy sobie potem życia bez tej osoby...
nasz wspólny przyjaciel niby facet, a praktycznie płakał po tym jak skończył się jego związek z panną
wszystko zależy od uczuciowości i sposobu okazywania uczuć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm... ja sie do facetów nie przywiazuje. Do jednego sie przywiazałam i pozałowałam :P wiec teraz podziekuje ;)
wracam do tego jaka byłam wczesniej :p bo przynajmniej nie płakałam :P
teraz mam zamiar zwiedzic swiat i sie pobawic :P no i sie uczyc :P nie chce zadnych zobowiazań bo to tylko dodatkowe kłopoty a ja mam ich za duzo i nie potrzebuje wiecej :p
wiec od razu stawiam sprawe jasno :P bo nie chce nikogo zranic bo wiem jak to boli

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi