Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

papierosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba na palenie byłem skazany od urodzenia - moja mama paliła jak lokomotywa kiedy była ze mną w ciąży :(
Palę jakoś od liceum, to już z 6 lat będzie. Staram się ograniczać ale ze 2-3 paczki tygodniowo zawsze schodzą. Koszmarny nałóg ale nie potrafię z nim wygrać

[i][color=#FFFFBF]Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.[/color][/i]

Andrzej Sapkowski - [i]Krew elfów[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sikor69"]Ja chyba na palenie byłem skazany od urodzenia - moja mama paliła jak lokomotywa kiedy była ze mną w ciąży :(
Palę jakoś od liceum, to już z 6 lat będzie. Staram się ograniczać ale ze 2-3 paczki tygodniowo zawsze schodzą. Koszmarny nałóg ale nie potrafię z nim wygrać[/quote]
:mrgreen: O rety , to masz przerabane.
Wspolczuje Ci, bo wyzwolic sie z tego papierosowego kociokwiku nie bedzie latwe.
Chociaz jakbys sie zawzial to kto wie?
A probowales cos z tym szalenstwem robic? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nie palę. moja druga połówka pali ale efajkę. To nie śmierdzi tak jak przy tradycyjnych papierosach. Kupiła sobie Vypa z polecenia znajomej i sobie chwali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja koleżanka z pracy kupiła se tego Vype ale nie dlatego że chce rzucić palenie tylko dlatego że jej się bardzo spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety ale niedawno wkręciłam sie w papierosy i tego bardzo zaluje teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moja dziewczyna również ma Vypa i jest zadowolona zarówno w wyglądu jak i sposobu obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja mama pali elektroniczne. Wcześniej ją goniłam, bo nie odpowiadał mi dym i popiół, a że przy e-papierosie czegoś takiego nie ma, to i łatwiej mi z tym jej nałogiem wytrzymać. ;-) Moja mama kupuje takie jednorazowe Eqlub i z tego co mówiła, wychodzi jej znacznie taniej, niż gdyby normalnie kupowała codziennie paczkę papierosów.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciekawe rozwiązanie z tymi e-pepierosami. Dym przeszkadza mi najbardziej, zwłaszcza od czasu kiedy ograniczyliśmy z moim facetem palenie. A ten Eqlub to jednorazówki, czy takie wielorazowego użytku z liquidami do dokupienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sa i takie i takie. Moja mama ma tego Eqluba jednorazowego teraz. Tak to wygląda, a smak sobie wzieła teraz truskawkowy.

[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/13615100_1305463772814485_7836248185195034767_n.jpg?oh=c9eb763cfe74eb68b56b8fadde739e0d&oe=582395A7&__gda__=1479251728_bd1e66a97fd6f41660085468641dc3e8[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajnie wygląda. Tylko truskawkowe są czy jeszcze jakieś smaki? Lubię czasem takie smakowe na imprezkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8666]Dora[/url]"][post]190555[/post] A ten Eqlub to jednorazówki, czy takie wielorazowego użytku z liquidami do dokupienia?[/quote] Takie wielorazowe oczywiście też mają. Liquidy tytoniowe mają w 4 wariantach smakowych.
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7852]samba_mamba[/url]"][post]190851[/post] Fajnie wygląda. Tylko truskawkowe są czy jeszcze jakieś smaki? Lubię czasem takie smakowe na imprezkę. :)[/quote] Nie próbowała wszystkich, ale na pewno mają truskawkę, porzeczka, mentol, i wiśnię ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A może orientujesz się jak to wychodzi cenowo. Chciałabym wiedzieć ile kosztuje taki jednorazowy i na ile wystarcza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też ciekawa jestem ceny :) No i oczywiście byłabym wdzięczna za info, gdzie mogę je dostać. Chętnie wypróbuję na początek jednorazówki takiego Eqluba, a jak się sprawdzą to może i te wielorazowe z liquidami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Te jednorazowe Eqluby kosztują około 10zł. Kupisz je w salonach prasowych w niemalże wszystkich centrach handlowych. Na pewno sa w 1minute, relay i inmedio.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie palę, wiec zapach papierosów jest dla mnie nie do zniesienia. Nie wyobrażam sobie, by ktoś palił w moim mieszkaniu. Moi znajomi dobrze to wiedzą, wiec na papieroska wychodzą na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jednorazowe e- papierosy, są cofnięte z produkcji. Dziś się o tym dowiedziałam. Są wyjątkowo szkodliwe dla zdrowia.

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie posiadam źródła, dowiedziałam się tego w sklepie z tymi fajkami", bo byłam w poszukiwaniu takowych i tak mi sprzedawca powiedział.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]skoen[/ref], a palisz w ogóle e-papierosy? Jest teraz cały wachlarz zapachowych motywów, ciekawi mnie, czy jak się człowiek zaciąga to też czuje słodką malinkę jak odbiorcy. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Smakowych nie paliłam ale zwykłe, czuć tabaką, to i smakowe pewnie są na takiej samej zasadzie.
Jednak i tak od czasu do czasu, muszę zakurzyć normalnego papierosa, bo jak się wnerwię, to każdy e- papieros idzie w kąt. :)

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=37]MagicalFire[/url]"][post]23840[/post] palicie papierosy ?? :amasz:
jeżeli tak to ile dziennie ,jakie
i jak długo trwacie w tym nałogu ?? :amasz:[/quote]
Ja palę dwie paczki dziennie już trzy i pół roku.

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#FFFF00]Uśmiechnij się ;)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]Mandy_126[/ref], zwykłe, cienkie? Próbowałaś e-papierosa?

Z bycia materialnym chytruskiem nie miałam przyjemności skosztować i okazuje się, że jedna z tych nielicznych wad się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi