Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MoDa

Ciao...

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili nie bede miala czasu aby pojawic sie na forum.. widze ze i ranga MODERATORA została mi odebrana z wiadomych powodow..
niestety na jakis czas musze zniknać.. Moja mamusia powaznie zachorowala i lezy w szpitalu.. najprawdopodobniej juz z niego nie wyjdzie :( Więc chce spedzic z nią kazda mozliwa chwilkę ;) Napewno wróce i o forum nie zapomnę...
a wtej chwili zegnam sie ze wszystkimi.. ;)
buziaczki ;**

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:-( Dużo zdrówka dla Twojej mamy MoDa. Życzę Ci z całego serca, by wszystko było dobrze. Do zobaczenia na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MoDa, Madzieńko - trzymaj się jakoś, wiem, że trudno, ale ... i szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej mamy. Tule Cię cieplutko w tych trudnych chwilach :przytul:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
trzymaj sie cieplutko....
wracaj do nas szczesliwa na forum :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I wygląda na to, że jestem samotnym wojownikiem-moderatorem - spoko, radę dam, a co!

MoDa - wracaj do nas szybciutko.

Tymczasem przesyłam za pomocą transu mnóstwo przeciwciał i innych lementów przywracających zdrowie dla twojej mamy :-)

Edit: Ożesz, zapomniałam o Pati. :-) To zamiast trzech atomówek będą Thelma i Louise ;-)
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]Moja mamusia powaznie zachorowala i lezy w szpitalu..[/quote] niech twoja mama szybko wyzdrowieje... a i ty wracaj do mas, bez ciebie to nie to samo...

będe czekać aż wrócisz...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MoDa[/b],
trzymaj się
i bądź dobrej myśli
a możemy Ci jakoś pomóc ??

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masz racje,teraz najważniejsza jest Twoja mama.Powinnaś spędzać z nią jak najwięcej czasu.Na pewno będzie smutno tu bez Ciebie.Trzymaj sie :aloha: Pozdrów mamę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdopodobnie to nowotwór... :( jeszcze badania nad tym czy złosliwy bardzo czy mniej.. bo łagodny napewno nie jest to juz wiadomo.. bede zaglądać.. obiecuję ;) [quote="Milka"]a możemy Ci jakoś pomóc ??[/quote] możesz sie jedynie pomodlić.. dla mnie to bardzo dużo... :and:
[b]
btw dziekuje za slowa otuchy.. jesteście kochani.. ;***[/b]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]a możemy Ci jakoś pomóc ??[/quote] tylko modlitwa :aniolek2:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przykro mi MoDa z powodu choroby Twojej mamy. :-( Będę bardzo mocno trzymał kciuki!

btw: Magical przecież ty zawsze pierwszy byłeś za usunięciem MoDy, więc powinieneś się cieszyć, że na razie odchodzi z forum... Nie lubię pozerstwa ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]btw: Magical przecież ty zawsze pierwszy byłeś za usunięciem MoDy, więc powinieneś się cieszyć,[/quote] słuchaj ja nie byłem za usunięciem nikogo tylko za większą aktywnością co niektórych członków team

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mniejsza z tym kto kogo chce usuwać.. jak mowię bede sie pokazywac bo sytuacja narazie jest stabilna.. ale bede jeszcze rzadziej niz wczesniej.. ;) Ranga została mi odebrana z dobrze znanych powodów i dziwię się ze tak pozno zostało to zrobione.. poza tym urok forum jest lepszy kiedy jest sie zwyklym userem...
jest mi troszke lżej bo rozmawiałam z Siorką która jest przy mamie i powiedziala ze wszystko da sie wyleczyc i bardzo krytycznie nie jest..
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]słuchaj ja nie byłem za usunięciem nikogo tylko za większą aktywnością co niektórych członków team[/quote] Cel uświęca środki. Mam nadzieję, że wyszpiegowałeś co nieco o MoDzie... Ech czasami nie mogę patrzeć jak niektórzy tutaj prowadzą grę pozorów... Załamka...

3maj się MoDa! Miałem podobną sytuację jak Ty i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Madziu! Ciepłe pozdrowienia dla mamy z Gliwic. Cieplutka herbatka i przytulanki. Jakie to życie jest ciężkie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]możesz sie jedynie pomodlić.. dla mnie to bardzo dużo... [/quote] dobrze będę się modlić
trzymaj sie i bądź dobrej myśli

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiecie co.. jesteście kochani.. łezka poleciała mi po policzku ;**
dobrze ze na swiecie sa jeszcze tacy ludzie jak wy ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no jeszcze mnie tu zabraklo tez zadko wchodze bo chora jestem trzymaj sie moda bedzie dobrze jestesmy z toba a dla mamy duzo zdrowka i daj nam znac czy lepiej i noi oczywiscie jak juz wyjdzie ze szpitala

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MoDa[/b], co tam u mamy kiedy do nas wracasz ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szkoda ze odeszłaś bo nie poznalismy sie na forum ale mysle ze 500 uzytkownikow tu pisze jak nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MoDa[/b], forum tobie wiele zawdzięcza ale masz rację, bo nie wolno robić wszystkiego na pośpiech, dobrze jest i teraz bo z forum raczej nie odchodzisz bo pisać z nami będziesz a moderatora nie potrzebujesz w tej chwili...
Też zrezygnowałem z moderatora z uwagi na docinki, obrazy no i pomyślałem sobie że raczej wolę mniej tutaj spędzać czasu tak więc moderator mi nie potrzebny...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proponuję zamknąć i przenieść nieaktualny temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi