Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

telenowele, seriale

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam ten temat
jest dlugi jak tasiemiec---albo jak ''moda na sukces'' :mrgreen: :mrgreen:

[b]jakie telenowele ogladacie...:P
przyznawac mi sie juz....[/b]

ja nie ogladam telenoweli :mrgreen:
jak zobaczylam jeden z natalia o..jakas tam :-P
to myslalam ze padne

kiedys cos zaczelam '' pierwsza milosc'' ogladac ale zrezygnowalam szybko bo to takie naciagane mi sie wydawalo :mrgreen: :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]ja nie ogladam telenoweli :mrgreen: [/quote] Uachachacha. Dobra dobra "nie wiem jaka Natalia, tra la la la" :-P :-P :-P

Teraz nie oglądam telenoweli, są dla mnie po prostu nieciekawe i jakoś mnie już nie bawią.

Kiedyś to i owszem, ostatni tasiemiec, który oglądałam regularnie to "Gorzka zemsta" (achhh achh ten Juan Reyes ;-) ). A tak jeszcze dawniej to "Brzydula", "Rosalinda", "Luz Maria", "Fiorella". Te z Natalią O. też, ale rzadziej - jak do szkoły nie poszłam, bo leciało to to jakoś w południe.

Polskich telenoweli nie lubię, bo są sztywne i nieżyciowe. Nie cierpię M jak miłosć, Samo życie i innych tego typu ścierw.

Fajniejsze sa już polskie komediowe, np Daleko od noszy - absurdalny humor to coś, co kotki lubią najbardziej :-) . Kiedyś oglądałąm kiepskich, ale teraz jakoś czasu nie mam.

Jestem zaje***** fanką serialu Przyjaciele (Joey jest przeuroczy) i Pomoc domowa (Fran jest super super; ta polska jest do kitu).

A właśnie - nie lubię odgrzewańców typu Niania czy Hela w opałach. Agnieszka Dygant lepsza jest jako Czarna w Fali zbrodni.

Uwielbiam jeszcze Gotowe na wszystko. A Skazany na śmierć oglądam w sumie z przyzwyczajenia, bo już mnie pomału wkurza ta opowieść.

A królową seriali Modę na sukces to oglądam nieregularnie, ale fenomen tego serialu tkwi w tym, że można sbie odpuścic miesiąc oglądania go a i tak wiadomo co się teraz dzieje.

O rany, wyszło, jakbym była maniaczką serialową. Ok, wyklaruję sytuację: teraz w miarę regularnie oglądam Przyjaciół, Skazanego na śmierć, Pomoc domową, Gotowe na wszystko.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"] królową seriali Modę na sukces to oglądam nieregularnie, ale fenomen tego serialu tkwi w tym, że można sbie odpuścic miesiąc oglądania go a i tak wiadomo co się teraz dzieje. [/quote] tam juz kazdy z kazdym...yyyyy :lol: :lol: :lol:

ja se kiedys wlaczylam cos tam ''jestes moim przeznaczeniem''- nie jestem pewna czy tytul dobrze pamietam z pania natalia...
to to jest takie glupie ze az zalosne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote="alusiek"]jakie telenowele ogladacie...:P
przyznawac mi sie juz....[/quote]
Taa jest Al...exis :-)
Jedyna telenowela, którą "niechcący" oglądałem była Luz Maria emitowana w początkowych stadiach rozwoju Polonii 1 :-) Całą moja rodzina oglądała ten tasiemiec i ja także :oops: :D Miałem wtedy ... hmm 12 lat? :-) Pamięam Luz Marię - taka blondyneczka, strasznie grzeczna i skromna :-)
Hmm jesli pod telenowele można podpiąc Dynastię to ok... kilkadziesiąt odcinków obejrzałem :-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
telenowele które oglądałam :
- luz maria
- paloma
- z głową w chmurach
- kaczorra (nie wiem jak się pisze :p)
- zbuntowany anioł
- marina
i więcej grzechów już nie pamiętam :)

najbardziej lubiłam Palomę, bo ta dziewczynka była takim brzydkim kaczątkiem a później królewna :P

;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ha! Aż sobie musiałam tu wejść :mrgreen:
Moją ulubioną telenowelą byłą Luz Maria i aż bym sobie ją znowu z chęcią obejrzała :P
Była tak świetna że aż mój brat, zagorzały przeciwnik telenowel ją lubił :D

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Luz Maria, a co?
ja pamiętam szał jeszcze w podstawówce na Kamile, Zbuntowanego anioła, Esmeralde. i na tym moja historia się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w podstawówce oglądałam Palomę, później Zbuntowanego Anioła, ale to już znacznie mniej namiętnie, właściwie pół na pół. i to by było na tyle. nie oglądam telenowel ani żadnych seriali. nawet większości tytułów, które wymieniłyście nie kojarzę, ale to [quote="madalina"]- kaczorra (nie wiem jak się pisze :p) [/quote] mnie zabiło (-%

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]matra[/b], jaka połowiczna fanka zbuntowanego anioła powinnaś znać kaczorrę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie powiedziałabym tego. Ja Zbuntowanego Anioła oglądałam nawet dwa razy
a resztę telenowel z tą aktorką nawet nie miałam ochoty oglądać :P

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O tak, Zbuntowany aniołek- to był świetny serial, tak przynajmniej mi się wydawało, jak to oglądałam. Nawet chciałam być taka jak główna bohaterka. :mrgreen:

Kaczorra- też było niezłe, ale to już nie to co Zbuntowany anioł, nawet nie wiem czy wszystkie odcinki oglądałam, a Zbuntowanego nie mogłam opuścić ani jednego.

Esmeraldę coś kojarzę, ale przez mgłę.
Moda na sukces- jak byłam taka malutka, pamiętam, że codziennie popołudniu siadałam z babcią przed telewizorem i oglądałyśmy sobie razem.

Brzydula- kolejny serial, który mnie wciągnął, ale mówię nie o tej Brzyduli, która teraz leci tylko dawno co była puszczana w tv i nie polskiej produkcji.

Gorzka zemsta- och, koleżanka mnie zaraziła i zaczęłam oglądać. Najbardziej mi się podobał Franko- czy jak mu tam było.

Życie na fali oglądałam jak leciało w czasie wakacji, jak rozpoczęła się szkoła przestałam.

A gdzieś koło 4 lat temu to siadałam przed tv i seriale leciały jedne po drugim. Klan, Pierwsza miłość, Samo życie, M jak miłość, Na wspólnej.

Na całe szczęście skończyłam z tym. Nie mam czasu na takie głupoty. Ale nie powiem, były wciągające nie ma co. :mrgreen:

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś oglądałam telenowele. Zaczęło się od Esmeraldy, kiedy jeszcze byłam dość młoda, potem parę innych, aż mi się znudziło. Za tymi, które leciały na Polsacie już nie przepadałam, ale kojarzę niektóre z nazwy.
Anet, Luz Maria? Nie znosiłam tego :mrgreen:

Za to jestem maniakiem, jeśli chodzi o serial Dr House. Obejrzałam na razie 5 sezonów :)

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jaka jest roznica miedzy telenowela a normalnym serialem?? To pierwsze mi wlasnie sie kojarzy z jakimis romantycznymi historyjkami po pare tysiecy odcinkow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="neron"]A jaka jest roznica miedzy telenowela a normalnym serialem?? To pierwsze mi wlasnie sie kojarzy z jakimis romantycznymi historyjkami po pare tysiecy odcinkow.[/quote] Po parę tysięcy odcinków mają opery mydlane. Telenowela ma jeden wyraźny główny wątek, a taki ciężko jest rozciągnąć na tysiące odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś oglądałam [i]Dynastię[/i] i [i]Pokolenia-[/i] tamten policjant bardzo mi się podobał. Jednak wyrosłam z telenowel. Z seriali oglądałam jeszcze [i]Szoguna.[/i] Teraz oglądam [i]Dr. Housa[/i] (jednak nie oglądam powtórek, wielu rzeczy nie pamiętam, np. chorób, ale czasami w trakcie oglądania przypominam sobie zakończenie- nie zawsze- ale to jest raczej irytujące).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A, teraz mi się przypomniało - kiedyś obejrzałam prawie całe 24 godziny, i raz serię Pasadeny - to bym chętnie dla przypomnienia obejrzała jeszcze raz, bo, przynajmniej wtedy, nawet mi się spodobało.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z zagranicznych lubiałam oglądać - Brzydulę w wersji argentyńskiej, Marinę, Gorzką Zemstę, Mój Grzech, Pustynną Miłość i inne.
A z polskich uwielbiam oglądać : Klan, M jak Miłość, Pierwsza Miłość, Na Wspólnej oraz W11 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubiłam "Brzydulę" polską. Od pierwszego odcinka oglądam "Pierwszą Miłość" - może już przypominać "Modę na sukces" powoli, bo czasem jest naciągane no nie powiem. Ale mimo to czuję jakiś sentyment do tego serialu. :P
Kiedyś oglądałam "Na Wspólnej" teraz to bardzo rzadko. A "w11", "Detektywi", "Anna Maria Wesołowska", "Malanowski i Partnerzy" również czasami zdarza mi się obejrzeć. Ostatnio doszły "Trudne sprawy" no i "Dlaczego ja" - lubię się śmiać z tego widocznego udawania, złej gry aktorskiej .Może wydaje się tego dużo, ale na co dzień oglądam tylko "Pierwszą Miłość" a jak szybciej jestem w domu i nie jestem zbytnio zmęczona to jeszcze obejrzę "Dlaczego ja", pozostałość jak wspomniałam - sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W sumie to rzadko mam czas na oglądanie telewizji, więc seriale omijam z daleka. Jedynie oglądam programy rozrywkowe i na tym mi się wszystko kończy :P
Jednak nie jest ze mną aż tak źle, bo często jak ludzie opowiadają, albo komentują seriale to przeważnie wiem o kogo chodzi xD Niestety u mojego byłego, i byłego byłego seriale w domu to był standard i czasami z nudów siadałam ze wszystkimi i oglądałam coś co mi wcale nie odpowiadało, ale czego się nie robi, żeby się przypodobać innym xD

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Serial musi mi się od razu spodobać, jeśli tak się nie stanie to wątpię aby miał na to szanse .. :)
Np Rodzina Soprano, LOST, rózowe lata 70, Przyjaciele itp od razu mi się spodobały ;p

[b].: Nie ważne co robisz . Ważne jak to robisz :.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Telenowele? Hmm... były momenty gdzie oglądałem telenowele w TV. Ale nie byle jakie. Pamiętna telenowela "Esmeralda", którą oglądało mnóstwo Polaków. Potem przerzuciłem się na telenowele pt. "Paulina" z przepiękną Gabrielą Spanic w roli głównej. No i telenowela wszechczasów "Zbuntowany Anioł".
Z polskich seriali to tylko "Czas Honoru", "Oficer", "PittBull" czy "Odwróceni".
Zagraniczne oglądałem dużo od "Bajer z Bel-Air", "Roswell", "Jezioro Marzeń", "Buffy", "Wczoraj jak dziś", "Beverly Hills". To z tych starszych. Na pewno jakiś pominąłem. Z nowszych to miałem uzależnienie na "Smallville" (10 sezonów). Potem doszedł "Skazany na śmierć". "Flashfroward" - polecam. "The Pacific". Teraz oglądam "Supernatural" i "2 broke girls"

Zapomniałem dodać "Blue Mountain State" :-D serial megazabawny!

[i]Szczęście to płocha istota. Każdy go pożąda lecz niewielu go znajduje.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys z utesknieniem czekałam na zbuntowany anioł i luz maria .teraz siedze przed netem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Nefertari"]Z zagranicznych lubiałam oglądać Marinę
A z polskich uwielbiam oglądać : Pierwsza Miłość, Na Wspólnej[/quote]
Podobnie jak Ty. :)

`Lecą z mej gęby cumulusów kłęby . ;DD `

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi