Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Miejscówki :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Mam do Was kilka pytań. Otóż ciekawi mnie gdzie woleliście siedzieć: na początku - jak wszyscy pilni uczniowie czy na końcu i zazwyczaj ściemnialiście przez całą lekcję grając w statki i kalambury? :-). Czy miejsce w klasie ma dla Was jakieś znaczenie? Jak u Was ustalano miejsca na danych przedmiotach? Był to Wasz wybór czy raczej tzw "siły wyższej"? :-D Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja lubie siedzie zawsze pod sciana i na koncu zawsze mozna pogadac itd ale jak mam sprawdzian siedze na 1 lawce latwiej sie sciaga :)zawsze siedze tam gdzie mi odpowiada i z kim chce

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja zawsze siedziałem na samym przodzie bo pod latarnia najciemniej :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stałe miejsca były raczej w podstawówce i gimnazjum. W lo obowiązuje zasada "kto zastał, ten schastał" ;-)

Wolę siedzieć z przodu, takie zboczenie związane z pewnymi faktami kultury zachodniej (wstyd się przyznać, ale chodzi tu o rasizm). Ale to też regułą nie jest.

Najfajniej sie siedzi przy oknie, bo i kaloryfer blisko, i można poobserwowac świat, gdy lekcja przybiera postać flaków z olejem.

Ciekawe jest zjawisko ustalania miejsc w przypadku sprawdzianów: ustala się najbardziej strategiczne punkty, które są związane z odległością od osoby dobrej z danego przedmiotu i ławką najmniej widoczna przez czujne oko belfra.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szczerze kujonem nigdy nie byłam ale wiadomosci lepiej mi wchodzily jak siedzialam w pierwszej lawce.. :D wogole to chyba jak kazdy wie z pierwszej lawki najlepiej sie sciaga.. :) nauczyciel zawsze zwraca uwage na tych co sa dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja zwykle siedziałam w ostatniej ławce z takimi ziomkami "od przedszkola"...

ale teraz moi koledzy nie chodzą już ze mną do klasy, do tego mam 28 dziewczyn i siadam sobie w pierwszej ławce... ;-)

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poniewaz nauczyciel siedzi od sciany to i ja siedze w rzedzie od sciany w 3 lawce, a moje marzenie to 4:P

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zazwyczaj lubie siadac w rzedzie od sciany albo od okna ;] najczesciej jest to ostatnia lawka.
ale niestety babka od maty przesadzila mnie do 1 lawki ;/ i teraz ja musze chodzic do tablicy pierwsza xD

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja siedzę zawsze na końcu :D i z kumplami gramy w jakieś gierki na telefonie przez bluetootha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja różnie siedziałam najczęściej siedzę w przed ostatniej ławce
są przedmioty gdzie siedzę z przodu ,ale w drugiej ławce.

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja rożnie siedzę...wszędzie mi wygodnie ;) chociaż na końcu fajnie jest bo zawsze mogę pisać esy co lubię robić najbardziej na lekcjach... w pierwszych ławkach łatwo się ściąga :)
i zawsze to jest mój wybór gdzie siadam ;) :aloha:

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepiej w srodku :) na samym poczatku nie lubie, bo wiadomo, tam nauczyciel ma na Ciebie najlepszy widok, a na samym koncu z kolei za malo osob do okola :P a czasami fajnie jest z kims pogadac :) poza tym z samego konca zazwyczaj zaslaniaja mi tablice te wielkoludy z mojej klasy :)

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja na wykldach zawsze siedze ze stala ekipa w ostatniej lawce..
co pozwala mi rozwiazywac krzyzowki :mrgreen:
rozmawiac przez telefon-bo u nas pozwola nauczyciele odbierac telefony ale prosza o wyjscie aby nie przeszkadzala rozmowa innym :mrgreen:
porozmawiac ze znajomymi.... :mrgreen:
umowic sie na impreze :mrgreen: choc ostatnio kiepsko z tym

choc lepiej abymvsiedziala w pierwszej bo yy przynajmniej nikt by mnie nie dekoncentrowal i wszystko bym wiedziala :mrgreen: :mrgreen:
na poczatku siedzialam w pierwszych lawkach....to cale wyklady jadlam pilam i przez to tylam :mrgreen: :mrgreen: :-P
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]ja lubie siedzie zawsze pod sciana [/quote] NO pod sciana jest Zajeb****
Ale wole z przodu ....
latwiej sciagac :P
Pozdro
Peace

http://www.youtube.com/watch?v=FKlEhI_kC0o

Odcięty od świata - Brak neta ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Standardowo w ostatniej ławce pod ścianą. Tylko trzeba uważać, bo przesadzają na początek :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w podstawówce w pierwszej ławce (od 8 klasy w ostatniej).
w LO różnie.
a na studiach na końcu ; pp

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od zawsze w pierwszej ławce :mrgreen:
U nas zazwyczaj nauczyciele zwracają największą uwagę na tych, co siedzą na końcu, więc z przodu można praktycznie wszystko robić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
różnie to bywa. ale wolę siedzieć sama na końcu. wtedy nauczyciel nie zwraca na mnie uwagi,bo nie przeszkadzam a ja zajmuje się rzeczami,które mnie interesują: rysuję, czytam książki, pisze esemesy lub uczę się z innego przedmiotu. ^^
a jak są sprawdziany to raczej nie ważne gdzie się siedzi, ważne z kim. xD

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zależy gdzie sie usiadlo 2 dnia szkoly ;-)bo pozniej sie tam siedzialo :-P Chyba ze ktos zmienial towarzysza z lawki szkolnej :-P albo kogos zmogla choroba. to wtedy sie siedzi gdzies indziej :lol: Moje ulubione miejsca to pod oknem lub pod sciana.... i raczej z tylu :lol: bo zawsze mozna z kumpela w spokoju lisciki popisac :lol: dlatego zwykle staralam sie zajmowac ostatnie/przedostatnie lawki pod oknem :-P bo najlepiej bylo wszystko widac i sciagac jesli zaszla taka potrzeba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kabri90"]Zależy gdzie sie usiadlo 2 dnia szkoly[/quote] potwierdzam [; W większości miejsca są takie, jak się siadło na początku roku. A że wtedy jeszcze nikogo nie znałem, to miejsca nie są idealne. Ale ok (:
Zwykle siedzę bardziej z tyłu.. Ale np. na matmie babka usadziła nas wg numerków w dzienniku, czyli siedzę w pierwszym rzędzie :mrgreen: Niezbyt byłem z tego powodu zadowolony, ale to dlatego, że siedzę z zamulistym kolesiem.. Ale za to jest jeden BIG plus. Bardzo rzadko chodzę do tablicy (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Ok. Mam do Was kilka pytań. Otóż ciekawi mnie gdzie woleliście siedzieć: na początku - jak wszyscy pilni uczniowie czy na końcu i zazwyczaj ściemnialiście przez całą lekcję grając w statki i kalambury? :-). Czy miejsce w klasie ma dla Was jakieś znaczenie? Jak u Was ustalano miejsca na danych przedmiotach? Był to Wasz wybór czy raczej tzw "siły wyższej"? :-D[/quote] Ja zawsze nie wiem dlaczego wolałem siedzieć na końcu i nie miało to wpływu na to co robiłem, oczywiście mogłem sobie pograć w coś z kolegą z ławki ale ja wolałem siedzieć sam tak więc... Wolałem mieć więcej miejsca :)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matrix"]Ale np. na matmie babka usadziła nas wg numerków w dzienniku, czyli siedzę w pierwszym rzędzie :mrgreen: Niezbyt byłem z tego powodu zadowolony, ale to dlatego, że siedzę z zamulistym kolesiem.. Ale za to jest jeden BIG plus. Bardzo rzadko chodzę do tablicy (:[/quote] Dziwnie troche z tym siedzeniem według numerów z dziennika ;-) Ale na macie też siedziałam cały rok z przodu Mimo,że wcześniej miałam ostatnia ławkę pod oknem... ale przyszła praktykantka i nas przegoniła do pierwszej ;/ a później już nie było sensu się przesiadać, bo wcale nie chodziłam do tablicy więc mi to pasowało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zawsze siedziałam w rzędzie pod oknem, najczęściej była to 3 ławka, no czasami 4.
Zawsze to był wybór nas uczniów. Nauczyciele nas nie sadzali. No chyba, że jakaś bardzo wysoka osoba usadowiła się na przodzie, a ktoś niski na tyle, to wtedy była zmiana miejsc.

A teraz na studiach to lubię siadać z przodu. Przynajmniej coś zawsze wyniosę z wykładu. (No chyba, że wykład jest niemiłosiernie nudny to wtedy siadam na końcu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi