Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
guliwers

O orientacji...

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie tam geje nie wadzą do póki nie ślinią sie na moja dupę... niech sie ruchają po kątach, mnie to ryba. dla mnie sa takimi samymi ludźmi, no może trochę zniewieściali, ale i baby czasem są jak chłopy :)
jedyne czego nie popieram to adoptowania dzieci przez gejów. :wrr:

btw. nie wiem, czy zauważyliście, ze głownie atakowani są geje... a czemu nie lesbijki? bo każdego faceta jara jak sie dupy razem zabawiają!!! ot cala prawda!!!

[img]http://www.joemonster.org/i/ac/plakat_by_nyndrza.jpg[/img]
[b] o dwóch ojcach :szok: [/b]
[youtube]http://www.youtube.com/v/c0fXMnIfA2Q[/youtube]
ja bym osobiście nie chciał w takiej rodzinie żyć, uważam taka sytuacje za nienormalna i całkowicie sprzeczna z natura człowieka,ponieważ podstawa istnienia KAŻDEGO gatunku jest rozmarzanie, a pary tej samej płci, nie mogą tego robić. Jest na świecie sporo gatunków obojnackich, bądź takich (szczególnie u ryb) ze w określonej sytuacji osobnik zmienia płeć i dalej pozostaje płodny. Wśród ludzi tak nie ma i dlatego uważam to za sprzeczne z natura... co więcej nie chciałbym być w skórze takiego dziecka, np w szkole (jak pewno wiecie, dzieci bywają okrutne, które zostały tak wychowane przez rodziców..)
nie twierdze ze w każdej takiej rodzinie było by (to sie pisze razem czy oddzielnie?? ) ale uważam tez ze nie warto ryzykować ;)
a wszystkim uważającym ze powinno sie dopuścić adopcje przez pary homoseksualne radze zapytać siebie czy chcieliby sie wychowywać w takiej rodzinie...

[i]Wrzuciłem do działu Miłość bo nigdzie mi nie pasowało... może by tak założyć dział [b]Trudności życiowe[/b] ? [/i]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam do gejów lesbijek i innych odmian głupoty ludzkiej nic nie mam. niech sobie zyją, tylko niech nie całują sie w miejscach publicznych i nie pokazują aż nad to swojej miłości..
Boli mnie tez to ze niektóre państwa zgadzają się na to aby "tacy" ludzie mogli wychowywać dzieci.. Dziecko dostaje na glowę majac dwie mamusie lub dwóch tatusiów co gorzej na faceta ma mówić mama bo jednak któryś z nich musi być tą płcią słabszą.. Ogółem mam znajomych BI sexualnych, jednego znajomego geja i jednego znajomego ktory uważa sie za dziewczynę i nosi damskie ciuszki.. ;)Nic do nich nie mam, ale jak pisze nich nie wwalają mi sie do mojego zycia to będzie wsjo OK ;) Takie moje zdanie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"] wszystkim uważającym ze powinno sie dopuścić adopcje przez pary homoseksualne radze zapytać siebie czy chcieliby sie wychowywać w takiej rodzinie... [/quote] legalizacja malzenstw par homoseksualnych to tylko kwestia czasu...jak i adoprcja przez nich dzieci...
demokracja prowadzi do demoralizacji :-P
za legalizacja takich malzenstw jestem badziej na tak niz nie... :mrgreen:
nic do nich nie mam gdy...nie okazuja swoich namietnych uczuc mi przed oczami w miejscu publicznym :-P i gdy nie pchaja sie w moje zycie :-P
dla mnie homoseksualizm to zaburzenie...ktore toleruje :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]ja tam do gejów lesbijek i innych odmian głupoty ludzkiej[/quote] Homoseksualizm zaliczasz rowniez do glupoty ludzkiej czy tylko tak niefortunnie odczytalam to zdanie?

Ogolnie nic nie mam do homoseksualizmu. Nawet nie przeszkadza mi lekkie obnoszenie sie z tym(np. homoseksualna para trzymajaca sie za rece). Ale w Polsce raczej nie spotkalam sie jeszcze z tym, zeby ktos otwarcie sie przyznawal do swojej odmiennej orientacji. Przynajmniej w takim malym miescie jak moje, gdzie wszyscy sie znaja podejrzewam, ze ten ktos bylby biedny. Zwlaszcza, ze jest wielu nietolerancyjnych ludzi.
Nie obchodzi mnie kto z kim sypia i uwazam, ze innych tez nie powinno to obchodzic. No chyba, ze ktos zachowuje sie jakos niestosownie.
Osobiscie nie mialabym rowniez nic przeciwko jakby mnie albo moje dziecko mial uczyc homoseksualny nauczyciel.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Nie obchodzi mnie kto z kim sypia i uwazam, ze innych tez nie powinno to obchodzic. [/quote] a homo...bi czy hetero
orientacja ogranicza sie tylko do seksu? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przecież nie ogranicza się do seksu. poza tym to są normalni ludzie. mam kolegę, który jest gejem i jest to normalny facet. patrząc na niego nikt z was nie powiedziałby że jest homoseksualistą. stereotyp to jedno, a życie to co innego. chociaż na przykład z jego chłopakiem świetnie się na zakupy chodzi. nikt ci tak nie doradzi jak on ;-)

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie potrafię wczuć się w sytuację lesbijki, ale jak czasem sobie pomyślę, że musiałabym się ukrywać ze swoja orientacją przed światem... Żyje się cały czas w kłamstwie ze sobą.

Akceptuję homoseksualizm - swoją orientacją nie robią przecież krzywdy innym.

Uważam, że negatywne nastawienie społeczeństwa do nich wychodzi od nich samych. Popatrzcie - organizują sobie różne przemarsze tolerancji, na których wystrojeni panowie w butach na koturnach demonstrują w sposób iście demoniczny swoją naturę. Często zachowują się obscenicznie - nie wiem, czemu ma to służyć, jakiemuś może wyzwoleniu duszy...?
I jak społeczeństwo (w szczególności starsi, konserwatywni ludzie) ma ich odbierać jako normalne osoby? Sami przedstawiają siebie w sposób karykaturalny, na czym cierpi cała społeczność gejowska.

Bardziej szanowałabym gościa, który w spokojnej rozmowie mówi mi o swojej orientacji i nie nosiłby się z tym nie wiadomo jak, niż tego, który siłą chce narzucić mi postawę tolerancyjną wobec niego.

Nie jestem za adopcją dzieci przez pary homoseksualne - nie mogę się po prostu na to zgodzić, nie mieści się to w moim kanonie pewnych zasad tolerancji.

Co do okazywania tego publicznie - nie mam do tego absolutnie ansów - wszak wiele szczeniaków języczy się i maca w miejscach publicznych i jest to przez społeczeństwo akceptowane jako "szaleństwa miłości".

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Uważam, że negatywne nastawienie społeczeństwa do nich wychodzi od nich samych. Popatrzcie - organizują sobie różne przemarsze tolerancji, na których wystrojeni panowie w butach na koturnach demonstrują w sposób iście demoniczny swoją naturę.[/quote] tak mi się skojarzyło z ostatnio widzianym teledyskiem

[youtube]http://www.youtube.com/v/Sdr9CtkAkm8&rel=1[/youtube]
a przecież to są normalni ludzie...
Edytowane przez Gość

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]a homo...bi czy hetero
orientacja ogranicza sie tylko do seksu? [/quote]
Nie ogranicza sie tylko do seksu. Napisalam to troche obrazowo.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Nie ogranicza sie tylko do seksu. Napisalam to troche obrazowo.

_________________[/quote]
ok nie czepiam sie i nie chcialam tego robic...
tylko drazni mnie fakt iz wszyscy milosc homoseksualna do tego glownie sprowadzaja..
a wydaje mi sie ze chyba jednak tak nie jest ;-)

choc kiedys czytalam artykul w jakims szmatlawcu o kobiecie ktora miala meza dzieci itp a byla lesbijka i od czasu do czasu spotykala sie ze wieczorki ze swoja lesbijska przyjaciolka :mrgreen: twierdzac iz nie jest to zdrada...- bo zdradza swojego heteroseksualnego meza z lesbijka
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]ok nie czepiam sie i nie chcialamvtegovrobic...
tylko drazni mnie fakt iz wszyscy milosc homoseksualna do tegovglownie sprowadzaja..
a wydaje mivsie ze chyba jednak tak nie jest [/quote]
Ja w ogole nie lubie nawet jak nawet zwiazki heteroseksualne sprowadza sie tylko do seksu i leca teksty, ze "ten z nia jest bo napewno mu d*** daje". :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Aillin - to jest karykatura, która akurat w tym przypadku mnie bawi[/quote] wiem, chociaż niektórzy biorą to na serio
[quote="alusiek"]twierdzac iz nie jest to zdrada...- bo zdradza swojego heteroseksualnego meza z lesbijka[/quote] ciekawe sposób myślenia. ale to bardzo popularne, że homoseksualiści mają rodziny, dzieci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja osobiscie lubie gejów:D cos maja w sobie takiego ,ze ahhh xD co to lezbijek np.. to no jak domnie nie sie łaszą to jest git 8-)

i po co Ci to? no po co?

i czego to czytasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To są normalni ludzie, ale według mnie są w jakimś sensie chorzy.......................... :and:
To nie jest możliwe, żeby facet się podniecił pod wpływem faceta.... Wiem, że mem tylko 15 lat, ale wiem tez, że jeżeli wszyscy byliby homo....... to ludzie by wygineli, a geje i lezbijki to tego chcą chyba doprowadzić.......... Takich rzeczy do dziecko może sie domyślić, a nie którzy mają po 20-30 lat i dalej tego nie mogą zrozumieć :angry: :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moze to kwestia tego ze ludzia sie wali na dekiel nudzi i szukaja urozmaicenia :-P :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Hops-e-92"]Wiem, że mem tylko 15 lat, ale wiem tez, że jeżeli wszyscy byliby homo....... to ludzie by wygineli, a geje i lezbijki to tego chcą chyba doprowadzić.......... [/quote] Pierwsze slysze, ze geje i leSbijki chca tego, zeby wszyscy byli homo :mrgreen: poza tym nie wiem czy homoseksualizmem da sie tak zwyczajnie zarazic. Zwyczajnie jest to juz wpisane w nature danego czlowieka czy bedzie go podniecac osoba przeciwnej plci czy tej samej. Tym sie nie zarazisz przebywajac z innym homoseksualista. Przynajmniej ja nie wyobrazam sobie jak mozna zmienic z dnia na dzien obiekt seksualnego podniecenia z kobiety na mezczyzne (i na odwrot). Jesli kogos podniecaly wylacznie kobiety/mezczyzni, a osobniki tej samej plci byly zupelnie aseksualne to pewnie tak juz zostanie nawet jak ta osoba przebywalaby w homoseksualnym otoczeniu.
No chyba, ze ktos szuka jakiegos urozmaicenia... Ale do tego tez trzeba miec jakies sklonnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja w tej sprawie staram sie byc tolerancyjna...oczywiscie nie mam nic do gejow i lesbijek... kazdy odpowiada za siebie i jesli ma taka orientacje to mi to nie przeszkadza ;-) ale co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne to nie jestem za... to nadal troche dziwnie wyglada... swiat przyzwyczail sie do tradycyjnego modelu rodziny i tyle... dzieci nie powinni wiec wychowywac wedlug mnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kabri90"] swiat przyzwyczail sie do tradycyjnego modelu rodziny i tyle... dzieci nie powinni wiec wychowywac wedlug mnie...[/quote] Właśnie. Przyzwyczaił. To już się wpisało na stałe. A jak coś jest nowe, jest inne, jest od razu złe. Takie szablonowe myślenie jest chore. I to nie homoseksualistom powinno się pomagać, tylko ludzią, którzy ich nie rozumieją i próbują z nimi walczyć.[quote="Hops-e-92"]To nie jest możliwe, żeby facet się podniecił pod wpływem faceta.... [/quote] Psychika ludzka jest niezbadana. Nikt nie wie, co tak naprawdę zwykłemu Kowalskiemu we łbie siedzi. [quote="Hops-e-92"]geje i lezbijki to tego chcą chyba doprowadzić.......... [/quote] Prędzej bym sie amrtwił, że do tego chcą doprowadzić terroryści i inne wynalazki ludzkości...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lesbijki i geje niby ludzie tacy jak inni ,ale nieco inni. Ogółem nie mam nic do takich ludzi.Staram się być tolerancyjna.Ich sprawa kogo chcą kochać.Nikogo nie powinno to interesować.Ich życie to jest ,i co będą z nim robić i jakie będą konsekwencje ponosić. Czego jedynie bym zabroniła im to adpopcjia dzieci. Rówieśnicy tych dzieci na pewno by od razu wyśmiewali się,że ich rodzice to są jacyś niezbyt normalni.Rodzice ich ,nie chcieliby aby ich dzieci sie kolegowali z dziemi gejów czy lesbijek .

Wydaje mi się ,że najgorsze właśnie by była opinia społeczeństwa na ten temat.Nie jest powiedziane ,że gej czy lesbijka może mieć złe podejście do dzieci.Może je nauczyć równieć dobrz wychowania jak zwykli rodzice.Tylko co będzie jak dziecko zapyta się czemu ich rodzinka wygląda inaczej niż wszystkich dzieci .

Osobiście nie chciałabym być w takiej rodzinie. Mieć dwoje tatusiów albo dwie mamusie.Z góry miałabym wszędzie pod górkę.

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom, o ile się nie afiszują ze swoimi uczuciami. Nie widzę sensu w paradach gejów. Jestem przeciwko małżeństwom gejów i lesbijek, i temu aby adoptowali dzieci. Dzieci powinny wychowywać się w normalnej rodzinie, gdzie nauczą się na czym polega rola matki i ojca. To nie powinna być taka stereotypowa wiedza. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Słyszałam nawet teorię, że w każdym z nas jest coś z biseksualisty.
Parady są mi obojętne, o ile nie zakłócają mojego porządku dnia, np. tarasując jakąś ulicę, kiedy ja się spieszę :P

Co do małżeństw - jestem za. Wiadomo, że para po ślubie ma więcej przywilejów i możliwości i nie powinno się tego odmawiać ludziom tylko dlatego, że mają inną orientację.
Jeżeli chodzi o adopcję dzieci przez homoseksualistów... Cóż, tutaj sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo pod uwagę należy brać też dobro trzeciej osoby, którą w tym przypadku jest dziecko. Uważam, że nasze społeczeństwo nie jest jeszcze na tyle tolerancyjne, by nie reagować na widok homoseksualnej pary, zatem dzieci gejów i lesbijek byłyby bardzo krzywdzone przez otoczenie. To jeszcze nie te czasy, niestety...

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uważam,że powinna być na tym świecie jakaś tolerancja...Jesteśmy cywilizowanymy ludźmi i nie powinno dziwić nas że corażczęsciej widać pary homoseksualne ja osobicie nc do takich ludzi nie mam... to nie jest choroba ani skrzywienei a jak ktos sobie z tym nie radzi to już jego pech :)

...::Pamiętaj,że 60 sekund smutku zabiera CI minutę radości::...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogólnie to Myśle że To trochę wbrew Biologii żeby wiązać się w ramach Tej samej Płci, Wybór Człowieka i niech Sobie Będą Homo, Ale we własnym domu.

http://www.youtube.com/watch?v=FKlEhI_kC0o

Odcięty od świata - Brak neta ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobiście nie popieram homoseksualizmu, ale to nie znaczy, omiajam takich ludzi szerokim łukiem.
Homoseksualiści mają po prostu inne poglądy w miłości.
A to, że ktoś kocha inaczej niż większość osób nie usprawiedliwia nienawiści do tej osoby.
Niech więc sobie będą.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi