Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
piti

jak zbic/przybrac za wadze

Rekomendowane odpowiedzi

[b][color=blue] Jak w temacie jeśli znacie sposób na coś w temacie to piszcie [/color] [/b] Edytowane przez Gość

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
co do cwiczen to zapewne panowie sie wypowiedza bo lepiej sie na tym znaja...
ja nigdy nie cwiczylam specjalnie po to a zeby schudnac
z dwoch przyczyn- len- i wszystko wiadomo :mrgreen: :mrgreen:
oraz na treningach mam wiele ruchu :mrgreen: :mrgreen: gdzie moge sie powyciagac i poruszac :mrgreen:

ale co do diet to aby schudnac jesc produkty o niskiej zawartosci weglowodanow :mrgreen:
czyli odpadaja wszystkie maczne rzeczy oraz ryz :mrgreen:

co do tabletek to same shity prawie :mrgreen:
przed posilkiem dobrze sobie wypic filizanke zielonej herbaty...moze byc z dodatkiem cytryny oraz miodu--w takim wydaniu jest pychaaa...
przyspiesza przemiane materii :mrgreen: oraz zapelnia brzuszek orzez co mniej zjemy aby poczuc sie sytym :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno jakieś ćwiczenia fizyczne, regularnie chodzenie na siłownie i na basen.. Jeść nie później niż po 18 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam świetny sposób :-( Nic nie jem od kilkunastu dni.Staram sie biegać i dużo odpoczywać.Wydaje mi sie że mój organizm już sie przyzwyczaił do takiego stylu życia.

Za to mam dobry sposób na przytycie :mrgreen:
1.Nic nie robić.
2.Jeść wszystko co popadnie.
3.Nie przejmować sie niczym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]Nic nie jem od kilkunastu dni[/quote] tak nie można bardziej niż odchudzasz wyniszczasz organizm wiec marsz do lodóweczki po jadło :evil: ;/

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobrym sposobem na zbicie wagi jest robienie weiderow ;]
Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha.
A na przytycie no to chyba kazdy wie :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]Dobrym sposobem na zbicie wagi jest robienie weiderow ;]
Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha.
A na przytycie no to chyba kazdy wie [/quote]
z tym a6w to rozne opinie slyszalam..
a m.in taka iz nie spala tkanki tluszczowej a tylko poprawia sie wyrobic miesnia prostym :mrgreen:

co do niejedzenia...tez mozna :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przede wszystkim cwiczenia cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia :P
trzeba pic duzo wody :P i jesc regularnie małe posiłki najlepiej co 3 godziny :P
gdy rano wstaniesz idz szybko cos przegryzc a ostatni posiłek 3 godz przed snem :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zależy co rozumiesz przez "przybranie na wadze"... Masa mięśniowa czy ogólne kg (w tym tłuszcz). Co do masy mięśniowej - jedz dużo soi ponieważ ta ma ogromne ilości białka. Z odżywek polecam gainery węglowodanowe (lub z przewagą tychże) i ćwiczenia siłowe. Odżywki trzeba stosować przynajmniej pół roku by efekty nie znikły w tydzień/dwa... Na schudnięcie polecam bieganie, jazdę rowerem i pływanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sposób na chudnięcie to chyba najlepiej jeść regularnie w małych ilościach, nie polecam niejedzenia, bo efektów to raczej nie daje, a niszczy organizm, no i jak słodycze ograniczy się do minimalnej stawki to szybko powinno się zrzucić zbędne kilogramy xD ja tam z diet nie korzystam, jem normalnie i jest w porządku... jak się zrobi cieplej planuje z siostra pobiegać sobie, o ile mi będzie wolno na dłuższe dystanse xP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Nova"]Sposób na chudnięcie to chyba najlepiej jeść regularnie w małych ilościach, nie polecam niejedzenia, bo efektów to raczej nie daje, a niszczy organizm[/quote] Zazwyczaj jest tak, że głodówki działają tylko przez krótki czas - do momentu wycieńczenia organizmu (wtedy następuje kryzys). Człowiek wraca do jedzenia i nadrabia potrzebne kalorie większą ilością pożywienia niż przedtem. Głodówka to ślepy zaułek - odradzam to wszystkim chcącym schudnąć. Lepiej jeść mniej, ale regularnie i powoli przyzwyczajać organizm do zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PO pierwsze:
1) 20 brzuszków,
2) bieg- ok 300m
3) 20 skłonów

Rano i wieczorem.

Ja i tak nie jestem szczupły, ale z moim zapasem jest mi dobrze :-D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moj sposob na odchodzanie to zjesc codziennie:
-jedna zupke chinska (no wiem wiem kuchnia francuska to nie jest)
i wypic 4 kawy:)

czyli jakies okolo 380 kalorii dziennie :]
nie polecm nikomu bo tylko ja tak potrafie na dlugi dystan hehehe :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepszy i sprawdozny sposob na przybranie wagi. Jesc co 3 godziny. Moga byc to male posilki, przekaski. Metabolizm musi stale pracowac :-) Po miesiacu na bank zauwazycie rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to ja powiem ak przy bić na wadze :P

bo zapewne nie widzieliście mojej masy mięsniowej i moich bicepsów ale jest się czym chwalić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to tak ttroche skromnie mówiąc oczywiście :mrgreen:

no ale już nie będe Was straszyć abyście też nie popadli w kompleksy :mrgreen: :mrgreen:

jeśc dużo węglowodanów i ćwiczyć regularnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]Za to mam dobry sposób na przytycie
1.Nic nie robić.[/quote]
No nie wiem... Mój kolega przez jakiś czas jadł normalnie, ale nic nie robił tylko siedział przed komputerem. Jaki osiągnął efekt? Mięśnie mu zaczeły zanikać, ręce i nogi miał strasznie chude i tylko brzuch mu urusł.
Sport jest bardzo dobry zarówno na odchudzanie, jak i przybieranie na wadze. [quote="happyGirl17"]trzeba pic duzo wody i jesc regularnie małe posiłki najlepiej co 3 godziny [/quote] od picia dużej ilości wody, traci sie kilogramy, ale rozpychasz tym samym żołądek.
A co do regularnych posiłków to tak. [quote="Nova"]nie polecam niejedzenia, bo efektów to raczej nie daje, a niszczy organizm[/quote] Dokładnie. Najpierw sie męczysz, bo amsz ochote coś zjeść, ale nie jesz. Ale długo tak nie pociągniesz i prędzej czy później jak sie dorwiesz do jedzenia, to nie przestaniesz :P

Najlepiej to uprawiać sport i jeść więcej posiłków, a w mniejszych porcjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Niestety utrata wagi lub utycie to taki sam problem.
Kazdy z nas ma zupelnie inna przemiane materii .
Jedni sie obzeraja ile wlezie i nie tyja.
Natomiast inni jedza jak przyslowiowe ptaszki i staja sie pulchni.
Mysle, ze odpowiednio dobrana dieta moze zdzialac wiele , a jesli dodamy jeszcze zestaw roznych cwiczen , to efekt murowany.
Taki ,,rezim,, w odniesieniu do siebie z pewnoscia pomoze albo przytyc , albo schudnoc.
Zdecydowanie nie popieram ZADNYCH drastycznych glodowek lub totalnego obzarstwa , bo to rozklekocze nasz
organizm , ze ,, zglupieje,,. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jem bardziej obfite śniadania. I nastawiłem się na białko. Przytyłem już 13 kg w ciągu pół roku. Czuję się zdecydowanie lepiej. 8-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi