Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Catwoman

Kabarety

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Kabaret[/b] to forma sztuki widowiskowej, mająca charakter zazwyczaj satyryczny. Widowiska kabaretowe tworzone są przez kilkuosobowe grupy artystów. Zazwyczaj są to grupy stałe. Ekspresja sztuki w przypadku kabaretu polega na prezentowaniu krótkich form, skeczy. Czasami grupy kabaretowe łączą się lub wymieniają członkami, wprowadzając dzięki temu nowe środki wyrazu.

Lubicie oglądać kabarety? :-)
Które grupy kabaretowe najbardziej was śmieszą? Dlaczego?
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Lubicie oglądać kabarety? [/quote] nie nie nie

moge ogladac mecz pilki noznej...moge jakies filmy akcji...
ale do kabaretu nikt mnie nie zmusi :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam Kabaret Moralnego Niepokoju. Są świetni! :mrgreen: Lubię ich za wszystko! Jak dla mnie najlepszy kabaret w Polsce. Poza tym Robert Górski rządzi! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co do innych to np uważany za jeden z najlepszych - kabaret Ani Mru Mru w ogóle mnie nie śmieszy... KMN ROCKS!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Nein? Warum? [/quote] bo nie lubie konkurencji :-P

kurcze ogladanie blaznujacych gosci..co w tym ciekawego :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tez przez dlugi czas nie lubialem kabaretow ... i za wieloma tez nie przepadam :) Ale mam kilka ktore lubie ogladac :)

Np. Ani mru mru :) czy Kabaret Moralnego Niepokoju :)

Ale jesli chodzi o skecze :D to jest to wart obejrzenia :D

http://youtube.com/watch?v=9BV4OGqnuiQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KMN to najlepszy kabaret w naszym kraju, póxniej jest dłuuugo dłuuugo nic i potem jest Neo-Nówka
a Ahmed jest ch*jowy, Walter jest 100razy lepszy [skecze z Walterem też są na jutubie wraz z napisami]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obojętnie jaki kabaret, a jest ich kilka, to jakoś mi do gustu nie przypadł.
Nie przepadam po prostu za taką formą dowcipu i nie oglądam takich widowisk jak kabarety wszelkiego rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak dla mnie najlepszy jest Kabaret Potem, już nieistniejący i ich Bajki dla Potłuczonych. :D Mumio był dobry, zanim się zeszmacił dla Plusa, te ostatnie reklamy to była po prostu żenada. Ani Mru Mru też mnie śmieszy, najbardziej chyba skecz Maciek i smok :P
ja to właściwie w każdym kabarecie znajdę coś dla siebie :P ostatnio mam fazę na "bardzo ciekawa mapa okolice Radomia, bardzo ciekawa mapa okolice Radomia, leeeeć!" :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KMP na pierwszym miejscu zdecydowanie
Hrabi
i podobały mi się pierwsze odcinki "spadkobierców"

[b]The sun is chirping,

the birds are shining,

the water's wet.

Life is good, sweetheart. Life is good...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ani mru mru i stary Poznański kabaret Tey i Laskowik, który mieszka nie daleko mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Lubicie oglądać kabarety? :-)[/quote] Zdecydowanie tak. :-)
[quote="Catwoman"]Które grupy kabaretowe najbardziej was śmieszą? Dlaczego?[/quote] Grupą kabaretowaą która mnie najbardziej śmieszy jest kabaret PARANIENORMALNI.
Dlaczego ?
Bo krejzolka Marjolka jest moim zdaniem the best ;-) jest taka głupiutka a przez to śmieszna ;-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja lubię kabarety.. można się pośmiać
ani mru mru są świetni! chociaż mogliby wreszcie coś nowego zapodać bo jak na razie to wszystkie skecze już widziałam..a jeszcze łowcy.b są nie źli jak dla mnie... no i oczywiście KMN:)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja także bardzo lubię kabarety ogl;ądać a szczególnie ani mru mru:)
można się pośmiać i trochę rozerwać;)

Miłość to jak cicha piosenka grająca w naszym sercu, jeśli się w nią słuchasz -usłyszysz i ją zrozumiesz ,,,

Nawet kiedy jest Ci źle nie trac w wiary, że prawdziwa miłość gdzieś na Ciebie czeka ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Sharon"]Bo krejzolka Marjolka jest moim zdaniem the best[/quote] Ostatnio moja ksywka :/ :P

Nie cierpię kabaretów! Jak słyszę kabaret to mną trzęsie. Pewnie dlatego, że znam niemal każdy skecz jaki można znaleźć na YouTube. Po prostu mam faceta maniaka. Nie dość, że w kółko to ogląda, to potem jeszcze powtarza <o zgrozo!> I jak kiedyś lubiłam kabarety, tak teraz mam do nich straszliwą niechęć. Co za dużo, to nie zdrowo.

www.mynailz.bloog.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasami ogladam kabarety :-D Najlepsze wedlug mnie to: Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy.B i Paranienormalni :-P Niektore skecze sa naprawde smieszne :lol: a teksty jeszcze lepsze maja :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam :) Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru szczególnie mi się podobają :mrgreen: Można się pośmiać :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze to nie przepadam za kabaretami i oglądam je bardzo rzadko. Dlaczego? Rzadko trafiam na takie, które naprawdę by mnie śmieszyły - no chyba że te, polecone przez Chłopaka (który uwielbia kabarety), ale teraz ich nazw nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Jeden skecz miał miejsce w autobusie i jego wersji jest wiele, każda wymiata;)

jeśli chodzi o fajny kabaret to mogę polecić Ani Mru Mru, skecz - na porodówce czy w chińskiej(?) restauracji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja uwielbiam "Spadkobiercy". Inne hmm czasem patrze jakies kabaretony

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi