Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

aahhhhh piekna byc...

Rekomendowane odpowiedzi

dużo czasu poswiecacie pielegnacje swojej urody...i stoicie przed lustrem :mrgreen:

i czy duzo pieniedzy wydajecie na kosmetyki/kosmetyczke/ubrania/dodatki :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
taaa... duzooo...
solarium, zabiegi, optyk, masazysta , fryzjer... dietetyk... :>

kasy takze duzo poniewaz miesiecznie kupuje ok 5 balsanow:)
kosmetyki...:)
kremy nawilzajace itd:)

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Blue"]kasy takze duzo poniewaz miesiecznie kupuje ok 5 balsanow:) [/quote] ty sie kapiesz w tych balsamach ?? :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]ty sie kapiesz w tych balsamach ?? :mrgreen: :mrgreen: [/quote] nie ale agencja zaleca kilka razy cdziennie nawilzac cialo takim kremem ktory powoduje zlota opalenizne i takim wygladzajacym i pulingiem w balsamie itd :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no bardzo dużo:
ciuchy....
kosmetyki
zabiegi
buty
dodatki
torebki
zmiana tipsów...
fryzjer
solarium..... :aloha: :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm.. do codziennej pielegnacji czy rannej toalety nie potrzebuje duzo czasu :p czesze włosy myje twarz i zabki :p krem i lekki makijaz :P to mi zajmuje gora 15 min :P
jaednak gdy gdzies wychodze poswiecem troszke wiecej czasu :p gora tak 30 min :p

czy duzo wydaje ?? raczej nie bo duzo nie potrzebuje ;)

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 14 Kwiecień 08, 21:27[/b] **[/color][/size]
ostatnio zaczełam czesto kupowac ubrania :D nie mam pojecia dlaczego hehe

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]dużo czasu poswiecacie pielegnacje swojej urody...i stoicie przed lustrem :mrgreen:

i czy duzo pieniedzy wydajecie na kosmetyki/kosmetyczke/ubrania/dodatki :mrgreen:[/quote]
Na co dzień raczej nie poświecam dużo czasu na jakies konkretne zabiegi :-D Rano sie myje,czesze,myje zeby... Tak 10-15min. mi to zajmuje :-D
Ale kiedy sie wybieram na jakąs imprezke to ten czas dziwnie sie wydluza ;-) z krotkiego prysznica robi sie dlugi :-D i do tego makijaz i fryzura wiec godzina to co najmniej schodzi :-P
Jesli chodzi o pieniadze to wydaje mi sie ze nie trace ich duzo... Sama kupuje najpotrzebniejsze rzeczy ;-) reszte kupuje/sponsoruje mi mama :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rano jak mi się spieszy na uczelnię to makijaż mam obstawiony w góra 15 minut. Na wyjście, wiadomo, dłużej, potrafię siedzieć do godziny, żeby stworzyć wymarzony efekt.
Na "piękno" wydaję zdecydowanie za dużo. Mam manię kupowania błyszczyków (chociaż mam ich co najmniej 15 i nie wiem po co mi kolejny), lakierów do paznokci i butów. Odpada mi solarium, bo mam opaleniznę z lata jeszcze, więc nie mam potrzeby, tipsów nie robię, a dodatki... eh... najbardziej mnie pociąga biżuteria, dużo na nią wydaję, zwłaszcza kolczyki.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo mało czasu poświęcam na pielęgnację mojej urody. Nie używam żadnych kremów, nie mam makijażu. Najczęściej kupuję dezodoranty, szampon, mydło i pastę do zębów- wydaję na nie mało pieniędzy. Spędzam bardzo mało czasu przed lustrem. Do fryzjera chodzę od czasu do czasu. Ciuchy i buty kupuję bardzo rzadko, zresztą bardzo trudno jest znaleźć coś w moim rozmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rano to jestem zaspana, więc poranna toaletka, delikatny makijaż itp. zajmuje mi to wszystko ok. 30 minut. W ciągu dnia wychodząc na spotkania już szybciej się ogarniam. Jeśli chodzi o pieniądze, które są wydawane dla urody to jest różnie. Kupuję to co aktualnie jest mi potrzebne, czyli kosmetyki. Jednak zdarza się, że kupuję coś to już mam. Tylko dlatego, że mi się spodobało i nie mogłam się opanować :) Edytowane przez Gość

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mojej facjacie dużo już nie pomoże, więc i ja jakoś nie szaleję :mrgreen: a tak na poważnie: mam jobla na punkcie swoich włosów, nigdy nie podoba mi się ani kolor, ani to jak się układają i często się schizuję, że są nieświeże - już na drugi dzień po umyciu czuję się z nimi źle mimo, że są w dobrym stanie.. No i ich kolor zmieniam niestety - przyciemniam odrobinę.
Makijaż u mnie to tusz do rzęs i kredka do oczu, od święta cień na powieki, czasem czerwona szminka - tyle. Do kosmetyczki nie chadzam, czasem sama sobie robię peeling, solarium nie uznaję, nie maluję paznokci, ba, nawet tego nie umiem :P

Co do reszty - nauczyłam się w końcu nie kupować zbyt wiele, bo potem i tak nie noszę. Staram się ubierać inaczej niż reszta i nawet czasem mi wychodzi [; bardziej inwestuję w nietypowe dodatki, ubrania mam raczej proste, ale staram się je ze sobą zestawiać tak, żeby wyglądało ciekawiej..
No i właściwie tyle, więc pod względem typowego dbania o siebie nie jestem typową babą. Ważne, że jestem czysta i nie śmierdzę :mrgreen: kiedyś w pracy miałam właśnie taką panienkę - pełen makijaż, obcasy, obcisłe bluzki i .. brudne białe ramiączka przyczepione do czarnego biustonosza, brudne poobdzierane buty, brudny biały płaszczyk.. matko bosko -.-'

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]pełen makijaż, obcasy, obcisłe bluzki i .. brudne białe ramiączka przyczepione do czarnego biustonosza, brudne poobdzierane buty, brudny biały płaszczyk.. matko bosko -.-' [/quote] Na wierzchu piękna, a pod spodem..hę.. [;

Zrobienie makijażu, ułożenie jakoś włosów, czyli najpierw wyprostowanie, a potem kombinowanie co z nimi zrobić zajmuje mi tak około godzinki..
A jak już wybieram się na jakąś imprezę to przedłuża się to do paru godzin, bo jeszcze prysznic, wysuszenie włosów.
Często mam też problem co mam sobie ubrać. Prawie zawsze coś mi nie pasuje.

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bardzo dużo czasu poświęcam wieczorem , po umyci włosów nakładam różne odżywki, balsam do ciała , potem żel nabłyszczający , maluję paznokcie itp. A makijaż nie zajmuję mi dużo czasu, już mam wprawę :-D ułożenie włosów troszeczkę więcej muszę je wysuszyć , potem wyprostować, a prostuje się je bardzo ciężko. [quote="alusiek"]czy duzo pieniedzy wydajecie na kosmetyki/kosmetyczke/ubrania/dodatki[/quote] Oj dużo :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W sumie to mało czasu ( tak mi się wydaję ). Rano góra godzina (najwięcej czasu zajmuje mi ułożenie włosów ), wieczorem góra godzina i w ciągu dnia jakieś poprawki/odświeżenie się itp. w sumie też z godzina.

Na kosmetyki też wydaję mało pieniędzy. Raz na czas jakiś tusz do rzęs, czasami puder, aczkolwiek praktycznie nigdy nie używam. Co miesiąc kilka kremów i jakiś balsam, albo emulsja do ciała, farbę do włosów, szampon, odżywkę, jakiś preparat do włosów, lakier, piankę, nabłyszczacz i jedwab.

Ubrania często kupuję, ale największą manie mam na punkcie butów.
Edytowane przez Gość

[size=1][color=#0099cc][b]Czy można kochać po to[/b], aby potem nienawidzić?[/color]

I rzucać [u]w siebie błoto[/u] wcześniej razem tydzień w tydzień.

Czy można kochać po to [color=#006699][b]aby potem nienawidzić[/b][/color]?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wydaje dość dużo, ale to zależy od miesiąca i ilość zapotrzebowania. Trudno jest określić jaką sumie pieniędzy wydaje raz 200 zł. a raz 100 zł , czas wiecej czasem mniej.

[size=1][color=turquoise][b]"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

zostaną po nich buty i telefon głuchy.."[/b]
[/color]
[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A niektóre kobiety,dziewczyny wydaja jeszcze wiecej.Ale to juz rozumiem,bo np.na zabiegi w gab.medycyny estetycznej warto jest wydac wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi