Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Rodzaje babć autobusowych

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Rodzaje babć autobusowych

1) Łowczynie krzeseł - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, Ty nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi.

2) Babcie-akrobatki - widząc wolne krzesło po drugiej stronieautobusu w cudowny sposób odzyskuje mobilność, wrzuca laskę pod pachę i biegnie do krzesła co sił w nogach.

3) Borostwory - ogromne babcie w futrzanych płaszczach zajmujące z reguły 1,5 - 2 miejsc siedzących.

4) Babcie-wilki - atakują watahą, ich szczekanie rozlega się na cały autobus i wygryzają każdego z ich siedzeń.

5) Babcie lokomotywy. Jak siedzisz w autobusie, stają nad Tobą izaczynają sapać. Niektóre sapią tak intensywnie, że czujesz co jadła kilka godzin temu...

6) Babcie ankieterki - na kilka przystanków przed ich docelowymprzepytują ludzi, kto kiedy wysiada i starają się odpowienio ustawić wszystkich w przejściu.

7) Babcie sprinterki - pierwsze co robią to zajmują dogodną pozycję w autobusie, a dopiero potem starają się dowiedzieć jaki jest jego numer.

8) Babcie "włochate berety" - odziały specjalne, nie warto z nimi zaczynać,super zorganizowane,potrafia w ciagu kilku minut opanowaccały autobus- uwaga występują przy liniach przejezdzajacych obok cmentarza.[/b]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u nas babcie mozna spotkac glownie we wszystkich autobusach kursujacych na cmentarz :mrgreen: :mrgreen:
dwa razy dziennie potrafia tam jezdzic i maja juz stale autobusowe znajome :mrgreen: :mrgreen:

ehhh ja tez moze kiedys taka bede :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Ufff, dobrze, ze zadko jezdze autobusem :-).[/quote] no ja tez...
kiedys mi sie zdarzylo ze przysiadly sie do mnie jakies 3 babcie... po kilku sekundach musialam zmienic miejsce :lol:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys widzialem akcje w autobusie jak wpadla babka.

Wpada, rozglada sie, zero miejsc wolnych. Podchodzi do jednego kolesia i siada mu na kolanach ....

Macie jakas nazwe na ten przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie jeżdze czesto autobusami no chyba ze jest zima a ja nie zdaze opon wymienic:P ogolnie jak sie siedzi a stoi babcia a czlowiek po szkole jest tak zmeczony ze zdycha babcia robi wzrok zabujcy a ja musze zejsc:D bo wkoncu osoba starsza:D a wtedy siada kolo 2 babci i zaczynaja rozmowy jaka ta młodzież jest straszna itd az sie nie chce słuchac i trzeba wysiąsc zeby czegos nie powiedziec !:P

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi