Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

rodzina a wasze zycie intymne

Rekomendowane odpowiedzi

nie lubie sie wypowiadac specjalnie w tym dziale ale musze zadbac o jego rozkwit :-P :-P

czy rozmawiacie ze swoimi rodzicami na temat tej intymnej sfery swojego zycia..
czy takie rozmowy was krepuja i staracie sie unikac tej tematyki :mrgreen: :mrgreen:

spowiadaliscie sie kiedys rodzca /rodzenstwu :-P
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie rozmawiam z nimi na takie tematy. Nie jestem ekhibicjonistką emocjonalną w domu, nie spowiadam sie im z tego, co robiłam, co robię i co mam zmiar robić. To daje mi poczucie niezależności.

Druga sprawa - moja matka jest bardzo zablokowna na sprawy seksu. Nie lubi o tym rozmawiać, a jak już ktoś zacznie temat - to zaraz nabiera głupich podejrzeń i koniec ze swobodą :-) . A z ojcem tym bardziej nie mam zamiaru gadać o seksie :lol:

To są moje wybory, a im nic do tego. Co niby, zaczną mi odradzać? Może mi zabronią, buchachacha. Będę robila to, co uważam za słuszne. I konsekwencje poniose ja, nie oni.

Z moją siostrą gadam od czasu do czasu, ale nie jesteśmy też zbyt wylewne; rozmawiamy dość ogólnikowo.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]czy rozmawiacie ze swoimi rodzicami na temat tej intymnej sfery swojego zycia..
czy takie rozmowy was krepuja i staracie sie unikac tej tematyki

spowiadaliscie sie kiedys rodzca /rodzenstwu [/quote]
1. nie
2. takie rozmowy mnie nie krępują u mnie w domu często to przechodzi w żart ;)
3. nie i nie zamierzam się spowiadać o intymnych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam moge porozmawiac z moja mama o wszystkim :mrgreen: :mrgreen:
i mnie rozumie nie krytykuje mimo roznicy wiekowej jaka nas dzieli :mrgreen:
moje kolezanki tez czesto przychodzily do mojej mamy w poradach sercowych np :mrgreen: :mrgreen:

moja mama nigdy mi nic nie zabrraniala...zawsze mowila otwarcie
i mowila ze wychuje mnie nie na zakazach ale chce abym byla kiedys dobra zona, kobieta i matka :mrgreen: :mrgreen:

jak sie moze wszystko to sie niechce nic :-P :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O sprawach intymnych rozmawiam z moją Olą. A poza tym to tylko z najlepszym przyjacielem. Nie widzę powodu, dla którego miałbym mówić mamie o "tych" rzeczach :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak samo jak pan Up

1.Już widzę wyraz twarzy rodziców mówiąc... Mamo Wczoraj Uprawiałem Petting =OOO

2.Nie, takie rozmowy mnie nie krępują ;>, lubię je ^^

3.Raz sie spowiadałem =x , i raczej tego żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe, ja tam jest za mloda na takie gadki ze starymi, a zreszta co im do tego. Przypusczam, ze nie zawiele bym im opowiedziala :D heh.

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe z mama rozmawiam na temat sexu czy milosci :D ale nie zaiwrzam sie jej co dokładnie i z kim robiłam :P hehe bo to smieszne. Ale ogolnikowo z mama lubie rozmawiac :) poradzic sie jej i wogole ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hahahahha ja od mamy dostalam na 18stke zestaw tygodniowy :lol: :lol:

ale przypal...wstyd jak nic :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]hahahahha ja od mamy dostalam na 18stke zestaw tygodniowy :lol: :lol:

ale przypal...wstyd jak nic :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
hahaha ... dobre :D :lol:
no tak. Bardzo ciekawy prezent ;P
wykorzystalas go chociaz ? hehe

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krępują mnie takie rozmowy i nie gadam z rodzicami na takie tematy. oni też się chyba wstydzą z deka bo zagadać nie potrafią a jak leci jakiś film i nagle jakaś scena wyskakuje to zachowują się tak jakbym miała 5 lat i nie wiedziała ocb x D

nie zwierzałam się nikomu z rodziny z tych kwestii. najlepiej gada mi się o tym z moim Faciem : >

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]czy rozmawiacie ze swoimi rodzicami na temat tej intymnej sfery swojego zycia[/quote] Nie.Nie odczuwam takiej potrzeby a moja mama nie zaczyna nigdy takich tematów.Z nią to nawet o dojrzewaniu nie można było pogadać,a co dopiero o seksie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z tata wogole nie rozmawiam o takich tematach jak by nie bylo jest mezczyzna z mama o wszystkim gadam nawet o takich rzeczach

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Eva"]no tak. Bardzo ciekawy prezent
wykorzystalas go chociaz ? hehe[/quote]
hahahahhaha...nie
spytalam sie jej do czego to sluzy :lol: :lol:
zostawilam na pamiatke :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Nie jestem ekhibicjonistką emocjonalną w domu, nie spowiadam sie im z tego, co robiłam, co robię i co mam zmiar robić. [/quote] PIerwsze slysze zeby rozmowa z rodzicami na temat seksu , byla emocjonalnym ekshibicjonizmem. :eek:

Z matka mam dobry kontakt, wiec i o seksie zdarzylo nam sie gawedzic sporo. Z siostra jak tylko mam okazje, to zwierzamy sie z roznych sprosnosci :-D

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]czy rozmawiacie ze swoimi rodzicami na temat tej intymnej sfery swojego zycia.. [/quote]Czasem z mamą.Zapytałam sie kiedyś co ona na to żebym brała tabletki,ku mojemu zdziwieniu bardzo sie ucieszyła że myślę poważnie i chce sie zabezpieczać :mrgreen: :lol: [quote]czy takie rozmowy was krepuja i staracie sie unikac tej tematyki :mrgreen: :mrgreen:[/quote]Raczej nie,jest mi to bez różnicy czy pogadam o tym z mama czy z siostrą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogólnie rozmowy na temat sexu mnie nie krępują...
ale na pewno takich rozmów nie przeprowadzam z mamą czy tatą...
no chociaż czasami coś trzeba powiedzieć mamie...
ale na pewno to nie jest żadne streszczenie ostatniej nocy...
rodzeństwa nie mam więc z nimi też nie pogadam o tym..
do takich rozmów zostają mi:
*mój chłopak
*siostra
*qmpelka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rozmowy intymne sa dla mnie czymś normalnym, zawsze swobodnie rozmawiałam o seksie z chłopakiem, Siostrzyczka :) ... niekiedy z kolegą/koleżanką, w zależności od tematyki, bo co do opowiadania swoich przeżyć ..... to raczej wstydliwa jestem :]
Z mamą raz podjęłam rozmowę, i za więcej podziękuje, z nią się nie da o takich rzeczach gadać...a o tacie już nie wspomnę :P
Tak więc moim życiem intymnym póki co sama sie interesuję, a w sumie takiego nie prowadzę, bo mężczyzny w moim życiu brak..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie rozmawiam o tym nawet z bratem... po prostu brak mi odwagi, a rodziców już nie powinno obchodzić co robię poza domem :mrgreen:

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="DonPitras"]powiem tylko tyle rodzice nie powinni się mieszać w życie intymne dzieci ...[/quote] Słuszna racja, ale dzieci to dzieci i powinny to robić w wyznaczonym dla nich wieku :-) nie żeby 13 latka się kochała z 10 latkiem hehe...
Moim zdaniem to dziewczyna od 16 lat a chłopak od 17 :P
Ale to jest tylko moje zdanie...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Moim zdaniem to dziewczyna od 16 lat a chłopak od 17[/quote] Moim zaś zdaniem do pewnych spraw trzeba dorosnąć i akurat wiek z tym ma nie wiele wspólnego...

W moje życie intymne nikt nie miesza się już od bardzo dawna, zresztą nie pamiętam żeby ktoś kiedykolwiek się mieszał, jestem dosyć samodzielną jednostką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie rozmawiam z nimi o tym.
to jest moje życie intymne. i nie chcę, żeby wywierali na nie jakiś wpływ.
pozatym już widzę grobową minę matki jakby się dowiedziała o pewnych sprawach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moi są cholernie zacofani jeśli chodzi o te sprawy więc nawet nie zaczynam z nimi o tym rozmawiać bo wiekszość tego typu rozmów kończy sie kłutnią.

Można to porównać do tego:
Tata:
Synku jesteś juz na tyle dorosły abym porozmawiał z tobą o seksie...
Ja:
Dobrze tato, co chcesz wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moi rodzice nie rozmawiali ze mna na temat sexu , chyba nie wiedzieli jak do tego podejsc.natomiast ja raczej nie mam z tym problemow :P i jak zajdzie taka potrzeba , bede starala sie porozmawiac z moim synem ,w szczegolnosci o antykoncepcji.z tym ze moge uslyszec- "mama , a co chcesz wiedziec? :lol: [quote="alusiek"]czy takie rozmowy was krepuja i staracie sie unikac tej tematyki [/quote] nie , ta tematyka nie krepuje mnie -wszystko co ludzkie ,nie powinno nam byc obce.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi