Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Catwoman

Prawdziwa kobieta/prawdziwy mężczyzna

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, panie, co rozumiecie pod podanymi w temacie pojęciami.

Jakie cechy posiada prawdziwa kobieta? A jakie prawdziwy mężczyzna?

Czy można brać pod uwagę ich dojrzałość fizyczną? Dlaczego?

[i]Temat dość luźny; nie trzeba pisać rozprawy filozoficznej, której mógłby pozazdroscić niejeden Platon ;-) [/i]
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Jakie cechy posiada prawdziwa kobieta?[/quote] zaradna, opiekuńcza, stanowcza, zorganizowana, seksowna
[quote="Catwoman"]A jakie prawdziwy mężczyzna? [/quote] dynamiczny, stanowczy, stabilny emocjonalnie, rozważny
[quote="Catwoman"]Czy można brać pod uwagę ich dojrzałość fizyczną? Dlaczego?[/quote] nie bardzo rozumiem, o co dokładnie chodzi...

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Jakie cechy posiada prawdziwa kobieta? [/quote] Hmm mysle ze prawdziwa kobieta to nie patyk w sensie anorektryczka , prawdziwa kobieta powinna miec tylek :P moim zdaniem... no i biust...

zabawna, kochana, miła, troskliwa, wyrozumiała ,szalona, pomysłowa, dynamiczna, seeeeeksowna, opiekuncza, słodka , kuszaca, ladnie pachnaca, zadabana!![quote="Catwoman"]A jakie prawdziwy mężczyzna? [/quote] kochany, zaradny, energiczny, slodki, ladnie pachnacy, czyste paznokcie :P, spontaniczny, pomysłowy, szczery

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy oznaką "prawdziwej kobiecości" są jej cechy fizyczne, tj duże piersi, miesiączka, pełne biodra. Czy prawdziwym mężczyzną można nazwać gościa z zarostem włosami pod pachami. I tym podobne zjawiska ściśle związane z fizycznością człowieka :-) No i masz wytłumaczyc, dlaczego uważasz że tak lub nie :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Czy oznaką "prawdziwej kobiecości" są jej cechy fizyczne, tj duże piersi, miesiączka, pełne biodra. Czy prawdziwym mężczyzną można nazwać gościa z zarostem włosami pod pachami. [/quote] mysle ze nie... nie kazda kobieta ma to i tamto... kazdy jest inny... jesli czlowiek o siebie dba.. o swoja kobiecosc... o bycie "mezczyzna" hmm... nie potrzeba wielkich piersi ani kaloryfera na brzuchu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zgodzę się z Blue ... prawdziwa kobieta, powinna pokazywać tą kobiecość nie wyglądem, a zachowaniem i swoim charakterkiem .. nie każdy jest stworzony, tak jakby tego chcial... co do facetow ... osobiscie prawdziwy mezczyzna, tworzy mi sie w wyobrazni jako, wysoki, przystojny, meski, pachnacy ladnymi perfumami, garniturek, lekki zarost i rozczochrane wlosy :-D lol, czasami podziwiam samą siebie za te "myśli" ...

więc jeszcze raz stawiam na charakter, i mysle ze zarówno w kobiecości jak i męskosci on dominuje ..
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwy meżczyzna to taki ktory potrafi byc wierny, potrafi kochać i płakać... Prawdziwym facetem nie jest ten z masą mieśni jak u byka, z pieniedzmi, dobrym samochodem... co do kobiety.. to taka ktora potrafi byc sobą, potrafi sie szanowac i zachowywac jak na kobiete przystało.. takie moje zdanie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja moze przedstawie najlepiej wizje swojego idealu kobiety..
taka ktora chciala bym osiagnac w przyszlosci :mrgreen:

uwazam iz powinna wymagac duzo od siebie ale tez i od innych :mrgreen:
byc kochajaca zona i wspaniala matka w domu :mrgreen:
swietnym zaangazowanym pracownikiem w pracy :mrgreen:
powinna dazyc do doskonalenie swojego intelektualnego..
bo kto stoi w miejscu ten sie cofa :mrgreen:
powinna byc elegancka, z klasa...ale i zarazem nie pozbawiona nutki seksownosci swoimi delikatnymi kobiecymi ruchami :mrgreen:
zadbana, estetyczna....
dazaco do partnerstwa w zwiazku....
czasami moze udac bezbronna istotke przy facecie--aby ten sie lepiej poczul :mrgreen:

co dovfaceta...
hmm zadbany, inteligetny, posiadajacy inteligetny zart :mrgreen:
duzy swiatopoglad...ceniacy elegancje i klase..
razsadny, opanowany, nie wyrazajacy zbytnio swoich emocji zdenerwowania/wscieklosci...
nie formanie i w swoim mozgowym zaciszu :-P uswiadomiony iz to do niego nalezy glowna rola utrzymania rodziny
doceniajacy dazenia zony...pomagajacy jej i wspierajacy..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moim zdaniem kobieta powinna przedewszystkim wyglądać jak kobieta czyli zeby nie było co do tego wątpliwości jak to czasem bywa... a męzczyzna jak męzczyzna a nie lalka barbie w postaci chłopaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
prawdziwa kobieta wg mnie:
ma wszystko na swoim miejscu, nie jest za chuda, jest naturalna, zawsze zadbana, piękna, kochająca, miła, wykształcona, inteligentna, rozważna,. tolerancyjna

prawdziwy mężczyzna:
przystojny, zadbany, szarmancki, inteligentny, kulturalny, zabawny, pociągający.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Jakie cechy posiada prawdziwa kobieta? A jakie prawdziwy mężczyzna? [/quote] powinni byc przede wszystkim naturalni :P bo naturalność to równoznaczność ze prawda :P
ja wiem czy az tak wazna jest budowa ciała? moze i tak po mała dziewczynka az tak bardzo nie rozni sie od chłopca (czesto sie myla niektorzy) hehe
kobieta powinna byc kobieca delikatna ale zarazem zaradna i sprytna ;)
mezczyzna silny meski ale i wyrozumiały ;)
oboje powinni byc zdecydowani i tolerancyjni
uroda hmm... mysle ze powinni podobac sie kazdemu :P ale nie musza byc bóstwem sexu itp :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zacznijmy od tego kiedy z chłopca wykuwa się Mężczyzna.

Chłopiec, Mężczyzną staje się wtedy gdy wypracuje sobie pewne ideały, kiedy zda sobie sprawę z tego że tak na prawdę w życiu mężczyzny liczą się zasady. Mężczyzna czuje że musi stawić czoła życiu by kiedyś przekazać coś swoim dzieciom. Po pewnym czasie zdaje sobie sprawę że w życiu liczy się odpowiedzialność i stabilność, ma potrzebę opieki nad kimś i odwagę by stać się oparciem dla kogoś.

Jaki powinien być? Taki aby wam odpowiadał, Ja tylko nakreślam rys wnętrza.

Jaka powinna być Kobieta?

Jak dla mnie - Inteligentna, o mocnym charakterze, jednak nie skrywająca uczuć, szanująca się, czuła i opiekuńcza o sporej dozie wyrozumiałości ;-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Powiedzcie mi, panie, co rozumiecie pod podanymi w temacie pojęciami.
Jakie cechy posiada prawdziwa kobieta? A jakie prawdziwy mężczyzna?[/quote]
Prawdziwa kobieta powinna przede wszystkim być sobą... Nie powinna nikogo udawać i zmieniać się z powodu panującej mody czy tym bardziej dla innej osoby,jeśli sama czuje się ze sobą dobrze... Powinna się szanować,znać swoją wartość,być wrażliwa,zaradna,uczciwa i wyrozumiała dla innych :-D
Prawdziwy mężczyzna powinien być czuły,opiekuńczy,ambitny,pracowity i taki na którym zawsze można polegać... To facet,który musi nie myśleć tylko o sobie ale też o swojej rodzinie i bliskich... Dla którego rodzina jest ważniejsza od innych rzeczy... Powinien też wspierać i dbać o swoją druga połowę :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwość wiąże się dla mnie z brakiem sztuczności. Słowa 'prawdziwa kobieta/mężczyzna" mają zapewne być określeniem konkretnych cech pożądanych u płci. Można by wymienić tu mężczyznę - dżentelmana i kobietę - opiekunkę ogniska domowego, ale uważam, że to nie konkretne cechy świadczą o tym, iż ktoś zasługuje na te miano. Niezależnie od płci jednak powinna nas cechować dojrzałość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MOja włoszka jest dla mnie prawdziwą kobietą. Teraz potulna ale za 3 min potrafi wybuchnąć nie pohamowaną złością. Uwielbiam jej żywiołową gestykulację, to że nie potrafi usiedzieć na miejscu, wiecznie mówi, jak kroi warzywa ogromnym nożem mając na sobie tylko moją koszulę na sobie, jak budzi się rano i chowa twarz w mojej ręce bo uważa że wygląda koszmarnie. KOcham w niej również to że wiecznie motywuje mnie do działania... największe awantury są o to że nie robię nic w kierunku mojego sportu... ciągnie mnie za uszy bym znów wsiadł na moto i pojechał na tor.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba zaczynam ją lubić :) To prawda, że kobieta powinna wspierać i motywować swojego mężczyznę. Ale to działa przecież w obie strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Owszem powinno... tutaj pod tym względem jestem zdominowany. Totalnie. :) Za to mi to odpowiada.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi