Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xFucKx

Ty wsród ludzi.

Rekomendowane odpowiedzi

http://adonai.pl/relaks/psychotesty/?id=42

Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało
spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych.Spoko,we wszystkich testach mi to wychodzi.Coś w tym musi być :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Jesteś osobą w miarę towarzyską i stosunkowo łatwo przystosowujesz się do nowej sytuacji. Twoje wypowiedzi cechuje niekiedy zbyt wiele sarkazmu, zwłaszcza nie mającego podstaw, ale bez trudu możesz to skorygować.[/i]
Jak każdy wynik testu - zbyt ogólnikowy :-) Ale tak to nawet bym się z tym zgodziła :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych. 14 punktów. Wiedziałam... :lol:

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych. 15pkt

nie zgadzam sie tylko z jednym... z tym glosnym towarzystem ;d

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm a to tylko test dla kobiet? Ja sobie zrobiłem go i wyszło
[quote]Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych.[/quote] btw: pkt 12: Czy oceniając dzieła literackie kierujesz się tylko własnymi kryteriami, czy też bierzesz pod uwagę zdanie innych?
odp :tak, nie, czasami. Hmm co tak, nie czasami.... (?)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszędzie czujesz się jak u siebie w domu. Chętnie wypowiadasz się na każdy temat, jeśli nawet masz niewielkie o nim pojęcie. Podejmujesz się też każdej sprawy, ale nie zawsze doprowadzasz ją do końca.

hahaha zwlaszcza to sie zgadza
Chętnie wypowiadasz się na każdy temat, jeśli nawet masz niewielkie o nim pojęcie

:mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych. cala prawda :)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszędzie czujesz się jak u siebie w domu. Chętnie wypowiadasz się na każdy temat, jeśli nawet masz niewielkie o nim pojęcie. Podejmujesz się też każdej sprawy, ale nie zawsze doprowadzasz ją do końca ;]

wynik to 12pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych.

14 pkt

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twój wynik: 20 pkt.

Jesteś osobą w miarę towarzyską i stosunkowo łatwo przystosowujesz się do nowej sytuacji. Twoje wypowiedzi cechuje niekiedy zbyt wiele sarkazmu, zwłaszcza nie mającego podstaw, ale bez trudu możesz to skorygować.

Guerrier vivre pour combat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 pkt :D jupi :aloha: Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych. :aloha:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
punków 11
OPIS
Wszędzie czujesz się jak u siebie w domu. Chętnie wypowiadasz się na każdy temat, jeśli nawet masz niewielkie o nim pojęcie. Podejmujesz się też każdej sprawy, ale nie zawsze doprowadzasz ją do końca.

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twój wynik: 15 pkt

[i]Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych.[/i]

Chociaż na niektóre pytania trudno było mi odpowiedzieć, np.
3. Czy nie lubisz wyjazdu w delegację do nieznanej sobie miejscowości?

Ja raczej nie wyjeżdżam w delegacje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]26[/b] pkt.

[i]Jesteś zamknięta w sobie, małomówna, wolisz samotność, dlatego też masz mało przyjaciół.[/i]

Święta prawda :-) :lol:

[i]M?wi?, ?e tutejszy upa? i tutejsze muchy mog? cz?owieka doprowadzi? do szale?stwa. Ale nie trzeba w to wierzy? – tak jak nie wierzy? ten jaskrawy, jasnofioletowy s?o?, kt?ry w?a?nie przejecha? obok na rowerze.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Twój wynik: 14 pkt.
Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych.[/quote]
zgadzam sie z tym w 100 %
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych.

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r3.fodey.com/1c34a87c22d36478ba68dc45ce5be54e6.1.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wynik 10ptk
[i]Wszędzie czujesz się jak u siebie w domu. Chętnie wypowiadasz się na każdy temat, jeśli nawet masz niewielkie o nim pojęcie. Podejmujesz się też każdej sprawy, ale nie zawsze doprowadzasz ją do końca.[/i]

[center][img]http://img191.imageshack.us/img191/1148/cytat.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 punktów
Prawda ,prawda szczera prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twój wynik: 11 pkt.

OPIS

no jakas prawda zawsze w tym jest :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do glosnego towarzystwa raczej sie nie zgodze , nie lubie cichego :-P

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twój wynik: 21 pkt.

Jesteś osobą w miarę towarzyską i stosunkowo łatwo przystosowujesz się do nowej sytuacji. Twoje wypowiedzi cechuje niekiedy zbyt wiele sarkazmu, zwłaszcza nie mającego podstaw, ale bez trudu możesz to skorygować.

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Twój wynik: 15 pkt.

Jesteś osobą otwartą i towarzyską. Nie boisz się podejmowania nowych spraw. Śmiało spotykasz się z nowymi ludźmi, chociaż nie lubisz raczej głośnego towarzystwa i drażni Ciebie gadatliwość innych.[/quote]
To wszystko nie prawda...
Jestem zamknięty w sobie i nie lubie ludzi, nie jestem osoba otwartą ani towarzyską. Owszem nie boję sie nowych wyzwań jednakże mam do nich mieszane podejście. Nie spotykam sie z nowymi ludźmi jeśli nie muszę a żeby uznac kogos za zaufaną osobę musi minąć trochę czasu zanim sie oswoję. Ludzie mnie denerwują i nie lubie wielkich, głośnych imprez. Przez internet rozmawiam max z 1-2ma osobami na raz.

Test oblał moim zdaniem.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Jestem zamknięty w sobie i nie lubie ludzi, nie jestem osoba otwartą ani towarzyską. Owszem nie boję sie nowych wyzwań jednakże mam do nich mieszane podejście. Nie spotykam sie z nowymi ludźmi jeśli nie muszę a żeby uznac kogos za zaufaną osobę musi minąć trochę czasu zanim sie oswoję[/quote] no masz racje
pamiętam ze przez 2 miesiące na przystanku nic nie mówiłeś potem coś ruszyło

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi