Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Kto to jest użytkownik[/b]
Użytkownik to osoba która nie jest: moderatorem, administratorem, j.administratorem ani nawet świętą Teresą. Jest to największa zmora forum, łamiąca regulamin, psująca ład i harmonię (podobno tylko dzięki temu istnieją fora [i coś w tym jest])
Osoba taka łamie regulamin i zazwyczaj okazuje się, że może być całkiem "intelygętna" (jak na gatunek małp oczywiście)

[b]Kto to jest Moderator[/b]
Moderator jest to koleś który ma przesrane na całej lini. Nie dość, że musi męczyć się z użytkownikami (bo kto jak nie on), to jeszcze musi słuchać jęczenia administratora i j.administratorów. Ponadto nie dostaje za to później renty i może zostać w każdej chwili zbanowany

[b]Kto to jest OPERATOR[/b]
OPERATOR (junior Admin) to taki ktoś kto jest mądrzejszy od Admina i musi wszystko robić za niego, ale nie może zaprotestować bo zostanie zdegradowany. Jedyna osoba która jeszcze dba o to by forum nie wpadło do otchłani offtopiców. (czasami administrator też dba jak się obudzi)
Są dwa rodzaje operatorów;
[u]operator kosiarz [/u] - to taki który jest kosiarzem, czyli czasami udaje mądrego, czasami znowu głupiego, czasami znowu sam łamie regulamin, a czasami znowu aż za bardzo go przestrzega. Jednak nikt nie ma odwagi mu nic zarzucić.
[u]operator Kobieta [/u]- - czy tu trzeba coś tłumaczyć?a

[b]Kto to jest Administrator[/b]
AdminiSRATOR jest to ktoś taki kto zakłada forum, powołuje moderatorów i operatorów, siedzi tylko na du*ie i nic nie robi (poza spaniem i zwracaniem uwagi
Występują dwa rodzaje adminów
[u]Admin Leń[/u] - Każdy administrator
[u]Admin czasowy Leń[/u] - To taki administrator który po jakimś czasie przestaje się lenić i zaczyna coś robić, ale i tak najczęściej to poprostu śpi lub oddaje cześć swojemu systemowi.

dobre co ??
[b]tylko proszę nie brać tego do siebie [/b]
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
prawda, prawda :D
[quote="MagicalFire"]Kto to jest Administrator
AdminiSRATOR jest to ktoś taki kto zakłada forum, powołuje moderatorów i operatorów, siedzi tylko na du*ie i nic nie robi (poza spaniem i zwracaniem uwag[/quote]
buhahahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] Moderator jest to koleś który ma przesrane na całej lini. Nie dość, że musi męczyć się z użytkownikami (bo kto jak nie on), to jeszcze musi słuchać jęczenia administratora i j.administratorów. Ponadto nie dostaje za to później renty i może zostać w każdej chwili zbanowany [/quote] No niestety moderatorzy mają przerąbane jak nikt inny :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]prawda, prawda[/quote] [quote]No niestety moderatorzy mają przerąbane jak nikt inny[/quote] czyli jak na razie sie wszystko sprawdza :-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]AdminiSRATOR jest to ktoś taki kto zakłada forum, powołuje moderatorów i operatorów, siedzi tylko na du*ie i[/quote] no tak, a to mi sie spdobalo [quote="MagicalFire"]podobno tylko dzięki temu istnieją fora ) [/quote] i tego się trzymajcie moi drodzy Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Admin Leń - Każdy administrator
Admin czasowy Leń - To taki administrator który po jakimś czasie przestaje się lenić i zaczyna coś robić, ale i tak najczęściej to porostu śpi lub oddaje cześć swojemu systemowi. [/quote]
z tym się nie zgadzam bo my mamy pracowitych adminów
tak to prawie we wszystkim się zgadzam

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monia7367"]z tym się nie zgadzam bo my mamy pracowitych adminów [/quote] wiem przecież to żart :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] wiem przecież to żart :-P[/quote] powiedzmy :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][b]Kto to jest użytkownik[/b] Jest to największa zmora forum, łamiąca regulamin, psująca ład i harmonię (podobno tylko dzięki temu istnieją fora [i coś w tym jest]) Osoba taka łamie regulamin i zazwyczaj okazuje się, że może być całkiem "intelygętna" (jak na gatunek małp oczywiście)

[b]Kto to jest Administrator[/b]
AdminiSRATOR jest to ktoś taki kto zakłada forum, powołuje moderatorów i operatorów, siedzi tylko na du*ie i nic nie robi (poza spaniem i zwracaniem uwagi
Występują dwa rodzaje adminów
[u]Admin Leń[/u] - Każdy administrator
[u]Admin czasowy Leń[/u] - To taki administrator który po jakimś czasie przestaje się lenić i zaczyna coś robić, ale i tak najczęściej to po prostu śpi lub oddaje cześć swojemu systemowi. [/b][/quote]
[b]MagicalFire[/b], ten żart dokopał najbardziej użytkownikom i adminom. Jednak określenie użytkownika mianem małpy, a admina mianem osoby leniwej, jest jednakowo obraźliwe. :bag:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Lucy Hannock"]MagicalFire, ten żart dokopał najbardziej użytkownikom i adminom. Jednak określenie użytkownika mianem małpy, a admina mianem osoby leniwej, jest jednakowo obraźliwe. :bag:[/quote] [b]Lucy Hannock[/b], Ale tam jest napisane że:
[quote="MagicalFire"]dobre co ??
tylko proszę nie brać tego do siebie [/quote]
Tak więc jak dla mnie jest wszystko jest ok. :-P

[center][img]http://i45.tinypic.com/wqv5lh.gif[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi