Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katasza

Masakra zwierząt

Rekomendowane odpowiedzi

mi po przeczytaniu tego wszytkiego zrobilo sie okrutnie przykro. Ja wrecz KOCHAM psy! kocham zwierzeta jestem za ochrona ich i jestem wegetarianka.Sama otaczam sie duza iloscia pupilkow...przeraza mnie to co robia ludzie ze zwiarzetami...;( ;(

nie obejze...ale sama mysl mnie bardzo przytlacza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie widzę filmów w pierwszym poście autorstwa foxa... Nie smuci mnie to bardzo gdyż i tak bym ich nie obejrzał... Zwierzęta zasługują od ludzi na wszelkie dobro. Człowiek czuje się panem świata i korzysta z "dóbr natury" na wszelakie sposoby. Nie potrafię zrozumieć jak mozna skrzywdzić bezbronne stworzenie. Widok bezdomnych piesków wywołuje u mnie smutek i zadumę :/ Zawsze przygarniałem biedne zwierzaczki i od małego bardziej je ceniłem niż ludzi. Onie nie potrafią zdradzić, okłamać - są wierne, przyjacielskie, kochane!

Potępienie dla zwyrodniałej rasy ludzkiej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nawet nie chce wchodzić w ten film, bo bym nie dała rady zobaczyć. Ostatnio w gazecie pisali, że facet prawie oskalpował swojego psa na głowie. Na szczęście pies został uratowany. Nawet nie chcę myśleć ile cierpienia przeszedł, a działo to się przez kilka dni. Uważam że takich ludzi powinno się izolować od społeczeństwa na zawsze. Tego człowiek normalny nie może zrobić. To nawet nie psychol. To znacznie coś gorszego. Szkoda że sami sobie takich ran nie zadają. Zastanawiam się, dlaczego wybierają zawsze od siebie słabszego przeciwnika. To najzwyklejszy przecież tchórz. Tchórz który musi mieć słabszego, aby poczuć się wielkim. Izolacja i ciężkie roboty do tego popędzany batem. Nie ważne czy krzywdę robi się człowiekowi czy zwierzęciu. Ważne że każde ma serce i czuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na religii katecheci/księża zawsze powtarzali nam, że zwierzętom należy się duży szacunek, ale nie należy za to [ba, a jest wręcz niemalże grzechem] traktować ich jako równe sobie.

ja bym raczej powiedziała, że nie tyle nie należy ich traktować jako równe sobie, a raczej lepsze. i to o wiele lepsze. bo jeżeli zwierzęta są brutalne to tylko poprzez swój naturalny instynkt.
raz z własnej głupoty obejrzałam film, którego nie pokazałabym tutaj nawet gdybym miała link do niego, mowy nie ma. pokazywał jak gdzieś [nie wiem czy w Azji czy Ameryce południowej - nie pamiętam] robi się futra z [bodajże] szopów. i tutaj opiszę ten fragment, więc nie radzę czytać ludziom o słabszych nerwach. otóż łapie się szopa za tylne łapy i ogłusza uderzając nim o ziemię kilka razy. często to nie zabija zwierzęcia, ale tam się nikt nie patyczkuje, więc od razu po tym odcina się szopowi nie potrzebne już łapki, a potem zdziera skórę. napisałam już, że często ogłuszenie nie zabija zwierzęcia? tak więc zabija je dopiero wykrwawienie się lub wycieńczenie w wyniku zdzierania skóry. to jest tak straszne, że pisząc to mam łzy w oczach i przechodzą mnie dreszcze, a co dopiero widok tego. kilka chwil, które pozostają w pamięci na długie lata. oglądałam tylko fragment, więcej bym nie dała rady.

i jak sobie teraz pomyślę, że ktoś katował moją sunię kiedy była tylko psim dzieckiem [trafiła do schroniska jak miała niewiele ponad rok] z jeszcze nie wykształconą psychiką to się we mnie krew gotuje. ten skur*iel dostąpił takiego zaszczytu oglądania tak wspaniałej istoty w okresie jej dorastania, a tak ją skrzywdził. zatułkłabym dupka gdybym go dorwała. ona biedna jest teraz taka strachliwa i uległa, że przy bardziej gwałtownych ruchach kuli się. a ma 4,5 roku.. [quote="FOX"]i by wprowadzić dla takich ludzi surowsze kary[/quote] dużo się o tym mówi, ale nadal niewiele da się zrobić.

a co do Wietnamczyków - począwszy od Rosjan kończąc na Japończykach - Azjaci byli są i będą brutalni, co się tyczy nie tylko zwierząt. za to mam wstręt do nich.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi