Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
..wiola...

Czy Rozmiar Członka Jest Dla Was Ważny?, co sie tak naprawde

Rekomendowane odpowiedzi

liczy się miłość.....
wygląd też... nie łudzmy się... przecież nie bedziemy się spotykać z mężczyzną "nie w naszym typie"....

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="..wiola..."]liczy się miłość..... [/quote] nie zawsze [quote="..wiola..."]przecież nie bedziemy się spotykać z mężczyzną "nie w naszym typie"....[/quote] no ja słyszałem ze są kobiety co patrzą tylko kto ma jakiego
nie liczy sie czy jest garbaty czy nie musi mieć " maczugę " :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
). Ale wazniejsza jest dla mnie miłość i jesli go czuje w sobie to wystarczy :angel: [b]MagicalFire[/b], nie każda, ale też bywają i takie jak ty mówisz. Na szczescie ja do niech sie niezaliczam. Coz rozmiar w jakims stopniu pewnie tak, ale ja wiekszej uwagi do tego nieprzywiazuje ( no chyba ze gdzies tam na tajnych plotkach z przyjaciolka kiedys rozmawialysmy ile na oko moga miec maczugi naszych bylych, obecnych chlopakow i kolegow :-D

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przy wyborze mojego życiowego partnera nie patrzę mu w gacie co tam ma (:
jaki w tym sens?
Czy to, że będzie ogromny zapewni mi szczęście w życiu? Oczywiście, że NIE.
Dla mnie TO się nie liczy.... miłość... szacunek... zaufanie... charakter...
A wielkość narządu nie jest żadnym punktem, przez którego pryzmat wybieram osobę, z którą wiążę dalszą przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mężczyznę kocha się za to co ma w sercu, i głowie, a nie w gaciach.
Czy wielkość ma znaczenie? W miłości nie, zaś w przyjemności zależnie od Kobiety i jej wymagań...
Rozmiar członka nie jest dla mnie istotny...

'Mo?e Ty to ja, cho? wcale Tob? by? nie chc?....'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak ktos ma jakieś kompleksy to zawsze może sobie dusztukować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]zawsze może sobie dusztukować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote] ja słyszałem o pompach do penisa [quote="alusiek"]Jak ktos ma jakieś kompleksy [/quote] no moim zdaniem każdemu sie wydaje ze mam małego :-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no moim zdaniem każdemu sie wydaje ze mam małego [/quote] Wydaje sie tym ktorzy maja lub raczej szukaja kompleksow u Siebie...

Jesli wydaje Ci sie ze gdy bedziesz mial ch*ja po kolana to beda sie do Ciebie kolejki ustawiac to jestes w bledzie...
Pomijajac to ze sa pewne granice ktorych przekroczenie skonczy sie bolesnym stosunkiem dla kobiety, to tylko szm*ta poleci na to co masz w gaciach....

Reszta zostala powiedziana wczesniej - wazniejsze jest to co w sercu i we lbie.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Jesli wydaje Ci sie ze gdy bedziesz mial ch*ja po kolana to beda sie do Ciebie kolejki ustawiac to jestes w bledzie... [/quote] tutaj masz racje :-) [quote="Mr.Q"]Reszta zostala powiedziana wczesniej - wazniejsze jest to co w sercu i we lbie.[/quote] a tutaj jak bedziesz starszy to sie przejedziesz :-) sie znaczy serce jest wazne , ale jak facet ma 7cm.to se moze kombinowac na krotka mete ;-)

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]a tutaj jak bedziesz starszy to sie przejedziesz [/quote] Taaa? A ile Panna liczy wiosen jesli moge wiedziec?
Bo wyrazilas to z iscie filozoficzna powaga, mowiac jak profesor do ucznia.
Chetnie dowiem sie skad takie wnioski...
Czyzby wlasne doswiadczenia?
Edytowane przez Gość

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"] A ile Panna liczy wiosen jesli moge wiedziec? [/quote] przede wszystkim juz dawno panna nie jestem :-) [quote="Mr.Q"]Czyzby wlasne doswiadczenia?[/quote] no z wlasnego , wlasnego (nie mowie o moim mężu)oprocz tego z rozmow z innymi :-)

a bo widzisz , do malego czlonka trzeba kombinowac pozycje ,ale to w koncu moze sie znudzic i zaczynaja sie konflikty.
kiedys (dawno temu)rowniez myslalam ze to nie ma zupelnie znaczenia , tak samo sex mogl praktycznie dla mnie nie istniec, liczylo sie tylko serduszko.
jednak teraz juz wiem ze nieodpowiednia wielkosc i niedopasowanie sie w lozku moga w pozniejszym czasie odbic sie na calym zwiazku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]przede wszystkim juz dawno panna nie jestem [/quote] Szczescia zycze, nie lubie jednak traktowania obcych ludzi z dystansem, i pewna wyzszascia. Wiek nie musi byc tu wyznacznikiem.

Wracajac do tematu - rozumiem twoje wyjasnienia, moglas napisac od razu co masz na mysli. Zdaje sobie sprawe ze w prawie kazdym zwiazku seks odgrywa wazna jak by nie patrzec role, i czy tego chcemy czy nie satysfakcjonujace zycie seksualne, daje Nam harmonijne zycie na codzien.

Zakladajac jednak ze facet miesci sie w sredniej statystycznej, nie widze przeciwwskazan do udanego zycia.
Podane przez Ciebie 7cm to wydaje mi sie lekka skrajnosc. Problem nie bedzie mi znany z autopsji, no chyba ze sobie utne ;) a z miarka biegac nie bede.
Pamietaj jednak ze kobiety rowniez maja rozna budowe anatomiczna i ten ktory dla jednej jest za duzy/maly/chydy/gruby dla innej bedzie odpowiedni.
Nie popadajmy wiec w skrajnosci rzedu 8% populacji, bo raczej nie oto chodzilo autorowi tego tematu.
Poza tym kazdy ma subiektywne podejscie do tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"] Wiek nie musi byc tu wyznacznikiem. [/quote] niestety jezeli chodzi o sex i zwiazki najczesciej nim jest :-)
pewnych rzeczy nie zrozumie sie , dopoki nie sprawdzi sie na wlasnej skorze ;-) [quote="Mr.Q"]Pamietaj jednak ze kobiety rowniez maja rozna budowe anatomiczna [/quote] jeszcze nie zapomnialam :-) [quote="Mr.Q"]Nie popadajmy wiec w skrajnosci rzedu 8% populacji, bo raczej nie oto chodzilo autorowi tego tematu. [/quote] gdyby wszyscy mieli takie same rozmiary , to ten temat wogole by nie powstal ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam niedawno program "Rozmowy o seksie" i tam oto dowiedziałam się, iż unerwienie pochwy sięga tylko 1/3 jej głębokości. Zatem nawet jesli facet miałby 30sto centymetrowego, to babka by go nie pocuła :-). Wniosek z tego taki, że pod względem fizjologicznym długość prącia znaczenia nie ma.

Ale :-) - jest także wzgląd psychologiczny - gdy kobieta widzi w stanie wzwodu członka długości kilkunastu cm, to podnosi jej się ego na myśl o tym, że tak zdołała podniecić partnera.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Wniosek z tego taki, że pod względem fizjologicznym długość prącia znaczenia nie ma.[/quote] Nie zgodze sie tym razem z Toba. Owszem, to prawda ze strefy erogenne kobieta posiada na zewnatrz, oraz w pierwszych kilku centymetrach pochwy. Jednakze takie 8 cm probujace sie wslizgnac podczas ruchu nie pobudzi wszystkich stref erogennych, natomiast takie 25cm wejdzie na tyle gleboko ze sprawi ból.
Najodpowiedniejszy rozmiar to cos w okolicach 15-17cm, ale do tego dochodzi grubosc (ta jednak powinna byc podobna u wszystkich), oraz umiejetnosc uzywania :) a tak szczerze to wydaje mi sie ze to ostatnie ma najwieksze znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]oraz umiejetnosc uzywania :) a tak szczerze to wydaje mi sie ze to ostatnie ma najwieksze znaczenie[/quote] no tak (:
bo możesz się pchać ile wlezie, a to przyjemności nie da...
[quote="Mr.Q"]Owszem, to prawda ze strefy erogenne kobieta posiada na zewnatrz, oraz w pierwszych kilku centymetrach pochwy. (...) natomiast takie 25cm wejdzie na tyle gleboko ze sprawi ból. [/quote] za duży, źle, za mały źle.. najlepszy taki po środku..
mnie można brać za masochistkę... ale lubię jak mnie boli.. takie moje małe spaczenie...
jednak wiem, że jakby mój luby miał większego i go wpychał wtedy do samego końca to bym nie wytrzymała z bólu... i mogłoby się to skończyć zerwanie łożyska...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]za duży, źle, za mały źle.. najlepszy taki po środku.. [/quote] dokladnie :)
[quote="młoda"]mnie można brać za masochistkę... ale lubię jak mnie boli.. takie moje małe spaczenie... [/quote] nie jestes sama :) duzo kobiet tak lubi , oczywiscie do pewnych granic .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys myslalem ze jestescie grzeczne i delikatne... z bledu wyprowadzila mnie moja Kicia gdy poszlismy do lozka... wtedy sie dopiero okazalo co w tych babach siedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Mr.Q[/b], bo my jesteśmy zmysłowe, czułe, delikatne...
ale w łóżku niektóre z Nas lubią pokazać pazurki (:
[ale Wam to jakoś specjalnie nie przeszkadza ;p ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]w łóżku niektóre z Nas lubią pokazać pazurki (:
[ale Wam to jakoś specjalnie nie przeszkadza ;p ][/quote]
Bo bez tego bylo by nudno... Mala nutka perwersji potrafi podniesc temperature w sypialni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Mala nutka perwersji potrafi podniesc temperature w sypialni[/quote] ale tyko jeśli obie strony to lubią (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]ale tyko jeśli obie strony to lubią[/quote]To oczywiste, choc wydaje mi sie ze w kazdej siedzi nutka diablicy... a facet to facet jesli chodzi o seks to dwa razy nie trzeba mu mowic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]a facet to facet jesli chodzi o seks to dwa razy nie trzeba mu mowic[/quote] a zdziwiłbyś się co wchodzi w grę (:
mój miał a początku opory, żeby mnie klepnąć w tyłek.. dopiero z czasem mu wyperswadowałam, że jak najbardziej POWINIEN :mrgreen:

btw.
odbiegliśmy od tematu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]mój miał a początku opory, żeby mnie klepnąć w tyłek.. dopiero z czasem mu wyperswadowałam, że jak najbardziej POWINIEN[/quote]Bo uznal to za nie takt, i nie wiedzial jak na to zareagujesz...
Jesli facetowi zalezy na kobiecie, nie na zblizeniu to rozwoj sytuacji zostawia kobiecie... choc to juz moje domysly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Bo uznal to za nie takt, i nie wiedzial jak na to zareagujesz... [/quote] yes.
Dlatego mi się to na pewien sposób w nim spodobało, że uszanował mnie jako kobietę (:
I teraz z czasem dochodzę do wniosku, że nie ma co się bać mówić o tym czego się chcę, co się lubi, czego się oczekuję. Lepiej powiedzieć (:

[quote="Mr.Q"]Jesli facetowi zalezy na kobiecie, nie na zblizeniu to rozwoj sytuacji zostawia kobiecie[/quote] Nie domysły, bo tak jest.
Nie wiem jakby się czuła dziewczyna będąc w łóżku ze swoim facetem, a ten zaczyna ją bić.
rożnie może zareagować. Dla niej to może być zbyt dominujące ze strony jej partnera, a ona może tego nie lubić.
Facet, który potrafi powstrzymać swoje fantazje i szanuję kobietę to coś wspaniałego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi