Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
scigany

Co trzeba robić by dziewczyna czuła się jak w niebie?

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze troche sie wam odbieglo od tematu ;) Fajnie ze macie dzidziusia bo to zajebista sprawa. Gratulacje i powodzenia :) ale wracajac do tematu..
Mojej niuni najwiecej radochy sprawia samo to ze jestem blizko i czuje sie bezpiecznie! Delikatne pocalunki a potem dobre lizanie miedzy udami ;) Wszystko co zwiazane ze mna i sex'em :) Bo przeciez nie kazdej trafia sie taki ogier :) (oczywiscie samokrytyka) :D

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
żeby dziewczyna czuła się jak w niebie trzeba ją tylko mocno kochać i tylko to wystarczy ;-) :-) :-)

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gratuluje Podziwu MF dla twojej postawy, czesciowo sie nawet z Nim zgodze. Nic nigdy nie zastapi szczerej milosci. Jednak mam dziwne wrazenie ze oprocz tematu tego topica nie przeczytalas innych postow, ani nawet dzialu w jakim sie znajduje.... Otoz moja droga, dzial ten nazywa sie Sex & Erotyka, wiec umieszczenie topicu w tym dziale, nie w dziale milosc wskazuje ze chodzi w nim bardziej o cielesny akt sprawy... inaczej mowiac - co zrobic by kobiecie dobrze robic...
Ale zgodze sie z Toba w koncowym wniosku - to nie sex trzyma zwiazki na dlugie lata, a wlasnie robi to milosc... jednak poza tym ze Kobiete powinno sie kochac, i ona powinna kochac swego faceta... musi jeszcze ta milosc docenic... a wiele dziewczyn niestety tego nie potrafi

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]ratuluje Podziwu MF dla twojej postawy,[/quote] dziękuje [quote="Mr.Q"]Jednak mam dziwne wrazenie ze oprocz tematu tego topica nie przeczytalas innych postow[/quote] ja czytam każdy post [quote="Mr.Q"]Otoz moja droga, dzial ten nazywa sie Sex & Erotyka, wiec umieszczenie topicu w tym dziale, nie w dziale milosc wskazuje ze chodzi w nim bardziej o cielesny akt sprawy... inaczej mowiac - co zrobic by kobiecie dobrze robic... [/quote] otóż mój drogi każdy na swoje zdanie zrozum to

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MF - adwokacie :) te slowa byly skierowane do Wioli i doskonale o tym wiesz :)
Ja rozumiem to ze ktos nie uznaje sexu przedmalzenskiego... powiedzmy ze w moim przypadku bylo podobnie, jednakze nie chodzilo o slub ale o prawdziwa milosc... zyciowe okolicznosci zmusily mnie do zlozenia sobie takiej obietnicy i slowa dotrzymalem. Szczerze? Jestem z tego dumny

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Slub to cudowna sprawa........... <gratuluje Mr.Q> to takie piękne.... miłośc i wogóle życie razem... borykanie sie z problemami razem, bezinteresowna pomoc tej drugiej kochanej osobie!!! Poprostu super!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe akurat slub to planuje za 3 lata.
Chce by moja dziewczyna skonczyla aktualna szkole, potem dopiero wspolne mieskanko i slub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm, kocham byc rozpieszczana i nie mowie odrogich prezentach etc, calowanie.. pieszczenie jezykiem, lapkami, masowanie, dotykanie, przytulanie... przez bliskiego mezczyzne sprawiaja ze jestem szczesliwa:D mile slowo powiedziane do uszka...

jakis namietny seks :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]Slub to cudowna sprawa........... <gratuluje Mr.Q> to takie piękne.... miłośc i wogóle życie razem... borykanie sie z problemami razem, bezinteresowna pomoc tej drugiej kochanej osobie!!! Poprostu super!!! [/quote]skad jestes tego pewna??
gdyby bylo ciagle super milo i przyjemnie ta ciagla monotomi to w koncu by sie znudzilo.
temat dotyczy bardziej seksu niz milosci.
autor tematu mial pewnie na mysli dowiedzenie sie jak zrobic dobrze kobiecie lub jak zainscenizowac to wydarzenie by bylo niezwykle

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]Slub to cudowna sprawa........... <gratuluje Mr.Q> to takie piękne.... miłośc i wogóle życie razem... borykanie sie z problemami razem, bezinteresowna pomoc tej drugiej kochanej osobie!!! Poprostu super!!![/quote] ja w tym nic wspanialego nie widze, no moze troche... ale po czasie... nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Blue"] ja w tym nic wspanialego nie widze, no moze troche... ale po czasie... nie ma co.[/quote] czy ja wiem.. dla mnie to coś pięknego i niezwykłego.. ale rozumiem, nie każdy musi podzielać mój entuzjazm.. :-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]czy ja wiem.. dla mnie to coś pięknego i niezwykłego.. ale rozumiem, nie każdy musi podzielać mój entuzjazm.. :-) [/quote] przez pierwsze kilka lat , pwszem.. nie mowie ze nie chce miec meza... bo chce... ale mam dziwne mysli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
masz dziwne myśli..... a ja nie... ale rozumiem ze każdy ma swoje zdanie.... bo sama zdaję sobie z tego sprawę, ze później to już tylko przyzwyczajenie... ale czasem to przyzwyczajenie moze być tak mocne... ze nie mozesz zyć bez tej drugiej "połówki" :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każdej podoba się co innego=) Fajnie jest gdy chłopak jest jednoczeście delikatny i namiętny.

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
co mi sprawia najwieksza przyjemnosc... jak mezczyzna mnie piesci dotykiem... wszedzie np szyja, plecy, pupa hehe.... mam dreszcze i podnecenie jest wtedy wielkie ;) :D :oops:

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co trzeba zrobić? Trzeba umieć czytać "mowę" ciała dziewczyny, obserwować jakie pieszczoty lubi i sprawiają jej największą przyjemność. Wtedy zostaje tylko je stosować :-) Oczywiście najważniejsze żeby nie było nudy w tych sprawach bo ona jest moim zdaniem zabijająca... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A zaczęło sie od pieszczot... może powrócimy do tematu i zaczniemy mówic co kogo kręci w pieszczotach??

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 30 Październik 07, 19:01[/i] ][/size]
KObiety lubią jak im sie powtarza że są śliczne, niezwykłe itd... kobiety uwielbiają pieszczoty wszelkiego typu, a poza tym lubią czuć sie doceniane

Mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MaxxCrazyroller"]Obiety lubią jak im sie powtarza że są śliczne, niezwykłe itd... [/quote] Kobiety lubia prawde... jesli powiesz babce ktora wazy 120kg ze ma sliczna figure to cie szczysci.
Fakt faktem czasem maja obnizona samoocene swojego wygladu, ale sa pewne granice, i trzeba zachowac takt... [quote="MaxxCrazyroller"]kobiety uwielbiają pieszczoty wszelkiego typu,[/quote] Nie zgodze sie.. kazda kobieta jest inna, i kazda lubi/nie lubi roznych pieszczot... jedni lubia pomarancze, inni nektarynki nie? Nie mozna generalizowac.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]wilizac dobrze patelnie [/quote] o lol :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wybaczcie , ale to co zrobiliscie w tym temacie zakrawa na kpine i swiadczy o Waszym poziomie. Urzadziliscie sobie czata z bardzo fajnego topicu, nie wspomne o zdawkowych komentarzach osob, ktore zielonego pojecia nie maja, o czym pisac, ale musza wtracic swoje trzy grosze, bo najwazniejsze jest to, zeby zaistniec :-( i sie poszturchac.

Ad rem:
co trzeba robic zeby dziewczyna czula sie jak w niebie ?
Trzeba sie najpierw dowiedziec , gdzie jest niebo tej dziewczyny. Nie kazda kobieta lubi to samo . Jestesmy rozne , a co za tym idzie, inaczej przezywamy rozkosz i rozne sa u nas drogi dotarcia do tego celu. Zatem podstawa to : KOMUNIKACJA. Jesli potrafisz rozmawiac ze swoja kobieta , nie jestescie pruderyjni, potraficie stworzyc atmosfere odpowiednia do takich dyskusji - to seksualna przyszlosc bedzie super.
Po drugie , to o czym ktos wspomnial wyzej /chyba kuriaki/ - obserwacja reakcji partnerki .
Po trzecie - gry i zabawy. Przez luzny klimacik, zakrapiany odrobina wina, mozna sie dowiedziec bardzo fajnych rzeczy na temat stref erogennych partnera. Jest bardzo fajna gra , ktora sprzyja poznawaniu ciala, podczas reakcji partnera na nasze pieszczoty. MOzna to zrobic w 2 minuty. POtrzebna nam jest : kartka papieru, dlugopis, nozyczki. Z papieru wycinamy paski . Na kilku paskach piszemy bezokoliczniki: ssac, lizac, calowac, dotykac, masowac , a na kilku nastepnych czesci ciala : usta, uszy, dlonie, pupa, piersi/tors. Zabawa polega na wyborze spomiedzy jednych i drugich , tworzac z tych wyrazow pare i tak np wychodzi nam : ssac usta :mrgreen: . Oczywiscie wszystko zalezy od Waszych upodoban i inwencji . Do tego wszystkiego nalezy oczywiscie dobrac sobie czas, na wykonanie takiego zadania. Zayebista gra ;) polecam

Tak naprawde ten temat, to rzeka . Opisujac kazda osobna pieszczote, calowanie sie, dotykanie, pozycje seksualne - mozna spedzic tu wiecznosc. Dlatego zamiast wybierac z szerokiego zakresu, nalezy zasiegnac jezyka u swojego partnera, bo mozna zycie zmarnowac na docieraniu do celu :-P

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]KO[/b], popieram Twoją wypowiedź w 100%

A ja dodam jeszcze że należałoby organizować wolny czas dziewczynie w sposób który ona lubi nie zadręczając jej tym samy jedną i tą samą rzeczą.....

Najlepiej byłoby jeszcze wprawić się w rozpoznawanie w jakim nastroju jest dziewczyna w danym momencie... i w tedy umiejętnie swoje ewentualne propozycje do tego podpasować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi