Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

pierwsza milość

Rekomendowane odpowiedzi

temat dotyczy głownie tej platonicznej pierwszej milostki :mrgreen:
ile żescie mieli wtedy lat jak w kimś poraz pierwszy się zauroczyliście
i jak to wyglądało :mrgreen:
czy była odwzajemniona :mrgreen:

moja pierwsza miłość nazywała sie arek miałam wtedy 5 lat i byliśmy w tej samej grupie w przedszkolu...była odwzajemniona :lol:
hahaha do dziś się ze mnie rodzice nabijaja jak biegał za mna na balu przebieranców ..on byl królewiczem, ja królewna :-P
razem zesmy sie bawili w piaskownicy....siedzieli w lawce w pierwszej klasie :mrgreen:
nawet w wieku 6 lat zesmy sie zareeczyli...dostalam sliczny pierscionek zrobiony ze sreberka z czekolady.....ufff drugiej takiej milosci nie przezylam :mrgreen:
znajomosc sie zerwala gdy zmienilam szkole :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moją pierwszą miłością był nie byle kto - bo DOROSłY... Ja miałam wtedy 6 lat.

Miał długie włosy spięte w kucyk, smagłą twarz, ciemne oczy. Ubierał się zawsze w hawajskie koszule - zawsze były rozpięte, a spod nich wystawał nagi tors...
Był policjantem - imponowało mi to, że z taką skutecznością łapie wszystkich tych złych przestępców. :-)
Był tez bardzo dowcipny :-D

On był niestety niedostępny dla mnie - wszak znałam go tylko ze szklanego ekranu! :-)

Mowa o głównym bohaterze serialu "Żar tropików", którego grał niejaki Nick Slaughter. Mama mi mówi, że strasznie mi się oczy szkliły na jego widok :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe widze dziewczyny macie fajne historie miłosne za soba :D:D
hmm... a co do mnie?? to wydaje mi sie ze takiej miłostki nie miałam :P
chociaz był taki chłopak z podwórka heh :D jak byłam mała to fakt wzielismy slub i w ogole rama była :D miałam moze 6 lat moze 7 hehe miłostka była odwzajemniona moze on był bardziej zaangazowany niz ja :D hehe

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja pierwsza milosc miala z 8 lat (a ja 5 moze 6) ;] kochalam go bo bawil sie ze mna lalkami swojej siostry, ciagal mnie za warkoczyki i w ogole byl taki madry :) dal mi nawet spinke do wlosow. A teraz nie pamietam jak sie nazywal ;(;(

[color=green] Czasem wystarcza tylko cztery slowa, czasem nie pomoze nic rozmowa...[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przedszkole :D miałem wtedy 6 lat, wybranka serca miała na imię Kornelia... teraz się zastanawiam.. co ja wtedy w niej widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie pamiętam bo było to bardzo wcześnie ;/

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pierwsza miłość grudzień rok 2006...no wcześniej w czasach podstawówki to były pewne zauroczenia sympatie i te sprawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja pierwsza,taka prawdziwa to 22 grudzień 2004,oczywiście okazała sie niewypałem.

[quote="EDNDURORACE"]pierwsza miłość grudzień rok 2006...[/quote]czyżby Aniol092??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i][color=white]Moja Pierwsza milosc... mozna powiedziec ze nie wspominam jej najlepiej. Jej imie To Asia, niestety skonczyla sie praktycznie po 7-8 miesiacach. Zazwyczaj zwiazek wygladal na hmm pelnym korzystaniu z zycia. Tzn Co mnie o cos poprosila robilem to bez zastanowienia.. tak wiec bylem przekonany Tak trzeba milosci nie mozna wkoncu odmowic prawda?.. niestety pewnego Dnia powiedzialem Koniec Tego.. zostalem poproszony o kolejna rzecz Kiedy odmowilem na drugi dzien zostalem krotko mowiac wyrzucony do kosza.[/color][/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja pierwsza miłosc, hmm w II gim, poznałam go na wystawie zorganizowanej porzez biblioteke szkolna, bylismy razem w 3 razy, w sumie ponad rok, teraz mamy rzadki kontakt,ale jak rozmawiamy to tak na luzie, raczej nie wspominamy przeszłości,czasem sie spotkamy :-D

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja od przedszkola, aż do 5 klasy kochałam się w koledze z klasy xD niestety bez wzajemności. Zawsze chciałam mu to powiedzieć, jednak nie zdążyłam, popełnił samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, moja miłość zawsze była odwzajemniona, dlatego nie mogę na to akurat narzekać.
To była zerówka, chłopak zajmował mi pierwsze miejsce przy drzwiach jak szliśmy na stołówkę z bułkami na śniadanie i dawał buzi ^^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taka przedszkolna, tygodniowa 'miłość' była, ale jakiś intensywnych wspomnień z niej nie mam.
Za to ta, którą nazywam tą 'pierwszą prawdziwą' narodziła się chyba w 5 klasie podstawówki. Niestety była (jest?) niespełniona. Do tej pory, kiedy widzę tego chłopaka, to mam takie milutkie dreszcze :oops:

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moja 1 miłość miałem 12 lat w tedy poznałem dziewczynę bardzo była ładna no i jest do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sorki za OT. [b]Tidus[/b] [color="red]Zdanie zaczyna się z WIELKIEJ litery i używa się znaków interpunkcyjnych! Szanuj język! Zawsze mogłeś urodzić się w Chinach lub pisać po Arabsku[/color]

To było w przedszkolu. Podobał mi się jeden chłopiec. I było tak: "chodzimy ze sobą?" "Jasne" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hych... Ja miałam 11 lat,a on 20 xD
Nie mieliśmy żadnej "miłości",bo był za stary...
Znał mnie bardzo dobrze,bo to kolega mojego brata...:P
Ale pewnego dnia zobaczyłam go z dziewczyną i przedstawił mi ją.
Najpierw jej nienawidziłam,a teraz się przyjaźnimy.
A oni niedługo biorą ślub:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To było na podwórku, miałam wtedy 6, on 7 lat. Przyjeżdżał do babci na wakacje:) Przyjechał raz i znał tylko jedną dziewczynę, której strasznie nie lubił. I ja jakoś to zauważyłam i z innymi dziećmi poszliśmy się z nimi przywitać. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, nawet odwzajemniona. Bawiliśmy się razem, wygłupialiśmy się, tworzyliśmy nawet naczelną parę na podwórku i mówił do mnie 'Piękna';D Dostałam od niego łańcuszek i wyznał mi miłość na huśtawkach : )
^^'

[color=#8F8F8F]s? takie rzeczy,

kt?rych chcia?abym nie widzie?,

nie prosi? Boga,

by nast?pny dzie? m?g? ulg? przynie??...[/color]

[url=http://www.paplacz.one.pl][img]http://www.paplacz.one.pl/images/banner/bialy/userbar_1.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsza miłość, hm. Taka prawdziwa to prawie trzy lata temu. Byliśmy ze sobą długo, ale musiał wyjechać i się rozpadło. Były też miłości w przedszkolu i zauroczenie sąsiadem ; ).

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mówią że pierwsza miłość jest najsilniejsza, i była.
Dziwny to był związek, dużo płakałam przez tego chłopaka, wpadłam w półroczną depresje, bo inaczej tego nie można nazwać.
Nie wiem jak sobie z tym poradziłam, ale dobrze, że już wyszłam z tego.
Byłam głupia, nie wiedziałam jak sie załatwia takie sprawy, drugi raz nie dam sie zranić.
Może przez to teraz jestem bezwzględna. Jak z kimś zrywam to na stałe, nie bawię sie w niby chodzenie, bycie razem, albo ktoś jest ze mną albo nie.
I szczerze mówiąc jestem egoistką w tych sprawach, ktoś będzie przeze mnie cierpiał - trudno. Na pewno nigdy nie pozwolę żeby ktoś mnie zmuszał do miłości.

' dum? w sercu masz, bo chcesz walczy? i wygrywa?.. '

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsza miłość?
Hm.. miałam chyba jakoś 7 lat, a on 10. Odprowadzał mnie do domu po lekcjach, nosił plecak i kradł jabłka z ogródka na boisku. ; D

[color=#F2C479]Nie jest moją winą, że zapominasz o mnie,

że jestem tylko dzieckiem - sama nie dorosnę.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm... pierwsza miłość? To było już raczej w gimnazjum. Zakochałam się w koledze z klasy a później przez następne 3 lata tak wyszło, że oboje się podrywaliśmy wzajemnie- ale to bardzie z sympatii niż z miłości. Dziś jesteśmy dobrymi kumplami i jest w porządku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]temat dotyczy głownie tej platonicznej pierwszej milostki :mrgreen:
ile żescie mieli wtedy lat jak w kimś poraz pierwszy się zauroczyliście
i jak to wyglądało :mrgreen:
czy była odwzajemniona :mrgreen:

moja pierwsza miłość nazywała sie arek miałam wtedy 5 lat i byliśmy w tej samej grupie w przedszkolu...była odwzajemniona :lol:
hahaha do dziś się ze mnie rodzice nabijaja jak biegał za mna na balu przebieranców ..on byl królewiczem, ja królewna :-P
razem zesmy sie bawili w piaskownicy....siedzieli w lawce w pierwszej klasie :mrgreen:
nawet w wieku 6 lat zesmy sie zareeczyli...dostalam sliczny pierscionek zrobiony ze sreberka z czekolady.....ufff drugiej takiej milosci nie przezylam :mrgreen:
znajomosc sie zerwala gdy zmienilam szkole :mrgreen:[/quote]
Szczerze mówiąc miłość to za duże słowo. Zauroczenie też, bardziej 'fascynacje' - na miłość jestem za młoda, i nie wiem czemu tyle ludzi przeżywa takie emocje w tak młodym wieku. Później się dziwić, że ludzie tak narzekają na bycie dorosłym. Skoro straciło swoją młodość 'latając za chłopakami' - jak to ja mówię, na to będzie jeszcze czas... - nie odczuwam potrzeby, być uwięziona przez partnera, często odczuwam uczucie 'osaczania' - oznaka niedojrzałości :) no i braku uczucia być może...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A miałam taką jedną miłostkę w podstawówce, ale raczej mało szczęśliwą, kochały się w nim wszytskie dziewczyny z klasay -.- bez sensu xD

A gdy nosiłam jeszcze pampersa całowałam się z takim jednym Wojtusiem xD To nic że tego nie pamietam xD

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm. xD to było w przedszkolu xD miałam wtedy 6 lat xDpamiętam jak w szatni się spytał 'dominikaa.. a będziesz moją dziewczyną?' no i się zgodziłam, w końcu wszystkie dziewczyny za nim latały. ^^ codziennie zostawiał mi laurki na pianinie przedszkolanki xD

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi