Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Superr film!!!!!! kto go widzial?????
Super Tance, Troche komedi i oczywiscie wielka rodzaca sie milosc hi hi... jak mozna nie kochac takich filmow:D:D[/i][/b]
Edytowane przez Gość

Aguska=))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja go nie oglądałam całego, ale i tak uważam że jest fajny, jedna piosenka z filmu mi sie bardzo podoba :) fajnie tańczą :D ogólnie jest super :) muszę go w końcu obejrzeć do końca

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tańczą fajnie
nawet umiem parę ruchów
[youtube]http://www.youtube.com/v/hspU2aUMDwY&rel=1[/youtube] [quote="Iidzia"]jedna piosenka z filmu mi sie bardzo podoba :)[/quote] zapewne ta
[youtube]http://www.youtube.com/v/bJ7Gk3IX9bw&rel=1[/youtube]
ale ta scena najbardziej ni sie podobała
[youtube]http://www.youtube.com/v/bKmrO0OQ4RM&rel=1[/youtube]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Film jest w porządku.. podobał mi sie bardziej jak "W rytmie hip-hopu"... Super uklady tanecznei muzyka.. jednak fabula niczym mnie nie zszokowała.. Wiadomo.. Ładna laska z dobrego domu zakochuje sie w odrzutku społeczeństwa i zostają parą.. :D ogolem oceniam film na 6/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak po wyroku bym miał trafić do takiej szkoły to chce 5 lat

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nawet fajny film... ale wolę "dirty dancing" ;p

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam. Nie wkrecił mnie, ale nie powiem, ze mi się nie podobał ;) Ja już mam swój ulubiony film, który mogłę oglądać w kółko= DD2 ;)

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ijjeeeee..... step up to superowski filmik :lol: :lol: :lol: ja zawsze chciałam chce i bede chcieć nauczyć się tak tańczyć jak oni w ogóle chciałabym należec do jakiegos zespołu tanecznego ;-) ;-) ;-) ale to tylko dalekie marzenia niespiełnione.... :-( Bardzo fajny był ten tancerz mieć takiego chłopaka jak on :oops: hehhe

"Nigdy nie oceniaj wysoko?ci g?ry, dop?ki nie osi?gniesz jej szczytu. Wtedy zobaczysz jak by?a niewysoka..."

Dag Hammarskjold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suuuuper film :D baaaardzo mi sie podoba ;) baaardzo mi sie podobało jak oni razem tanczyli suuper :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Step up to zajefajny film. teraz czekam z niecierpliwością na Step up 2. jeśli ktoś lubi filmy taneczne to polecam każdemu film "You got served" i "Stomp the yard" to są fajne filmy i można sie nauczyć tri :-D ków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Pejdżer12[/b], ja bardzo lubie filmy taneczme :-D :-D tych dwóch jeszcze nie widziałam więc chętnie je zobacze:D skoro je polecasz ;-) ;-)

"Nigdy nie oceniaj wysoko?ci g?ry, dop?ki nie osi?gniesz jej szczytu. Wtedy zobaczysz jak by?a niewysoka..."

Dag Hammarskjold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Aguska=))[/b],
zajebisty film porostu super ;-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Step up no cóz szczeze mówiąc film jest dobry chdzo duza czesc mzuyki z filmu to tak naprawde stare odświerzone kawałki a te stare kawałki to takie o tkórych nikt nigdy nie słyszal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
podobał mi się bo kocham muzykę, taniec i... ten koleś taki mmmm ; >

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asia"]Czekam na SU2 [/quote] a ciekawe czy jest w planach bo ja nic nie słyszałem nic o SU 2 :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest, jest :) Pod koniec lutego ma trafić do kin :P Widziałam zapowiedź jak byłam na jakimś filmie ;p Ciekawie sie zapowiada.
:)

Ja nie mogę jeszcze wysyłać linku, ale wpisz w google Step Up 2 albo na yt i zobaczysz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asia"]Pod koniec lutego ma trafić do kin [/quote] no to czekać tylko na DVD-ripa
za info dostajesz piwko :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heh, dzięki. Ja też czekam na dvd albo do ściągnięcia ;p Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SuPer FiLm poproStU tHe BesT;);) Uwielbiam sceny taneczne mmmm;) to jest to co mnie kręci;d;d

Co Ci? Nie ZabIje To Ci? wzmOcnI;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałem 1 całkiem niezły film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi