Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
happyGirl17

sex przed czy po ślubie???

<t>sex przed czy po ślubie???</t>  

22 użytkowników zagłosowało

1. 1. sex przed czy po ślubie???

• 18
    • 4

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="MariuszLysy"]Jak myslicie lepiej poczekac z sexem do slubu czy zrobic to przed ? [/quote] to juz zalezy od tego co człowiek czuje i jak mysli na dany temat.
[quote="MariuszLysy"]Czy załujecie ze nie poczekaliscie do nocy poslubnej[/quote] ani troszke hihi ;)
[quote="MariuszLysy"]co myslicie o ludziach ktorzy czekaja ze wspołzyciem az do slubu? [/quote] '
szanuje ich ;) kazdy ma własne poglady.Oni chca to zrobic z jedna osoba przez całe zycie . Chca stracic cnote w magiczna noc.

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MariuszLysy"]Jak myslicie lepiej poczekac z sexem do slubu czy zrobic to przed ? [/quote] indywidualnie od człowieka to zależy
[quote="MariuszLysy"]Czy załujecie ze nie poczekaliscie do nocy poslubnej[/quote] ani trochę...
[quote="MariuszLysy"]co myslicie o ludziach ktorzy czekaja ze wspołzyciem az do slubu?[/quote] ich życie, ich wybór...

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MariuszLysy"]Czy załujecie ze nie poczekaliscie do nocy poslubnej [/quote]
Niczego nie żałuję. Przyszłam na świat aby grzeszyć, aby zdobywać doświadczenie. Wąż skusił Ewę jabłkiem a Ewa skusiła Adama. Teraz ja kuszę się nawzajem ze swoim facetem i nie potrzebujemy do tego ani węża ani jabłoni , a raj nam sam jest dany :mrgreen:

[quote="MariuszLysy"]i co myslicie o ludziach ktorzy czekaja ze wspołzyciem az do slubu?[/quote]
Powód do rozwodu :mrgreen: niedopasowanie w łóżku :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Niczego nie żałuję. Przyszłam na świat aby grzeszyć, aby zdobywać doświadczenie. Wąż skusił Ewę jabłkiem a Ewa skusiła Adama. Teraz ja kuszę się nawzajem ze swoim facetem i nie potrzebujemy do tego ani węża ani jabłoni , a raj nam sam jest dany :mrgreen:[/quote] no to jest super :D [quote]Jak myslicie lepiej poczekac z sexem do slubu czy zrobic to przed ? [/quote] przed. Małżeństwo nie składa się tylko ze wspólnego mieszkania i płodzenia dzieci, musi byc nam ze soba dobrze także w łózku. [quote]Czy załujecie ze nie poczekaliscie do nocy poslubnej[/quote] ani trochę, jak już powiedzialam jedno życie, jedna młodość, trzeba się bawić [quote="MariuszLysy"]co myslicie o ludziach ktorzy czekaja ze wspołzyciem az do slubu? [/quote] nie rozumiem, ale wiele rzeczy na tym świecie nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sex to bynajmniej dla mnie zabawa i zapewnienie sobie przyjemności...
Ale i nie tylko to bo to również jakieś tam ryzyko by nie zapłodnić partnerki a więc dlatego stosuje się prezerwatywy jak i tabletki antykoncepcyjne...

No i teraz odpowiedź na temat...
Sex przed ślubem, czemu nie?
Jeżeli jest się zabezpieczonym dobrze, to można spróbować z osobą którą naprawdę się kocha...
Proponował bym również nie robić tego przed 16tym rokiem życia, bo wg. mnie to za młodo... 17 rok życia to już cool na takie coś...
A po ślubie już można uprawiać sex bez zabezpieczeń jeżeli oczywiście chcecie się podjąć wychowywania dziecka...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Proponował bym również nie robić tego przed 16tym rokiem życia, bo wg. mnie to za młodo... 17 rok życia to już cool na takie coś..[/quote]
Trochę się tu wtrącę. Nie ma jak dla mnie wyznacznika lat . Tego trzeba być pewnym a nie ulegać stereotypom że w moim wieku wstyd się przyznać, że jeszcze nic. To nie bułka z masłem a poważna decyzja, która niekiedy może okaleczyć na całe życie.

Dziś często ludzie wybierają życie bez ślubu, więc z tym poczekaniem :mrgreen: można nigdy sie nie doczekać a udowodnione jest że nie smakowanie tego owocu doprowadza do frustracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys..... uwazałam, ze sex to tylko po slubie;) byłam w tym bardzo mocno utwierdzona... Po rozmowie z moim kochanym tatusiem doszłam do wniosku, ze nie moge brac kota w worku;) fakt sex musi byc z miłosci innego wyjscia nie widze. Tak zostalam wychowana i sie z tego ogromnie ciesze;)

Co Ci? Nie ZabIje To Ci? wzmOcnI;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]angel[/b], kochana pamietaj o naszym zakładzie :P :D:D hehe chyba go wygrałam :*

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="angel"]Kiedys..... uwazałam, ze sex to tylko po slubie;) byłam w tym bardzo mocno utwierdzona[/quote]
Chyba większość z nas tak jest wychowywana :mrgreen: Wiesz póki jesteśmy dziećmi to trudno aby rodzice wpajali nam coś innego. Ja myślę że to dla nich i tak jest wielkie przeżycie gdy wkraczamy na tą drogę. Boją się o nas. Przyznam się że mój ojciec zastał mnie w sytuacji wręcz tragicznej :mrgreen: to był koszmar jednej sekundy dla niego i dla mnie :mrgreen: Nie wiedziałam co mam zrobić, jak mu spojrzeć w oczy, ale on okazał sie naprawdę wspaniały. Nie powiedział mi nic, choć widziałam że cierpi. Tak naprawdę on zrozumiał że dorosłam, że mam prawo do własnego życia, a on już swoja rolę wypełnił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed, bo ślubu nigdy nie wezmę.

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wg mnie stosunek jest nieodłączną częścią związku. Każda dziewczyna, która kocha chciałaby pójść z mężczyzną, którego kocha do łóżka. Sex również jest włączony w zwiążek. W każdej sytuacji trzeba czuć się dobrze, nawet w łóżku. Ileż to par rozwodzi się tylko przez to, że nie współgrają w łóżku... Mnóstwo! A przecież, żeby związek był udany wszystko musi się uzupełniać. Takie jest moje zdanie.

Ja osobiście raczej już do ślubu nie zaczekam :P Aczkolwiek naprawdę podziwiam takie osoby, bo to fantastyczne. Ja jednak mam inne na ten temat zdanie. Kwestia poglądów. :)

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MorQaNa"]bo to fantastyczne[/quote]
Chciałabym poznać twoja myśl pod jakim względem to fantastyczne. Jeśli dwie osoby sie kochają to sam fakt dopełnienia jest fantastyczny, a czy on będzie prawiczkiem a ona dziewicą to raczej chyba nie bardzo istotne. W zasadzie tak, oboje będą niezaradni :mrgreen: . Nie no nie mam na myśli aby apelować o życie przed ślubem . Każdy postąpi jak będzie uważał za słuszne. Zawsze najważniejsze będzie to aby nie zrobić z przymusu czy z dowodu miłości. To już by było najgłupsze co może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]a czy on będzie prawiczkiem a ona dziewicą to raczej chyba nie bardzo istotne.[/quote] A zdziwiłabyś się:) no być możę Ciebie rozdziewiczył jakiś :doswiadczony " man, albo odwrotnie, wiec pewnie nie wiesz o czym mowie... A zreszta w ostatnim poscie nawet tego nie mialam na mysli :)
Czytanie ze zrozumieniem sie wita, bo dokładnie napisałam co mam na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Czytanie ze zrozumieniem sie wita, bo dokładnie napisałam co mam na myśli :)[/quote]
Dziś mnie tragicznie boli głowa więc nie chce mi się czytać ze zrozumieniem :-P nawet nie mam chęci sie zagłębiać co kto może myśleć.

[quote="MorQaNa"]no być możę Ciebie rozdziewiczył jakiś :doswiadczony " man,[/quote]
Nie odpowiem na to pytanie :-P to zbyt osobista sprawa i nie musiałaś tych słów dosadnie kierować do mnie.

Nie widzę też w tym nic dziwnego że chciałam abyś rozwinęła myśl co jest dla Ciebie fantastyczne. Dalsze słowa to nic innego jak moja wypowiedź więc to zrozumienie działa w dwie strony :-P No ale nie musisz rozwijać tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]nawet nie mam chęci sie zagłębiać co kto może myśleć. [/quote] Tego CI nie każe, bo to sztuka, której dobrze się trzeba nauczyć i poznać.
[quote="fortuna"]Nie odpowiem na to pytanie :-P[/quote] To nie było pytanie, wiec znów j.polski się kłania :)

Fantastyczne jest to, iż mimo łączącej ich miłości i zapewne pożądania sa w stanie powstrzymać się od grzeszenia :P. Ufają sobie w tym stopniu, że mają siłe aby zaczekać do nocy posłubnej i przeżyć razem swój pierwszy raz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MorQaNa"]
Tego CI nie każe, bo to sztuka, której dobrze się trzeba nauczyć i poznać. [/quote]

Długo nad tym myślałaś.

[quote]To nie było pytanie, wiec znów j.polski się kłania :) [/quote]
Rozumię że Ty się jeszcze uczysz, to mam nadzieje że pokarzesz tu coś więcej niż marne tekściki.

[b]Zamiast się popisywać to lepiej pisz posty[/b]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zapewne pokaŻe więcej niż ty, a nawet pokazałam. Ty widać oprócz nabijania postów nie robisz nic więcej, a co tu prosić o mądre pisanie, już nie mówiąc o ortografii :) Z popisywaniem to mi nie wychodzi, bo nie po to tu jestem i nie muszę być widoczna w każdym możliwym temacie i nie muszę nabijać miliona postów, ,czego nie można powiedzieć o Tobie :)
[quote="fortuna"]Długo nad tym myślałaś.[/quote] Wiesz ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam problemów z myśleniem a co gorsza z czasem w jakim myśle :)

Nie mam zamiaru kłócić się z Tobą, bo nie sięgasz do mojego poziomu, tak więc ignor dziecino i radzę zacząć pisać na temat zamiast powiększać sobie licznik postów :]

Przepraszam za offtopa :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kazdy ma inne potrzeby , wiele rozwodow , zdrad jest przez niedopasowanie w lozku.jestem jak najbardziej za nieczekaniem na noc poslubna.
chociaz mowiac szczerze czasami sex przed slubem i dlugo pozniej moze nam odpowiadac, a po latach potrzeby moga zwiekszyc sie i nie zawsze partner im sprosta(jednak nikt z tego powodu nie bedzie czekal ze slubem np. do 50 )
szanuje i podziwiam ludzi , ktorzy czekaja , ja jednak nie kupila bym" kota w worku " ;-)

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedna zaczeła , druga skończyła , [b]fortuna[/b], [b]MorQaNa[/b], macie po warnie , na kłótniach każdy tylko traci , nikt się nie bogaci , bądźcie kobietami , i zachowujcie się jak kobiety , a nie jak smarkule z podwórka . :evil:

Co do tematu , sex po ślubie , czemu nie , lecz nie wytrzymałbym , ślub to tylko przysięga wierności , nie ma nic wspólnego z sexem , pozatym że ślub i sex jest z miłości . Ale nietrujmy , zanim wezmę ślub muszę mój skarb wykosztować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Ale nietrujmy , zanim wezmę ślub muszę mój skarb wykosztować :)[/quote] tu nie chodzi o wykosztowanie , ale o zroznicowane potrzeby i dopasowanie sie, nie wszystkich stac na pewne rzeczy , a jezeli pragnie sie czegos i nie dostaje to szuka sie u innych lub meczy sie do konca zycia.sex nie jest dla mnie najwazniejszy , ale jednak wazny i nie chciala bym zyc z kims kto nie potrafi zaspokoic moich potrzeb.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MariuszLysy"]Jak myslicie lepiej poczekac z sexem do slubu czy zrobic to przed ?
Czy załujecie ze nie poczekaliscie do nocy poslubnej i co myslicie o ludziach ktorzy czekaja ze wspołzyciem az do slubu?[/quote]
tosz to zalezy juz od ludzi i ich pogladow:D
ale osobiscie mozna uprawiac sex przed slubem.. nie mam nic przeciwko:)

a co ludzi czekajacyh az do slubu no coz nie wiedzia co traca:) ale z drugiej strony tak odbywac swoj wlasny stosunek ze tak powiem (bo cos nie mysle) w noc poslubna, moglo byc ciekawie, i az za nadto romantycznie:D:D::D:D

krew przestanie wyp?ywac,oczy zamkn? sie na wieki,odwrotu nie bedzie.Nie wr?ce,p?akac nie b?de.?y? mi nie dajecie,umrze? nie wzbronicie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie szkodzi mi się wypowiedzieć.
Nikt nam nie może nic narzucać, a więc mamy prawo sami kierować własnym życiem.
Ja uważam, że do tego nie trzeba być po ślubie.
Tutaj trzeba kochać, ufać i być pewnym, że się chcę.
Takie dopełnienie miłości psychicznej.

ale swoją drogą to musi być niezwykle romantyczne i podniecające czekać, aż do nocy poślubnej...
Szanuje takie decyzje. Nie wiem czemu, ale dla mnie to jest jednak coś niezwykłego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jest sprawa indywidualna. Ja byłam ciekawska i jestem już po :) Ale jeśli człowiek umie się powstrzymać, nie mam nic przeciwko :D

Co? Ci nie pasuje? Powiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asiulek"]Ja byłam ciekawska i jestem już po [/quote] zawsze uważałam, ze seks powinien wyniknąć z miłości, a nie z ciekawości.
jestem staroświecka. [?]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a co mam powiedzieć, jeśli ktoś nie chce w ogóle tego czynić... nie chce spełnić tego aktu? ;'(
między innymi jest nim Smok171 lub inaczej Dragon171... on nie chce nigdy tego czynić... ani przed ani po ślubie... ja to szanuję...

ale co musiało sprawić, by w ogóle tego nie czynić? tylko krzywda sprawia, że unikamy czegoś... staramy się zapomnieć... i nie chcemy do tego wracać...

smutno mi, że już nigdzie go nie ma... nie widziałam już go od kilku miesięcy...

tęsknię za nim... lubiałam z nim pisać... a on znika... bez słów... ;'(

może coś nie tak powiedziałam... jakoś go zraniłam... ja nie chciałam... teraz nigdzie go nie ma... ;'(((

...nadzieja jest nieufno?ci? istoty wobec przewidywa? jego umys?u... DRaGon171

;'(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi