Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sevenheaven

Helllo!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko:) nazywam się Patusia:) mam siedemnaście latek ;-) interesuje sie muzyką, sportem a najbardziej siatkówką :lol: a także modą... jak to każda dziewczyna lubie dobrze wyglądać :-D chmmm... lubie także czytać książki bo zawsze moge utożsamić się z głównym bohater :-D :-D jestem osobą szczerą optymistycznie zastawioną do życia...i niestety troche nieśmiałą w kontakt z drugą płcią :oops: :oops: nooo ale tak to już bywa :zakochany: :zakochany: bardzo lubie marzyć:D....najbardziej latem lezeć sobie wieczorem na kocyku i oglądać gwiazdki....achhh :zakochany: :zakochany: :zakochany: :aniolek: :aniolek: :aniolek: No to tyle...ale sie rozpisałam....hehehe

Pozdro 4all ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

"Nigdy nie oceniaj wysoko?ci g?ry, dop?ki nie osi?gniesz jej szczytu. Wtedy zobaczysz jak by?a niewysoka..."

Dag Hammarskjold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WOW, Patusia jak coś to prześlij na PW swój nr GG ;-) Hehe witam bardzo serdecznie i troszkę się dziwię, żę przez prawie 2h nikt Ciebie nie przywitał, ale pewnie szkoła, etc :-) Zostań z nami na dłużej, będę miał z kim o gwiazdach porozmawiać :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]sevenheaven[/b], witam cię serdecznie [quote="kuryiaki"]PW swój nr GG[/quote] ja tez zapraszam ;-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej

Masz bardzo ładny nick :-) I bardzo mnie cieszy twoja chęć czytania książek, bo (nie uwierzysz) mało tu takich osób.

Przesyłam kocie pozdrowienia :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam na załodze Scypiona :aloha:
baw się dobrze :aloha:

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]sevenheaven[/b], Hej witam serdecznie ;) :mrgreen: [quote="Catwoman"]I bardzo mnie cieszy twoja chęć czytania książek, bo (nie uwierzysz) mało tu takich osób. [/quote]j
a bardzo duzo czytam.:):) i lubie to robic

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oooooooooo :oops: :oops: :oops: bardzo dziękuje za te milutkie przyjęcie mam nadzieje że bede dużoo pisała i także pomagała jak mogła innym ;-) ;-) ;-) ;-) Miłej pracy :aniolek: :aniolek:

"Nigdy nie oceniaj wysoko?ci g?ry, dop?ki nie osi?gniesz jej szczytu. Wtedy zobaczysz jak by?a niewysoka..."

Dag Hammarskjold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...