Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

papierosy

Rekomendowane odpowiedzi

palicie papierosy ?? :amasz:
jeżeli tak to ile dziennie ,jakie
i jak długo trwacie w tym nałogu ?? :amasz:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]palicie papierosy ??[/quote]tak[quote]jeżeli tak to ile dziennie ,jakie [/quote]zwykle staram sie nie dużo,to zależy [quote]i jak długo trwacie w tym nałogu ??[/quote]no już parę lat ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie paliłam, ale popalałam od czasu do czasu. ale teraz o głos dbam i już się nie truję :-P

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie jesteś zepsuta ani zła... po prostu ktoś cię tego nauczył.... ja jak bym teraz szluge zapalił to bym sie zadusił
:-P :-P :-P :-P :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]xFucKx[/b], a czemu zapaliłaś tego pierwszego ?? [quote="Blue"]Nie pale, nie paliłam, nie mam zamiaru[/quote] no i to sie chwali [quote]nie paliłam, ale popalałam od czasu do czasu.[/quote] a to tylko podtrzymujesz żeby nie zgasło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MagicalFire[/b], jak każde dziecko,bo inni palili,mam nadzieje ze uda mi sie rzucić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]a to tylko podtrzymujesz żeby nie zgasło :mrgreen: [/quote] pffffff..... paliłam tylko na imprezach, a ostatnią fajkę zapaliłam na studniówce czyli coś koło 11 lutego tego roku. To dawno było i nie prawda...

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
raz zapaliłam ,ale to tylko dla sprobowania i mnie to jakoś nie wciągnęło i nie pale i nie zamierzam [quote="xFucKx"]chyba jedyna jestem zepsuta i zła[/quote] kto pili to nie musi znaczyć ze jest zapusty i zły
z tego co widzę i co piszesz nie jesteś zła ani zepsuta

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]z tego co widzę i co piszesz nie jesteś zła ani zepsuta[/quote]bardziej to sie nabijam ;-) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten kto pali od czasu do czasu robi sobie większą krzywdę niż ten co pali nałogowo

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ten kto pali od czasu do czasu robi sobie większą krzywdę niż ten co pali nałogowo[/quote]tez tak słyszałam,dlaczego tak jest.Właściwie to nie powinno to szkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="piti"]en kto pali od czasu do czasu robi sobie większą krzywdę niż ten co pali nałogowo[/quote] dzięki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale najbardziej przechlapane mają ci nie palący przebywający w towarzystwie palących

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm.... ja zylem z mysla ze nigdy nie zapale, bronilem sie przez 2 lata(koledzy mnie namawiali) a z wkoncu uleglem :( palilem przez jakies 2 miechy, ale tak ze nie zmuszala mnie chec i palilem tylko w towarzystwie. az pewnego czasu nie palilem przez tydzien i jak sprobowalem to stwierdzilem ze swinstwo i juz nie pale:) poplatane to troche :-P

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ale najbardziej przechlapane mają ci nie palący przebywający w towarzystwie palących[/quote]o tak z tym sie zgadzam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi papierosy nie przeszkadzają - mimo ze sam nie pale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie dość, że na zdrowie siada, to jeszcze się wychodzi potem i trzeba wszystkie ciuchy albo prać albo wietrzyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]nie dość, że na zdrowie siada, to jeszcze się wychodzi potem i trzeba wszystkie ciuchy albo prać albo wietrzyć...[/quote]no to jest jeden z minusów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]no to jest jeden z minusów[/quote] to podaj mi jakiś plus Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]to podaj mi jakiś plus[/quote]chyba nie ma.Dla mnie może jedynym plusem to to,ze jak jestem zła to przy paleniu jakoś sie uspokajam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a rzeczywiście. wspaniale uspokaja. zwłaszcza jak się 4 po sobie spala :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]MagicalFire napisał/a
to podaj mi jakiś plus
chyba nie ma.Dla mnie może jedynym plusem to to,ze jak jestem zła to przy paleniu jakoś sie uspokajam. [/quote]
koncerny tytoniowe łatają budżet kraju tak jak browary ... itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="piti"]koncerny tytoniowe łatają budżet kraju tak jak browary ... itp[/quote]nom,niestety.[quote]a rzeczywiście. wspaniale uspokaja. zwłaszcza jak się 4 po sobie spala :-)[/quote]to tak relaksuje jak SPA :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi