Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Neo

Powróciłęm...

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem oznajmić Wam wszystkim że ze mną już lepiej.. o wiele:)

Wracam do Was kochani :* Normalnie wiecie ze teskniłem? :P
Edytowane przez Gość

"Pusty pok?j... 4 ?ciany, puste miejsca po tych kt?rzy zako?czyli ?ywot w r?kach boga..."

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Neo[/b], mam nadzieje ze zostaniesz z nami na stałe [quote="Neo"]Normalnie wiecie ze teskniłem? [/quote] my tez tęskniliśmy

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Neo, mam nadzieje ze zostaniesz z nami na stałe [/quote] Jeśli nie będzie nawrotu... (Historia lubi się powtarzać...:-/ pfffuuuu...) to jasne że tak :)

"Pusty pok?j... 4 ?ciany, puste miejsca po tych kt?rzy zako?czyli ?ywot w r?kach boga..."

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Neo witaj znów... :-)

P.S. Z deka nie w temacie jestem więc możesz mnie uświadomić co się z tobą działo przez ten czas?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zauważyliście , ludzie odchodzą , odchodzą , ale później i tak przychodzą :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Neo[/b],
Witam :aloha:
nie zdążyłam Cię poznać przed odejściem z forum mam nadzieje ze cię teraz poznam ;-)
zostań z nami jak najdłużej

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]P.S. Z deka nie w temacie jestem więc możesz mnie uświadomić co się z tobą działo przez ten czas?? pozdro[/quote] nikt nie jest w temacie prócz Foxa i w 100% Ishiyamy i niech tak zostanie..

Powiem tylko że miałem problemy ze zdrowiem.. aLe nie tym fizycznym tylko psychicznym...

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote]nikt nie jest w temacie prócz Foxa i w 100% Ishiyamy i niech tak zostanie..[/quote] To niech tak zostanie...3maj sie... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...