Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
..wiola...

Alkohol....

Rekomendowane odpowiedzi

[color=red]Co sądzicie o alkoholu? Lubicie czy nie? Za i przeciw?

Jakie zdanie macie na temat alkoholizmu? Co sądzicie o alkoholikach?

Kiedy człowiek staje się alkoholikiem, a kiedy po prostu lubi "wypić"?

Wypowiedzcie się...[/color]
Edytowane przez Gość

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]a kiedy po prostu lubi wypić? [/quote] kiedy umie sie opanowac!
gdy go zona prosi nie chowa alko w ciuchy itd[quote="Wiolaa1989"]Kiedy człowiek staje się alkoholikiem[/quote] kiedy alkohol to dla niego codziennosc nie umie wytrzymac bez niego, nawet rodzina jest mniej wazna[quote]Co sądzicie o alkoholu? Lubicie czy nie? Za i przeciw? [/quote] pije w sylwertra i na urtodziny przyjaciol i to bbardzo mało
mi to do zycia potrrzebne nie jest bywa i tak ze w sylwetra i swoje urodziny tylko wypije kieliszek szampana:) mimo ze jestem barmanka

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]Co sądzicie o alkoholu?[/quote]Jest dla ludzi,ale z głową.[quote="Wiolaa1989"]Lubicie czy nie?[/quote]Tylko jeśli jest ku temu okazja i w przyzwoitych ilościach.[quote="Wiolaa1989"]Co sądzicie o alkoholikach? [/quote] Są to ludzie chorzy którzy potrzebują pomocy.[quote="Wiolaa1989"] Kiedy człowiek staje się alkoholikiem, a kiedy po prostu lubi wypić? [/quote]Właściwie to nie mam pojęcia.Po prostu ludzie którzy lubią wypić są bardziej narażeni na ta chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]Co sądzicie o alkoholu? Lubicie czy nie? Za i przeciw? [/quote] szczerze to nic nie sadzę
lubie ,ale nie za często pije
ani za ani przeciw

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam alkohol. Szczerze powiedziawszy, to nie wyobrażam sobie większej imprezy bez odrobiny %%%. :-)

Oczywiście, należy znać swoje możliwości i nie wlewać w siebie wódki z gwinta po to, aby komuś pokazać "jacy to z nas kozaki" albo mając nadzieję, że będziemy "tacy świetni" pod wpływem. [quote="Wiolaa1989"]Kiedy człowiek staje się alkoholikiem, a kiedy po prostu lubi wypić? [/quote] Człowiek jest alkoholikiem wtedy, gdy sensem dnia (życia) staje się zbieranie cashu na alkohol w jakiejkolwiek postaci. Wiąże sie to z upodleniem tj żebraniem, kradzieżą, zaciąganiu kredytów, wyrzeczeniem się wszystkiego innego dla jednej butelki prostego wina. Kiedy poprzez nałóg cierpi cała rodzina, bliscy.

O rany, z mojego opisu wynika, że alkoholikami sa tylko te obdartusy z dworca... Wiele ludzi bogatych też jest alkoholikami, ale wydaje mi się, że oni prędzej pójdą do jakiejś kliniki na leczenie niż ci biedniejsi, którzy "nie będą chodzić do AA, jak jacyś alkoholicy".

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie lubie alkoholu

raz w zyciu sie upilam na swojej 18sce :mrgreen:
i od tej pory nie pije...-z wyjatkiem lampi wina polwytrawnego czasami po obiedzie..
ale na sam zapach vodki bierze mnie na wymioty :mrgreen: :mrgreen:
piwa niecierpie ale nie przeszkadza mi kiedy ktos pije

a alkoholikiem staje sie ktos ..kiedy nie potrafi zyc bez alkoholu :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]raz w zyciu sie upilam na swojej 18sce [/quote] O rany, iel ja razy byłam pijana jak nieszczęście... Albo w sumie szczęście... ;-)

Fajnie jest się upić, pod warunkiem, że wraz z zaufanymi osobami. Dla mnie wielką porazką byłoby upicie się na jakiejś dyskotece, gdzie egzystują osoby czekające własnie na takich upitych ludzi (cele są różne - kradzież, mord, gwałt).

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napic sie od czasu do czasu jest fajnie ale.....
Zalezy co ( f-16) lol2 to niezbyt :p
I to kto ma jakie "kapy" :P
pozdro for All
Peace

http://www.youtube.com/watch?v=FKlEhI_kC0o

Odcięty od świata - Brak neta ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Co sądzicie o alkoholu? Lubicie czy nie? Za i przeciw? [/quote] alkohol jest dla ludzi, byle z umiarem [quote="Wiolaa1989"]Jakie zdanie macie na temat alkoholizmu? Co sądzicie o alkoholikach? [/quote] miałam do czynienia i pozwól że sie nie wypowiem. [quote="xFucKx"]Są to ludzie chorzy którzy potrzebują pomocy.[/quote] to ludzka głupota nie choroba, a tak mówi ten kto tego nie doświadczył na własnej skórze, który tylko słyszał i powtarza że że to biedni ludzie i trzeba im pomagać. Trzeba ale tylko tym co tego chcą i mają dość silną wolę. [quote="xFucKx"]Po prostu ludzie którzy lubią wypić są bardziej narażeni na ta chorobę. [/quote] nie do końca. Mylicie tu pijaka z alkoholikiem. Pijak lubi pic i fakt nie może sie bez tego obejść, alkoholik musi pić, ale może mieć normalną rodzinę, prace, często na wysokim stanowisku, nie upija się, tylko musi dziennie wypić alkohol.

Nigdy nie upiłam sie na tyle żeby stracić kontrole nad swoim zachowaniem czy postępowaniem.
Bo jak to mówią: pić trzeba umieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wszystko jest dal ludzi, ale... no właśnie, trzeba umieć z tego z umiarem korzystać... Piję alkohol tylko okazyjnie, jakoś nie potrzebuję dodatkowego "dopalacz" na imprezy, zawsze się świetnie bawię. I ogólnie za większością alkoholi nie przepadam; od czasu do czasu martini, wino albo szampan, no i czasem dobrze zrobione drinki. tyle.
a alkoholizm jest straszny, tylko i aż tyle na ten temat.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"][color=red]Co sądzicie o alkoholu? Lubicie czy nie? Za i przeciw?

Jakie zdanie macie na temat alkoholizmu? Co sądzicie o alkoholikach?

Kiedy człowiek staje się alkoholikiem, a kiedy po prostu lubi "wypić"?

Wypowiedzcie się...[/color]
[/quote]
a ja lubie alko ;D jak jestem zdenerwowana to i sama sobie naleje wypije i po krzyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]to ludzka głupota nie choroba, a tak mówi ten kto tego nie doświadczył na własnej skórze, który tylko słyszał i powtarza że że to biedni ludzie i trzeba im pomagać. Trzeba ale tylko tym co tego chcą i mają dość silną wolę. [/quote]Ja doskonale wiem jak to jest i poczułam to na własnej skórze[quote="perle_noire"]Pijak lubi pic i fakt nie może sie bez tego obejść, alkoholik musi pić, ale może mieć normalną rodzinę, prace, często na wysokim stanowisku, nie upija się, tylko musi dziennie wypić alkohol. [/quote].Ja mam ojca alkoholika wiec nie opowiadaj bajek,on musi pic i lubi pic.Koniec temetu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"][color=red]Co sądzicie o alkoholu? Lubicie czy nie? Za i przeciw?[/color][/quote] Lubie pic alkochol przy spotkaniach ze znajomymi, zwlaszcza gdy sie spotykamu po wiekach.
Przeciwny jestem gdy pije osoba nieumiejaca sie pozniej zachowac. Trzeba wiedziec kiedy skonczyc
[quote="Wiolaa1989"][color=red]Jakie zdanie macie na temat alkoholizmu? Co sądzicie o alkoholikach?[/color][/quote] Alkoholizm to zdecydowanie choroba i nałog. Mysle, ze alkoholizm naradza sie z problemow i jezeli ktos nie ma wsparcia u innych lub ma slaba psychike naradza sie tak zwany "kupie winiacza i jakos przetrwam dzisiejszy dzien"
[quote="Wiolaa1989"][color=red]Kiedy człowiek staje się alkoholikiem, a kiedy po prostu lubi "wypić"?
[/color]
[/quote]
Tak jak napisalem wczesniej, alkoholik to czlowiek z reguly po przejsciach. Picie zas czasami rez w miesiacu vodki ze znajomymi czy piwko wieczorem to nie alkoholizm. No i wazne jeszcze jest by nigdy nie pic samemu :-).
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]to ludzka głupota nie choroba, a tak mówi ten kto tego nie doświadczył na własnej skórze, który tylko słyszał i powtarza że że to biedni ludzie i trzeba im pomagać. Trzeba ale tylko tym co tego chcą i mają dość silną wolę.[/quote] Alkoholizm to glupota? Glupoty to ja wiekszej w zyciu nie czytalam od tego. Alkoholizm to normalna choroba. Choroba umyslu i ciala. Czlowiek jest uzalezniony. Nie pije dlatego, bo chce, ale dlatego, bo musi. Jak nazwac to glupota? Glupota jedynie mozna nazwac to, ze sie do takiego stanu doprowadzil! A skad to wiem? Ojciec alkoholik. Wiec jednak nie mowia tak tylko Ci, ktorzy tego nie doswiadczyli. [quote="perle_noire"]Pijak lubi pic i fakt nie może sie bez tego obejść, alkoholik musi pić, ale może mieć normalną rodzinę, prace, często na wysokim stanowisku, nie upija się, tylko musi dziennie wypić alkohol.[/quote] Moze miec normalna rodzine i zycie, ale nie musi. I przewaznie tak nie jest. Bo przewaznie alkoholik nie zna rowniez umiaru i pije ile wlezie. To co opisalas to bardzo lagodna odmiana alkoholizmu. Chcialabym, zeby wszyscy alkoholicy tak wygladali. A idz tylko na spotkanie AA i posluchaj opowiadan(osobiscie nie sluchalam, ale czytalam notatki mojego taty z kilkumiesiecznej kuracji alkoholowej na oddziale zamknietym). Wiekszosc mowi o tym, ze zaczyna sie od jednego kieliszka, a konczy sie pod stolem.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"] rany, iel ja razy byłam pijana jak nieszczęście... Albo w sumie szczęście...

Fajnie jest się upić[/quote]
dla mnie nie fajnie....
bo mi nie potrzebny jest alkohol...jak mam humora to i bez niego potrafie rozkrecic cala impreze.... :mrgreen:
poza tym miala bym wyrzuty sumienia gdybym sie nawalila w 4 pupy :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]bo mi nie potrzebny jest alkohol...jak mam humora to i bez niego potrafie rozkrecic cala impreze.... :mrgreen: [/quote] Ok, nikt ci nie każe pić :-) . Mi alkohol pasuje bardzo na imprezach i nie mam oporów, aby się coś napić. :-) I jest jeszcze pozytywniej. [quote="alusiek"]miala bym wyrzuty sumienia gdybym sie nawalila w 4 pupy [/quote] Gdybyś narozrabiała z jakimś oblechem lub wyrządziła jakieś szkody, to rzeczywiście :mrgreen:

Ale upicie się w znanym towarzystwie fajnie się wspomina :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnie alkohol uspokaja
pamiętam ze jak miałam 10 lat to upiłam się z sąsiadem
od tego czasu staram sie nie pić w dużych ilościach

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no więc na temat alkoholu to można wiele mówić.... ja osobiście lubię wypić co ostatnim razem skończyło się tragicznie.... jak to niektórzy mówią ... trzeba umieć pić...bo żadna sztuka się napić i odwalać głupoty... ja osobiście jak się napije to zbiera mnie na jakieś rozmowy o nie wiadomo czym... teraz tylko czekać ostatków... no a wcześniej muszę wziąć swojego kumpla i brata stryjecznego i musimy coś uczcić ... ja nigdy nie piję bez żadnej okazji no chyba ze mam totalna załamkę ale ostatnio troche zmieniłem pogląd na świat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja pije tylko od okazji,chyba ze małe piwko z kumpelkami ;-) To co innego.Ja ostatnio to upiłam sie yyyy...nawet nie pamiętam kiedy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
my jak ostatnio balowaliśmy na urodzinach u kolegi to nic nie pamiętałem...a jak mi jeden kumple opowiadał to tak się śmiałem ...typ mnie uratował ze 3 razy bo nie wiedziałem co robię .... ;/ ;/ ;/ ;/ ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="EDNDURORACE"]my jak ostatnio balowaliśmy na urodzinach u kolegi to nic nie pamiętałem...a jak mi jeden kumple opowiadał to tak się śmiałem ...typ mnie uratował ze 3 razy bo nie wiedziałem co robię ....[/quote]Właśnie dlatego ja nie pije tak dużo.Mówiąc szczerze jeszcze nigdy nie straciłam kontroli nad sobą 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi się film urwał 2 razy dopiero a takich mocnych popijaw to było sporo... zacząłem pic od 13 roku życia i moja pierwsza popijawa była mocna ... no brat do domu mnie ciągnął ale ostro daliśmy w palnik ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]mi się film urwał 2 razy dopiero a takich mocnych popijaw to było sporo... zacząłem pic od 13 roku życia i moja pierwsza popijawa była mocna ... no brat do domu mnie ciągnął ale ostro daliśmy w palnik ....[/quote]Że tak powiem,nie ma sie czym chwalić :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi