Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Garść Porad Dla Panów - Zapałka

Rekomendowane odpowiedzi

A więc drodzy panowie i ewentualnie drogie panie , tworzę temat który przyklejam a powodem tego są specialne porady dla panów ,

będę wymagał za nie piwa ponieważ zdaje sobie sprawę że nie każdy tutaj wchodzący chce je czytać . Owe porady są skuteczne i zapewniam że nie jednemu pomogły w pożyciu sexualnym , pozdrawiam :)
[center][img]http://www.1001drobiazgow.pl/galerie/mala-swieczka-penis-czer_30.jpg[/img][/center]

[color=white][size=18][b]Powiększenie penisa jest możliwe ![/b][/size][/color]
Jeśli chcesz, by twój penis był dłuższy, grubszy, czy twardszy w czasie erekcji – możesz to osiągnąć poprzez odpowiedni trening w domowym zaciszu. Może to zaskakujące, ale penis jest najbardziej podatną na kształtowanie częścią naszego ciała!
Metody, które chce ci zaproponować to po prostu odpowiednio skonstruowane fizyczny ćwiczenia. Nie polecam metod związanych ze stosowaniem drogich i niezbyt bezpiecznych pompek próżniowych, ani też chirurgicznego skalpela. Operacyjne powiększanie penisa jest skuteczne tylko częściowo. Natomiast niesie ze sobą ryzyko powikłań.
Tylko poprzez odpowiednie ćwiczenia możesz zapewnić sobie konkretne i trwałe rezultaty bez efektów ubocznych. Jedyne wydatki, jakie cię przy tym czekają, to zakup wazeliny kosmetycznej lub jakiegoś olejku, czy balsamu do ciała.
Jeśli poświęcisz trochę swojego cennego czasu, możesz uzyskać:
 powiększenie długości penisa w stanie wiotkim i podczas wzwodu
 powiększenie obwodu penisa w stanie wiotkim i podczas wzwodu
 korektę niewłaściwego kształtu penisa
 wzmocnienie i usztywnienie erekcji
 zwiększenie siły i objętości wytrysku
 osiągnięcie całkowitej kontroli nad wytryskiem
 wzrost produkcji testosteronu
Twój wiek jest bez znaczenia. Są ludzie, którzy rozpoczynają po sześćdziesiątce i osiągają znakomite rezultaty!
Jeśli wiek nadwątlił twoją potencję - musisz spróbować ! Przede wszystkim, oprócz powiększenia rozmiarów prącia, odzyskasz osłabioną sprawność w łóżku. Możesz spowodować, że twoje rekcje będą twarde i długotrwałe. Nie musisz zażywać drogich i wywołujących skutki uboczne farmaceutyków !

[color=orange]Możesz powiększyć długość swojego członka o 3 do 8 cm w ciągu 3 do 6 miesięcy !
Równocześnie wzrośnie też odpowiednio jego średnica !
Prezentowane tu metody są bezpieczne i całkowicie naturalne. [/color]
Opierają się na naturalnych cechach budowy penisa. Niektóre były znane i stosowane od wielu stuleci przez różne nacje (zwłaszcza przez Arabów).
30% mężczyzn na świecie ma problemy z powodu nienaturalnej krzywizny prącia pojawiającej się przy wzwodzie. Bywa, że ich partnerki skarżą się na związane z tym dolegliwości w czasie stosunków. Jeśli problem ten jest również twoim udziałem dowiesz się, jak odpowiednio postępując skorygować nadmierne krzywizny.
[color=yellow]Skuteczność programu wynosi 98%.[/color] Jest niezależna od wieku, ogólnej kondycji, czy początkowego rozmiaru prącia.
[color=yellow]Efekty pojawiają się przeważnie po ok. 3 tygodniach ćwiczeń.[/color] Niektórzy dostrzegają pierwsze efekty już po tygodniu, inni po miesiącu. Przy czym najczęściej najpierw zauważalny jest przyrost długości prącia wiotkiego, a nieco później w stanie erekcji.
Uzyskane efekty są trwałe. Kiedy po pewnym czasie uznasz, że osiągnąłeś zamierzone rezultaty i przerwiesz trening - twój penis NIE POWRÓCI do dawnych rozmiarów ! Dotychczasowe efekty pozostaną.
Poniżej znajduje się krótki zarys informacji na temat działania najpopularniejszych ćwiczeń powiększających prącie.
[center][size=18][color=green][b]Arabska technika Zsuwanie pierścienia[/b][/color][/size][/center]
Metoda Zsuwania pierścienia wywodzi się z terenów dzisiejszej Arabii Saudyjskiej, gdzie była stosowana od wielu stuleci. Posiadanie wielkiego, dobrze rozwiniętego penisa było powodem do dumy, znamionowało siłę i witalność.
Technika powiększania i wzmacniania penisa była przekazywana przez ojców wchodzącym w wiek dojrzewania chłopcom. Trening prącia trwał systematycznie, codziennie, aż chłopiec osiągał wiek dorosły. Ćwiczenia fizyczne wspomagane były afiliacjami i ćwiczeniami oddechowymi. Przekazy mówią, iż penisy niektórych arabów osiągały w ten sposób monstrualne rozmiary przekraczające 20 cali długości! Po roku systematycznego treningu prącie przeciętnego młodego araba osiągało wymiary przy wzwodzie: 10 cali długości i 6 cali obwodu!
Zsuwanie pierścienia wydłuża i pogrubia penisa. Wykonując je wtłaczasz „na siłę” krew (w większej ilości niż wpływa podczas normalnego wzwodu) do przestrzeni naczyniowych ciał jamistych i ciała gąbczastego powodując ich rozciąganie. W miarę kontynuowania systematycznych ćwiczeń twój penis będzie mieścił coraz więcej krwi. A więc będzie coraz większy i grubszy przy wzwodzie, a w stanie wiotkim będzie zwisał niżej. W stanie erekcji będzie twardszy. Już po miesiącu regularnych ćwiczeń powinieneś zauważyć pewną różnicę. Będzie ona wyraźna po kilku miesiącach. Natomiast po pierwszym roku rzetelnego treningu długość twojego penisa może się zwiększyć o 10 cm!
Efektywne sesje Zsuwania pierścienia powinny trwać co najmniej 30 minut.


[b]
Wydłużanie i Mocne Rozciąganie[/b]
Są to ćwiczenia rozciągające tkankę penisa. Czynią go dłuższym zarówno w czasie erekcji jak i w stanie wiotkim. Wydłużanie działa jak używane przez niektórych obciążniki, ale pozbawione jest związanego z ich stosowaniem ryzyka. Używanie ciężarków prowadzi bowiem do niedokrwienia penisa. Wydłużanie może być wykonywane codziennie, a powinno być min. 3 razy w tygodniu.
Mocne rozciąganie też wpływa na długość penisa, a ponadto ma na celu rozciągnięcie skóry worka mosznowego i uzyskanie efektu większych jąder. Ćwiczenie to stymuluje też wzrost produkcji androgenów.

[size=18][b]Dlaczego ćwiczyć?[/b][/size]Penis jest, co nietrudno sobie uświadomić, częścią twojego ciała. Kondycja nie ćwiczonego i zaniedbanego penisa, tak jak każdej innej części ciała, będzie się z wiekiem pogarszać. To być może trudno przyjąć do wiadomości, ale fakty pozostają niezmienne. Natomiast nie musi tak być. Konsekwentny trening Zsuwanie pierścienia, Wydłużanie, Naprężanie zapewnią ci dobrą seksualną kondycję przez całe życie, bez względu na wiek.
Jeśli oczekujesz powiększenia rozmiarów prącia, daj sobie minimum 1 miesiąc czasu. Oczywiście, miesiąc ten musi upłynąć pod znakiem intensywnego i rzetelnego treningu. Po 4 tygodniach powinieneś odnotować przyrost długości w granicach 1,5 – 2,5 cm. Generalnie zależy to od twoich indywidualnych cech budowy i czasu poświęconego na ćwiczenia.
Ogólnie rzecz biorąc drogi są dwie, a wybrać musisz sam:
 poświęcasz czas na ćwiczenia, codziennie, do końca życia. W zamian otrzymujesz pewność i zaufanie co do swoich możliwości i radość z udanego, w pełni realizowanego życia intymnego,
 lub postępujesz tak jak dotychczas. Zaoszczędzony czas poświęcasz na inne rzeczy. Lata mijają, twoje i tak nie odkryte do końca możliwości są coraz mniejsze, nigdy nie doświadczysz tak jak mogłeś jednego z bardzo istotnych aspektów życia.
Czas będzie upływał bez względu na to, czy będziesz ćwiczył, czy nie. Jeśli się przełamiesz i zmobilizujesz do codziennego treningu, to po pewnym czasie stanie się to coraz mniej kłopotliwe. Stanie się jednym z tych codziennych, zwykłych zajęć.
A po 6 miesiącach będziesz zupełnie nowym mężczyzną!
Pamiętaj, jeżeli nie robisz nic – niczego nie osiągniesz.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze moj mąż nie musi sie cwiczyć :) zreszta nawet jakby on chciał odradzała bym mu.. idzie sie nabawic kompleksów czytając takie rzeczy ;) ale coz.. jak ktos mi powie ze to dziala i sam przetestował to uwierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten temat dopiero rozkręcę , jeszcze dopisuje ostatnie zdania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, czy oprocz chwytow w tym tekscie (pisal to niezly spec od marketingu), sprawdzales to chociaz? pewnie nie...
Jesli jest to to o czym mysle to krazy to po necie od okolo roku... powodzenia w takim katowaniu swojego ptaszka. No ale moze oferujesz cos z czym stycznosci nie mialem.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.joemonster.org/art/8038/Powieksz-sobie-penisa

Lepsze niz twoje porady :D

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote="Mr.Q"]Lepsze niz twoje porady[/quote] ale jak przyjemność z sexu jak na sie na penie 200 sztuk kondonów

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote="MagicalFire"]ale jak przyjemność z sexu jak na sie na penie 200 sztuk
kondonów[/quote]
A co to za przyjemność? Załóż 2 kg gumy, przywiąż hantle i jazda... Żadna przyjemność jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie opanujcie sie! w koncu to JoeMonster, wiadomo ze to nie jest na powaznie

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie jest potrzebne, na szczęście :-D a tak przy okazji, na potencję bardzo korzystnie wpływa cynk, zawarty np w kurzych jajach, owocach morza (droższa inwestycja), chudym mięsie, rybach, kaszy itd. Zapotrzebowanie dla mężczyzny wynosi 15 mikrogramów dziennie, ale z tego co wiem zapotrzebowanie ustala się dla mężczyzny o masie 65kg, więc nie zbyt ciężki. Ogólnie mówi się, że przeciętny mężczyzna nie powinien przekraczać 30 mikrogramów.

Muszę powiedzieć, że gdy zacząłem jeść jajka w większej ilości to... pała stała :-P więc jest bardzo skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote="FurY"]Muszę powiedzieć, że gdy zacząłem jeść jajka w większej ilości to... pała stała[/quote][quote]Wiek: 18 [/quote] Ciezko by bylo bys w tym wieku mial problemy

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote="Mr.Q"]Lepsze niz twoje porady [/quote] Możliwe ale biorąc pod uwagę że cena jednej gumki to zazwyczaj 1/2 zł to na 625 gumek mamy ładną kaskę , chyba jednak lepiej skorzystać z moich rad, będą kosztować was tylko piwo i trochę samozaparcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote="FOX"]Możliwe ale biorąc pod uwagę że cena jednej gumki to zazwyczaj 1/2 zł to na 625 gumek mamy ładną kaskę , chyba jednak lepiej skorzystać z moich rad, będą kosztować was tylko piwo i trochę samozaparcia .[/quote] Ja tylko zartowalem :) Moze ktos tam zechce skorzystac z Twoich porad, ja nie mam powodu do narzekania

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[color=white][size=24][b]Część I

Trening podstawowy[/b]

[/size]
[/color]

[size=18][color=orange][b]Zanim zaczniesz :[/b][/color][/size]

[color=white][b]Ćwiczenia zawarte w poście stosujesz na własną odpowiedzialność. Autor tekstu nie odpowiadają za żadne bezpośrednie lub pośrednie skutki stosowania zawartych w nim informacji. Przed przystąpieniem do ćwiczeń należy uważnie czytać instrukcję .

Przystępując do ćwiczeń zawartych w niniejszym poście oznajmiasz, iż zapoznałeś się z treścią tej klauzuli i wyrażasz zgodę na zawarte w niej warunki.
Przed rozpoczęciem ćwiczeń należy przeczytać uważnie wszystkie rozdziały i zdecydować, na które ćwiczenia chcemy położyć największy nacisk. Układ programu pomyślany jest tak, by zapewnić łatwy i szybki dostęp do zawartych w nim instrukcji.
Opis każdego ćwiczenia zawiera informacje o jego działaniu i wskazówki praktyczne. Zanim przystąpisz do treningu, upewnij się, że wiesz, na czym polega i jakie korzyści może dać wybrane przez ciebie ćwiczenie.
By trening przyniósł ci jak najwięcej korzyści pamiętaj o następujących rzeczach:
 zapoznaj się z podstawami ćwiczeń
 zawsze zaczynaj od Gorącego okładu
 wykonuj Ćwiczenia oddechowe i Umysłowe wizualizacje
 prowadź zdrowy tryb życia i odżywiania
Mam nadzieję, że przy pomocy naszego podręcznika odmienisz swoje życie na lepsze!

[/b]
[/color]
[size=18][b]Ćwiczenia oddechowe[/b][/size]

Do treningu fizycznego warto włączyć wskazówki zawarte w tym rozdziale oraz Umysłowe wizualizacje. Wykorzystamy w ten sposób wszystkie dostępne możliwości, by osiągnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.
Prawidłowe oddychanie jest bardzo pomocne. Utrzymuje nasze siły witalne na odpowiednim poziomie, ponadto ułatwia opanowanie sztuki samokontroli.
Przeciętnie człowiek oddycha wykorzystując 1/5 pojemności płuc. Naucz się oddychać pełną piersią. Odkryjesz, jak bardzo to pomaga. Będziesz miał więcej energii i jaśniejszy umysł na co dzień.


[size=18][b]Prawidłowy oddech[/b][/size]


To bardzo łatwe. Zaczynamy od wyciszenia się.
 Oczyść umył z wszelkich trosk i zmartwień, nie myśl o pracy, szkole, zepsutym aucie ... zupełnie o niczym
 Zrób bardzo głęboki wdech przez nos
 Wydychaj ustami powoli. Wydech niech trwa ok. 3 – 4 sekundy
Oddychaj w ten sposób minimum 20 minut dziennie. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś oddychał tak jadąc do pracy, w kolejce po koszyk w sklepie, oglądając mecz w telewizji itp. Będziesz czuł się raźniejszy, bardziej energiczny i jasny.


[size=18][b]Gdy ćwiczysz [i]Zsuwanie pierścienia[/i][/b][/size]

Prawidłowe oddychanie podczas Zsuwania pierścienia w dwójnasób pomaga osiągnąć wymarzoną długość penisa.
 Zacznij ćwiczyć Zsuwanie pierścienia tak jak zwykle
 Po około 200 powtórzeniach przejdź do ćwiczenia Żelazny pierścień
 Od tego momentu zacznij oddychać jak to opisano powyżej. Podczas, gdy wdychasz powietrze nosem, wyobrażaj sobie kulę energii rosnącą w twoim brzuchu. Przy pełnym wdechu zatrzymaj powietrze na sekundę, po czym zacznij powolny wydech przez usta i równocześnie zsuń pierścień w dół. Podczas wydechu wyobraź sobie, że kula energii opuszcza cię uchodząc przez penisa i wydłużając go. Zdejmij pierścień kilka razy normalnie, po czym znów wykonaj ćwiczenie z wizualizacją.
 Zrób 500 – 600 Pierścieni, w tym ok. 20 do 50 z wizualizacją
Pamiętaj, głębokie oddychanie sprawia, iż twój organizm otrzymuje więcej życiodajnego tlenu. Wszelkie ćwiczenia wykonasz dzięki temu wydajniej. Na co dzień będziesz miał więcej energii, a twoje płuca będą zdrowsze.


[size=18][b]Umysłowe wizualizacje[/b][/size]

Zwracam uwagę na kwestię wykorzystania mocy umysłu i wyobraźni.
Jak wiadomo, nasz umysł posiada potężne możliwości, które jednak najczęściej pozostawiamy uśpione
i w sposób świadomy ich nie wykorzystujemy. Umysł kształtuje wszystkie aspekty naszego życia, nasze osiągnięcia, zdrowie itp. Za sprawą umysłu wywieramy wpływ na świat zewnętrzny.
Trzeba pamiętać, że trening penisa niczym nie różni się od normalnego fizycznego treningu ciała. Podlega tym samym zasadom. Jeżeli chcesz widzieć rezultaty musisz trenować. Musisz trenować regularnie i z poświęceniem.
W zależności od założonych celów – kilka razy w tygodniu lub codziennie.
Jeżeli nauczysz się ćwiczenia fizyczne uzupełniać pozytywnymi wizualizacjami, efekty będą pojawiać się szybciej. Gdy rozpoczynasz ćwiczenia skoncentruj się, zamknij oczy i przywołuj wyraźne, pozytywne obrazy. Oczyma wyobraźni zobacz, jak twój penis osiąga upragnione rozmiary. Patrz, jak z każdym ruchem dłoni staje się coraz większy i mocniejszy. Koncentruj się na każdym ruchu, na każdym doznaniu. Wspieraj pozytywne efekty i zwielokrotniaj siłą swojego umysłu.
Naucz się wspomagać swój trening pozytywną wizualizacją! Zasada ta dotyczy zresztą wszelkich naszych działań. Jakiekolwiek stoją przed tobą cele – pomóż sobie siłą umysłu, a na pewno szybciej je osiągniesz!


[size=18][b]Rozgrzewka[/b][/size]


Wszyscy zapewne wiemy, że rozgrzewka jest istotnym elementem każdego fizycznego treningu. Nasz trening nie odbiega od tej zasady. By efekty naszych starań były optymalne należy pamiętać o odpowiednim rozgrzewaniu prącia każdorazowo przed przystąpieniem do ćwiczeń.
Wykonywanie zasadniczych ćwiczeń bez odpowiedniego przygotowania zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia różnych kontuzji. Mogą to być guzki wywołane lokalnym gromadzeniem się krwi, drobne pęknięcia skóry, brązowe plamki spowodowane pęknięciami drobnych naczyń krwionośnych. Powstanie tych zmian zależy w dużym stopniu od intensywności ćwiczeń. I chociaż są one przemijające, mogą stanowić źródło dolegliwości, a także uniemożliwić na pewien czas dalszy trening. Odpowiednie przygotowanie prącia do ćwiczeń w znacznym stopniu redukuje możliwość powstania uszkodzeń, sprawia, że objawy są mniej intensywne i szybciej ustępują oraz wpływa zdecydowanie na pozytywne wyniki treningu.
Omówę teraz metodę szybkiego i efektywnego rozgrzewania penisa za pomocą gorącej wody. Jest to kluczowe ćwiczenie wstępne i musi być integralną częścią każdego treningu. Chodzi bowiem o maksymalne rozszerzenie
i rozluźnienie ciał jamistych, tak by w czasie ćwiczeń były jak najbardziej elastyczne, podatne na rozciąganie i mogły maksymalnie napełniać się krwią.
 Na początek, kiedy prącie jest w stanie wiotkim, ujmij je wokół żołędzi. Następnie wyciągaj do przodu ze średnią siłą. Powinieneś mieć uczucie rozciągania (ale nie bólu !). Rozciągaj przez 10 sekund, po czym rozluźnij uchwyt. Powtórz rozciąganie 10 razy.
 Rozciągnij prącie jak wyżej. Wykonuj obroty po obwodzie koła 10 razy w prawo i 10 razy w lewo. Zwolnij uchwyt na 10 sekund. Powtórz ćwiczenie 10 razy.
 Teraz przejdziemy do techniki zwanej Gorącym okładem. Można ją wykonać w dwóch wariantach. W obydwu wykorzystujemy do rozgrzania gorąca wodę. Ćwiczenie wykonujemy zaraz po rozciąganiu:

[size=18]
[color=yellow][b]Metoda 1[/b][/color][/size]


 Weź ręcznik i zanurz go w gorącej wodzie na minutę. Stojąc w wannie lub kabinie prysznicowej owiń mokrym ręcznikiem penisa wraz z jądrami. Temperatura wody powinna być tak dobrana, aby gorąco, które poczujesz wydawało się na początku nie do wytrzymania. Dopiero po chwili powinieneś przywyknąć. Po dwóch minutach zdejmij ręcznik, zamocz go i wykonaj zawijanie ponownie. Powtórz całą operację 5 razy.


[size=18]
[color=yellow][b]Metoda 2[/b][/color][/size] Zanurz się w wannie z gorącą wodą. Kiedy przyzwyczaisz się do temperatury, upuść częściowo wodę i uzupełnij ją gorącą. Ostrożnie doprowadź temperaturę wody do najwyższej, w której potrafisz wytrzymać. Kiedy już ją osiągniesz przeprowadź rozciąganie opisane powyżej. Ćwicz około 10 – 15 minut. Pamiętaj, że zbyt długie przebywanie w mocno podwyższonej temperaturze może doprowadzić do zasłabnięcia.
Bez względu na to, którą technikę wybierzesz, istotne jest, byś wykonywał rozgrzewkę zawsze przed i PO treningu. Dzięki temu osiągniesz szybsze i bardziej satysfakcjonujące rezultaty.
Przy odpowiednio intensywnym treningu nieuchronne jest wystąpienie w pierwszym okresie dolegliwości. Na początku treningu, kiedy twój penis jest jeszcze słaby i mało odporny, prawie na pewno wystąpią u ciebie objawy opisane powyżej. Jeżeli będziesz rzetelnie i regularnie prowadził rozgrzewkę, zmiany nie będą tak intensywne i na pewno cofną się szybciej. Jest to bardzo ważne, bo początkowe dolegliwości mogą być dosyć intensywne i uniemożliwić na pewien czas prowadzenie treningu! A to przecież oznacza stratę czasu!


[size=18][b]Zsuwanie pierścienia – technika arabska[/b][/size]


Jest to jedno z najbardziej podstawowych i uniwersalnych ćwiczeń. Jest z pewnością najistotniejsze, jeśli chodzi o powiększanie rozmiarów penisa. Różne warianty tego ćwiczenia przewijają się przez cały ten podręcznik. Sięgając do niego masz zapewne jakieś konkretne oczekiwania. Ale bez względu na to jaki kierunek treningu obierzesz, Zsuwanie pierścienia na pewno się pojawi jako jedno z podstawowych ćwiczeń.
Technika ta, jak zresztą wiele innych, znana jest pod wieloma nazwami, np. Dojenie. My zdecydowaliśmy się nadać mu w polskojęzycznej wersji ćwiczeń nazwę Zsuwanie pierścienia. Naszym zdaniem określenie to jest bardzo opisowe i w sposób dosyć ścisły obrazuje charakter ćwiczenia. W dalszej części podręcznika będziemy też posługiwać się skróconą nazwą Pierścienie.
Zsuwanie pierścienia jest najpotężniejszym ćwiczeniem, jakim można potraktować penisa. Jego geneza ginie w pomroce dziejów. Wiadomo, że było stosowane przez mężczyzn pragnących powiększyć swojego penisa już setki lat temu.
Poniżej przedstawimy szczegóły stosowania tej cennej techniki. Wyjaśnimy na co wpływa i czego możemy od niej oczekiwać.
Najważniejsze cechy ćwiczenia Zsuwanie pierścienia:
 wpływa na bardziej intensywną cyrkulację krwi w prąciu
 wzmacnia i utrzymuje w należytej formie strukturę tkanek penisa
 odgrywa decydującą rolę w treningu zmierzającym do powiększenia rozmiarów penisa

Najbardziej spektakularnym skutkiem stosowania Zsuwania pierścienia z pewnością jest uzyskanie zwiększenia rozmiarów penisa. Przy czym powiększenie zachodzi zarówno w zakresie długości, jak i obwodu. Odnotowywany zysk jest różny. Zależy to od cech indywidualnych oraz intensywności i poprawności wykonywania ćwiczeń. Przeciętnie po 4 – 6 tygodniach codziennego, 30-sto minutowego treningu można stwierdzić przyrost długości prącia o 2 – 3 cm. Przy czym zwiększenie długości przeważnie najpierw zauważa się w stanie wiotkim, a dopiero później przy wzwodzie.
Do przeprowadzenia Zsuwania pierścienia powinniśmy się każdorazowo przygotować poprzez odpowiednią rozgrzewkę. Należy ujędrnić tkankę penisa, by przygotować ją na wzmożony przepływ krwi i występujące w czasie ćwiczenia naprężenia. Rozgrzewka jest niezbędnym elementem każdego ćwiczenia. Wpływa na wzrost uzyskiwanych dzięki zasadniczym ćwiczeniom efektów. Wpływ ten jest dwojaki. Po pierwsze rozgrzana tkanka jest bardziej elastyczna, przez co rozciąga się łatwiej i przyjmuje więcej krwi. Po drugie rozgrzewka minimalizuje możliwość wystąpienia urazów, więc możemy ćwiczyć bardziej intensywnie i forsownie uzyskując tym samym szybsze pojawienie się oczekiwanych rezultatów. Naszą rozgrzewkę zaczniemy od rozciągania.
A oto jak przebiega całe ćwiczenie


[color=orange]
[size=18][b]Rozgrzewka[/b][/size][/color]


[hide]

 Uchwyć penisa wokół żołędzi. Wyciągnij do przodu i po uzyskaniu odpowiedniego naprężenia wykonuj ręką ruch kołowy. Cały czas utrzymuj rozciągające naprężenie trzonu penisa. Ćwiczenie winno trwać kilka minut


 Następnie kolej na Gorący okład
[/hide]
[size=18][color=orange][b]Ćwiczenie zasadnicze[/b][/color][/size][hide]

 Wsmaruj w skórę penisa wybrany przez siebie olejek lub balsam


 Doprowadź masażem do częściowej erekcji. To sprawi, że pewna ilość krwi napłynie i pozostanie w prąciu


 Zetknij czubkami kciuk i palec wskazujący tak, by utworzyły pierścień. Następnie nałóż ten pierścień (jeszcze zupełnie luźny) na trzon penisa i przesuń do samej podstawy


 Teraz go zaciśnij. Powstały uchwyt musi być szczelny na całym obwodzie. Chodzi o to, by uwięzić znajdującą się w trzonie i żołędzi penisa krew


 Zsuń powoli stworzony z palców pierścień w kierunku żołędzi. Uwięziona wewnątrz penisa krew jest teraz przepychana siłą do przodu. Wewnątrz penisa wzrasta ciśnienie. Jest on rozpierany przez znajdująca się w nim krew. Z pewnością możesz to dostrzec, a także poczuć


 Kiedy jedna ręka zbliża się do żołędzi, przygotuj już wokół podstawy uchwyt drugą dłonią. Zamknij go szczelnie w chwili, gdy poprzedni pierścień zsuwa się z penisa u szczytu żołędzi
Przećwicz koordynację tych ruchów tak, byś wykonywał ćwiczenie płynnie. Szybkość ustal mniej więcej tak, żeby zmiana zsuwającej się ręki następowała co 1 sekundę.
W czasie tego ćwiczenia stopniowemu rozciągnięciu ulegają tkanki penisa i zwiększa się objętość przestrzeni naczyniowych. Są więc w stanie przyjmować coraz większą ilość napływającej krwi. Zwiększone ciśnienie krwi rozciąga ich ścianki we wszystkich kierunkach. I dlatego właśnie uzyskujemy przyrost w kierunku długości i obwodu.
30 minut to minimalny czas treningu, jeżeli oczekujesz wyraźnych i szybkich efektów. Po porządnej, 30-sto minutowej sesji Zsuwania pierścienia twój penis powinien zwisać nabrzmiały, jakby spuchnięty. Wygląd powinien mieć taki „wymęczony”. Nie od razu jednak dasz radę tak długo ćwiczyć. Na początku pojawią się najprawdopodobniej efekty niepożądane. Będzie to bolesność, wystąpią miejscowe zsinienia, bordowe plamki z przerwanych naczyń włosowych itp. Wszystko to jest normalne i nie ma się czym przejmować. Z pewnością jednak twoje treningi na pewien czas stracą na intensywności. Ale nie przerywaj zupełnie treningu. Skróć czas i intensywność ćwiczeń, a efekty uboczne szybko miną. Są one w dużej mierze związane z początkową fazą treningu penisa. W miarę regularnych ćwiczeń twój członek się zahartuje i wzmocni tak, że dolegliwości przestaną ci dokuczać.
Pamiętaj, że występowaniu powyższych objawów w dużej mierze zapobiega rozgrzewka. Zmniejsza też ich intensywność, kiedy się pojawią.
Poniżej znajduje się proponowany plan treningu Zsuwania pierścienia dla początkujących:


 W pierwszym tygodniu zaczynaj zawsze od Gorącego okładu, który powinien trwać 15 minut. Na początku rób 300 Pierścieni dziennie. Każdy przesuw ręki wzdłuż penisa powinien trwać 1 sekundę. Równocześnie zacznij też ćwiczyć mięsień zwieracz według opisu zawartego w rozdziale Uszczelnianie. Rób 100 Naprężań dziennie.


 W drugim tygodniu zwiększamy trochę intensywność treningu. Oczywiście zaczynamy od Gorącego okładu – 15 minut. 200 Naprężań dziennie. Po nich nieprzerwane Zsuwanie pierścienia przez 10 minut. 10 minut Gorącego okładu na koniec sesji.


 W trzecim tygodniu powinieneś już być przygotowany na 30-to minutowe sesje. Zwróć szczególną uwagę na porządna rozgrzewkę. Ustaw gdzieś blisko zegarek, ale nie patrz na niego zbyt często. Jak zwykle zaczynamy od 10-cio minutowego Gorącego okładu. Potem 300 Naprężań. Następnie 10 minut rzetelnego Zsuwania pierścienia. Według tego schematu ćwicz przez następnych 5 tygodni.
Przerób wyżej zaproponowany plan ćwiczeń, jeżeli chcesz przejść do części zaawansowanej. Tam są już forsowne techniki i potrzebna jest odpowiednia zaprawa. Penis musi być już odpowiednio wzmocniony. Trzeba mieć wprawę w wykonywaniu podstawowych ćwiczeń oraz odpowiednią wytrzymałość i kondycję.
Po dwóch miesiącach treningu będziesz miał już orientację i zaczniesz wprowadzać własne modyfikacje ćwiczeń. I tak ma być. Sam będziesz wiedział, które ćwiczenie jaki przynosi efekt i wobec tego jak je wykonywać.
[/hide]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[color=orange][size=18][b]Wydłużanie[/b][/size][/color]

To proste ćwiczenie zostało opracowane po to, by zastąpić obciążniki. Umożliwia osiągnięcie pozytywnych efektów jakie daje używanie obciążników, ale bez ryzyka wystąpienia niedokrwienia. Ćwiczenie ma na celu rozciągnięcie penisa na długość.
Wydłużanie rozciąga i wydłuża prącie. Uprawia się je codziennie ok. 5 – 20 min. Ćwiczenie to znakomicie wydłuża, ale zupełnie nie wpływa na grubość członka. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zalecane jest połączenie tej metody z Zsuwaniem pierścienia. Wtedy możemy oczekiwać najszybszych przyrostów zarówno na długość, jak i w obwodzie. Gdy oba te ćwiczenia są wykonywane w każdej sesji, w ciągu kilku miesięcy można osiągnąć przyrost 5 cm i więcej!
Żeby ćwiczyć prawidłowo, trzeba sobie uzmysłowić, jak funkcjonuje penis. Jest on zbudowany z elastycznych komórek, które potrafią w specjalnych jamkach gromadzić napływającą krew, mocno się przy tym rozciągając. Komórki te tworzą podlegającą erekcji tkankę zwaną ciałami jamistymi. Kiedy poddajemy prącie fizycznemu rozciąganiu powodujemy tak samo rozszerzenie tkanki, jak i przestrzeni, w których gromadzi się krew. Dlatego penis staje się dłuższy zarówno w stanie wiotkim, jak i podczas wzwodu. To jest bardzo proste, prawda? Penis jest najbardziej podatną na rozciąganie częścią ciała, a większość mężczyzn zupełnie sobie tego nie uświadamia! Zauważ, że tkanki penisa ze względu na swą budowę nadają się idealnie do kształtowania. Dlaczego więc tego nie robić? Po prostu nie można tego nie robić!


Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, które pomogą ci poprawnie wykonać Wydłużanie:

[hide] Usiądź. Upewnij się, że twój penis jest w stanie zupełnie wiotkim. Dosyć mocno chwyć go palcem wskazującym i kciukiem wokół żołędzi

 Ciągnij powoli do przodu. Zatrzymaj się, gdy poczujesz mocne rozciąganie w trzonie i podstawie penisa. Wytrzymaj 10 sekund. Powtórz ten punkt jeszcze trzy razy

 Zaciśnij uchwyt jak poprzednio. Teraz ciągnij w lewym kierunku aż do momentu, gdy poczujesz mocne rozciąganie po prawej stronie penisa. Wytrzymaj 10 sekund. I powtórz ten punkt jeszcze trzy razy

 Ponownie złap penisa jak wyżej. Ciągnij w prawo, aż poczujesz mocne rozciąganie z lewej strony penisa. Wytrzymaj 10 sekund. I powtórz trzy razy[/hide]


Po tym ćwiczeniu powinieneś czuć, że penis jest rozciągnięty i gotowy na porządną sesję Zsuwania pierścienia. Jeśli jesteś początkujący, ćwicz według tego opisu przez miesiąc. Potem możesz przejść do wersji bardziej zaawansowanej którą opiszę później:

[hide] Usiądź. Upewnij się, że twój penis jest w stanie zupełnie wiotkim. Palcem wskazującym i kciukiem zaciśnij dosyć mocny uchwyt wokół żołędzi


 Ciągnij powoli do przodu. Zatrzymaj się, gdy poczujesz mocne rozciąganie w trzonie i podstawie penisa. Wytrzymaj 30 sekund. Następnie powtórz ten punkt jeszcze trzy razy


 Zaciśnij uchwyt jak poprzednio. Teraz ciągnij w lewym kierunku aż do momentu, gdy poczujesz mocne rozciąganie po prawej stronie penisa. Wytrzymaj 30 sekund. I powtórz ten punkt jeszcze trzy razy


 Ponownie złap penisa jak wyżej. Ciągnij w prawo, aż poczujesz mocne rozciąganie z lewej strony penisa. Wytrzymaj 30 sekund. I powtórz ten punkt jeszcze trzy razy[/hide]


[color=orange][size=18][b]
Obroty[/b]
[/size]
[/color][hide] Chwyć penisa wokół żołądzi i rozciągaj w przód do momentu uzyskania mocnego naprężenia

 Zrób penisem 30 kolistych ruchów w lewo. Rób to tak, byś czuł naprężenie w członku i u jego nasady

 Odpocznij kilka sekund

 Powtórz ćwiczenie trzy razy

 Rozmasuj penisa w celu przywrócenia obiegu krwi

 Całość wykonaj jeszcze raz, tym razem kierując ruch obrotowy w prawo
Na zakończenie sesji przez 30 minut ćwicz Zsuwanie pierścienia. Potem zrób 5-cio minutowy Gorący okład.
Po kilku miesiącach takich ćwiczeń twój penis powiększy się o kilka centymetrów.
[/hide][hide][color=yellow][size=24][b]Ciąg Dalszy NASTĄPI [/b][/size][/color][/hide]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...