Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ewelinka

Najgorszy/najsmiesznieszy tekst podczas podrywu

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj faceci są mało oryginalni i używają starych tekstów i jakoś nie traktuje tego na poważnie i olewam gościa
ale kiedyś jeden taki rozłożył mnie na łopatki
powiedział że mam nogi jak pierwiosnki (cokolwiek to znaczy) :lol:
ja wybuchłam śmiechem a on uciekł z baletów w ekspresowym tempie z intensywnym odcieniem czerwieni na twarzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do mnie kiedyś jedna laska w szkole powiedziałą "Cześć! Jestem Sylwia. Wiem, że masz dziewczynę, ale to szmata i nie interesuj się nią". Na jej nieszczęście moja (była już) dziewczyna usłyszała to i mówię wam, że nawet Segal tak nie potrafi kopać :mrgreen:

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 21 Kwiecień 08, 16:54[/b] **[/color][/size]
Do mnie kiedyś jedna laska w szkole powiedziałą "Cześć! Jestem Sylwia. Wiem, że masz dziewczynę, ale to szmata i nie interesuj się nią". Na jej nieszczęście moja (była już) dziewczyna usłyszała to i mówię wam, że nawet Segal tak nie potrafi kopać :mrgreen:

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]NoOne89[/quote] Kochanie Ty tutaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ??? Łaaaaaaaa :****

[b]
[center]"-Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz -

-wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie.

- (...) Co głosi ten napis?

- Na pochybel sk**wysynom!"
[/center]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie no koleś do mnie raz z tekstem: Ej mała,wcześniej cię tu nie spotkałem.
Ja na to,szklanka w rękę i tekst: i więcej nie spotkasz.

i poszłam.

miał nad wyraz inteligentny wyraz twarzy.

chyba nie skumał xD

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja koleżanka dostała taką wiadomość na gadu "Chodź ze mną" na co ona "...ale gdzie?" Oczywiście wszystko było jasne, ale z propozycji nie skorzystała. ;P

[size=1][i][color=black]"Jam jest częścią tej siły, który wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro..."[color][/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakieś 2 lata temu szłyśmy z koleżanką takim placem gdzie wszyscy chodzą na spacery żeby pooglądać sobie reklamy sklepów,no i w pewnym momencie zobaczyło nas dwóch chłopaków :) wstali z lawaeczki i poszli za nami hehe idą idą już dosyć blisko i nagle jeden sie pyta"wiecie która jest godzina?" a na to jego kolega "aleś Ty głupi przecież ja mam zegarek" haha normalnie myslłam że padne jak to usłyszałam potem poszłyśmy usiąść na ławeczkach betonowych koło macdonalda poszli za nami stoją stoją i nagle jeden mówi"ale mamy ładną pogodę" padał śnieg było zimno i był wieczór gdzieś 19...my odpowiedziałysmy "no" stali jeszcze chwiele a jeden wypalił "to jak dacie nam numery telefonów" na to ja odparłam " a co jesli powiemy że jesteśmy zajęte?? nic sie nie odezwali tylko bez słowa poszli...masakra to była wtedy i tak bym sie z nimi nie umówiła bo mialam w obecnym czasei faceta a przyjaciolka przezywala zawod milosny...ech juz przyjaciolami nie jestesmy a ja nie szukam kolesi bo mam wspanailego narzeczonego:D

Życie z Tobą to największy raj :*Kocham Cię Misiaczku :*

[url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s7.suwaczek.com/200711073338.png[/img][/url]

[url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s10.suwaczek.com/201002173932.png[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
'myślisz że noc polarna ma wpływ na miesiączkę pingwinów?' haha, żeby zagadać :)

kiedyś podszedł koleś w pubie, mówi 'cześć, mogę sie przysiąść?' powiedziałam 'jak mi powiesz jaki masz samochód to zastanowię się czy odpowiedzieć cześć' nie powiedział ;p oczywiście nie mialam ochoty na znajomości, blacharą nie jestem :)

;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi