Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Catwoman

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1681
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Catwoman

Converted

 • LOCATION
  Gotham City

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Catwoman

  Ubiór a polska mentalność

  [quote="matra"]jedyne co, to napisałam, że nie ubrałabym się w taki sposób, bo po prostu wiem, że zostałabym skomentowana jak dziwka.[/quote] Definicja dziwki jest zgoła inna :). Kiedyś miniówka była symbolem dziwki. Możesz być trendsetterką lub poczekać z pół roku, az ta moda w koncu zajrzy do Polski. (I dziękuję za komplementy - jestem na nie łasa, to fakt :D )
 2. Catwoman

  Michael Jackson

  Oglądając wywiady z nim trafia we mnie to, iż był takim... dzieciuchem. Ta jego farma Neverland... Marzenie każdego dziecka. Wygląd też miał taki... disneyowski (mały nosek, wielkie oczy) :) Nie wydaje mi sie, aby był pedofilem, ale w USA kąpiąc dziecko możesz zostać o to oskarżonym. Podoba mi się, że nie wystawiał swoich dzieci na arenę publiczności tak, jak robią to niektóre gwiazdy, sprzedając foty miesiąc po ich urodzeniu. No i bez żadnego wątpienia był królem - i to nie samozwańczym.
 3. Catwoman

  Ubiór a polska mentalność

  To jest kwestia charyzmy. Aż zacytuję Paris Hilton "Życie jest za krótkie, aby wtapiać się w tłum". Pamiętam chłopaka, który zrobił sobie koszulkę z worka na ziemniaki - bynajmniej nie z biedy, tylko ... z ekstrawagancji. Byli tacy, którzy się śmiali, byli tez tacy, którzy podziwiali pomysł i wykonanie. Kupiłam sobie zakolanówki - w różnych kolorach. Bardzo bałam sie zaczepek - nie lubię ich, są krępujące. Ale cóż, w końcu fortuna sprzyja tylko śmiałym i trzeba było kiedyś ubrać spódniczkę (taką a'la uczennica) + zakolanówki. Komentarzy było mnóstwo, ale mnie się podobało takie wzbudzanie sensacji - zwłaszcza, ze byle czym :D Ludzie zawsze przykuwają wzrok do czegoś niezwyczajnego - czy to będzie inny pigment skóry, czy też do dziwnie brzmiącego nazwiska. Będą tacy, co skomentują źle i Ty matra tego nie zmienisz. Ważna powinna być dla Ciebie opinia bliskich, a nie wszystkich ludzi wokół. Szkoda na to czasu :) Cat
 4. Catwoman

  Jak zacząć?

  [quote="Aillin"]Ryzykowne wg mnie.[/quote] Moja droga, Angelina est uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata - tu jest ten myk :-) Dlatego porównuje się do kobiet ogólnie uznane za piekności, ryzykowne byłoby porównanie do Madonny lub Tiny Turner... ;-) Tekst podrywu następny: "Przepraszam cię, ale jestem nowy w mieście (tu mina zmartwionego, lecz mimo wszystko uroczego pieska - chodzi o rozbudzenie instynktu kobiety-opiekunki), czy mogłabyś mi powiedzieć, gdzie jest (to i tamto)...". Oczywiście rozmowa się nie kończy, potem pytanie o jakieś fajne dyskoteki czy coś. A potem tekst "Jesteś bardzo fajną osobą. Czy dasz i swój numer telefonu? Nie chciałbym, aby nasz kontakt się zerwał". I już :-)* *wiele zależy od nastroju dziewczyny, od tego, czy ma chłopaka i czy się spieszy. Moze być też zajadłą feministką, która uzna zaloty za zamach na jej wyzwolenie i w odwecie wrzuci cię do pobliskiego akwenu.
 5. Catwoman

  Jak zacząć?

  Tekst podrywu numer jeden: Dziewczyna musi jeść frytki. Podejdź do niej, poczestuj się jedną i powiedz, patrząc jej w oczy: "Dobre masz frytki". ...:D Podobno moja ciotka wyrwała jakiegoś chłopaka na ten tekst, a nie wiem, czy na gruncie kobiecym sukces się powtórzy. Tekst podrywu numer dwa: Po dłuższym przyglądaniu się jej przeproś ją za to, ale jest tak podobna do Angeliny Jolie/Salmy Hayek/Britney Spears (chodzi o to, że do jakiejś ŁADNEJ znanej osoby, no i nie oszukujmy się - laska o ciemnej karnacji ubrana na czarno nie uwierzy, że wygląda jak siostra bliźniaczka Christiny Aguilery); fajnie, jakbys dopowiedział coś w stylu "...ale ty masz ładniejsze oczy" (etc). Chodzi tu z kolei o to, żeby jej nie odbierać indywidualności :-) Na razie tyle wymyśliłam, może jak mnie natchnie, to zapodam kolejne :-)
 6. Tak tak, fajna jest ta strona, z której to wziąłeś :-) Może podasz źródło?
 7. Catwoman

  Cud narodzin?

  [quote="fortuna"]Nic nie ujęłam paskudnie. Dla Ciebie taki facet może być najcudowniejszy na świecie, dla mnie nie jest mężczyzną. Powiedziałam to bardzo delikatnie. [/quote] Oj, fortuno, oczywiście, ze ujęłaś to paskudnie. Nagięłaś w tym momencie świat do Twojego światopoglądu. Napisałaś oczywiście, że DLA CIEBIE nie jest mężżczyzną facet, który będzie wspierał swoją kobietę, która zdecyduje się komuś urodzić dziecko, jednak ujęłaś to w paskudnie demagogiczny sposób, na który ja reaguję. Myślę, że taki mężczyzna jest tym bardziej "prawdziwym mężczyzną", gdyż nie kieruje się pierwotno-samczym instynktem, który nakazuje mu, aby jego kobieta rodziła i karmiła tylko jego dzieci. Chyba, że wg Ciebie prawdziwość mężczyzny jest tym większa, im mniej dzieli go od neandertalczyka.
 8. Catwoman

  Spirytyzm

  Nie wierzę w duchy, ale się ich boję :-) Nie widziałam ducha, nawet jednego. Ale jeśli juz są, to niech będą milutkie jak Casper :-)
 9. Catwoman

  pytanie do Boga.

  Zapytałabym się, gdzie jest jego syn, Jezus zwany m.in. Chrystusem. Z nim wolałąby porozmawiać :-) Zapytałąbym go, czy podoba mu się taki kult, jakim się go obdarza, czy to uwielbienie tłumów, te wszsystkie obrazy, propozycje posłów Polski, aby został ustawowo królem Polski, wszystkie święta etc było jego pragnieniem. Przyniosłabym tez wodę 8-)
 10. Catwoman

  Słowianie

  [quote="Yakub"]Tak jak oni, modlimy się do posągów i statuetek. To pogański zwyczaj[/quote] Religie nazywane pogańskimi różnią się od chrześcijańskich pojmowaniem istoty bóstwa/bóstw: wiara w Światowida, Peruna, Dziewanny i innych polegała na tym, że trzeba było uzyskać ich przychylność ofiarami. Były to w mniemaniu chrześcijan złośliwe mary, które tylko czekały na zaniedbanie człowieka i zesłanie wnet na niego kary. Bóg wg chrześcijan jest nieco inny - ludzie zawarli z nim przymierze, jest on ich prawdziwym ojcem, sprawiedliwym, wszechobecnym, mądrym itepe (oczywiście to nie jest charakterystyka Boga-Jahwe starotestamentowego, który jest jakimś despotycznym sadystą, a poza tym, jego osoba ma wiele naleciałości z politeizmu). Rzeczywiście u chrześcijan jest widoczny kult ikon, jednak nie ma on takiego wymiaru jak kult świętych różności u innowierców. Prawdą jest też, że Kościół zamienił wiele nazw czy świąt na kościelne - chociażby Święty Krzyż był wcześniej Łyścem, mieujscem zlotu czarownic. Noc świętojańską ochrzczono mianem dnia świętych Pawła i Piotra (jak już skaczą przez ognisko, to tylko święcąc świętych ;-) ). O, przypomniało mi się też: kiedy była burza, stawiano w oknach chat świecę zwaną gromnicą - wierzyli, że ta świeca odgoni od nich gromy, pioruny. Teraz gromnice nosi się w dniu drugiego lutego, na Matki Bożej Gromnicznej :-).
 11. Biblia jest nie tylko świętą księgą dla chrześcijan, ale i jednym z najwazniejszych świadectw o życiu ludzi w tym okresie czasu. Pisana była przez wielu, dlatego też oprócz psalmów znajdziemy fragmenty z życia wzięte :-) A historię Onana czy córek Lota zna podejrzewam większość, tak samo jak i tą, w której Cham naśmiewał sie ze swgo ojca Noego, który upiwszy się rozebrał sie do naga.
 12. W końcu "Milczenie owiec". Bardzo mi się podobał, choć na początku zdziwiona byłam tym, że malo jest tam akcji bezpośrednio ukazujacych to, co Hannibal lubi najbardziej, ale nie o to wcale chodziło - i dobrze :-)
 13. Catwoman

  Cud narodzin?

  [quote="Lilly"] Niemal połowa kobiet, które decydują się na taki krok to pierworódki, więc skąd mają wiedzieć jak zniosą ciążę?[/quote] Masz może potwierdzenie tej tezy w formie badań statystycznych? Bo jeśli wzięłaś to z kosmosu, to żaden argument. Nie zdecydowałabym się, gdyby to miał być mój pierwszy poród. To zbyt emocjonalne wydarzenie, no i jak mam zacząć to z moim i mojego partnera dzieckiem. Uważam za cholernie godne podziwu to, że kobieta rodzi dziecko innej parze (to nic, ze za pieniądze czy jakieś inne profity). Jest godna do takiego poświęcenia, aby dać ogromne szczęście innej parze, która pragnie własnego dziecka. Istnieje adopcja, ktoś wyzej napisał: ale co innego dziecko przygarnięte, a co innego dziecko własne, w którym rozpoznaje się nosek taty i oczka mamy. Jeśli jest możliwość wychowywania własnego dziecka a obcego, to rachunek jest prosty. [quote="fortuna"] w moich oczach byś był skreślony jako mężczyzna.[/quote] Paskudnie to ujęłaś. Jeśli byłabym gotowa na to, aby dać szczęście jakiejś parze (zaznaczam, ze musiałby być to ktoś z bliskiej odziny, np siostra i jej mąż), to oczekiwałabym wsparcia mojego partnera, a co za tym idzie - jego zgody na to.
 14. Catwoman

  Depresja

  Wiem bardzo dobrze czym jest depresja, a raczej hmmm ból istnienia. Był chwile, kiedy nagle cały smutek tego świata wtłaczał się w moje ciało, moja dusza nie dawała sobie z tym rady, więc i nie zawsze dało się trzymać postawę i wojować świat. Był to smutek straszny, obłapiający każdą myśl, każdą cząsteczkę ciała. Wtedy chciało się już tylko coraz bardziej umartiwac nad sobą, w nadziei, że te łzy wylewją się z nas wraz z bólem. Jak pomóc osobie z depresją? Wyciągać ją do ludzi, nawet jeśli nie chce. Pokazywać fajne aspekty świata. Na pewno nie umartwiać sie razem z nią. Owszem jest tak, że uratowac oze tylko wizyta u specjalisty, chociaż sama obecność bliskich działa cuda - wiem po sobie.
 15. Catwoman

  Cud narodzin?

  Dziewczęta, rozważcie taką sytuację: wasza np siostra i jej chłopak cholernie pragna dziecka i chcą, abyście wy je nosiły. Czy ich radośc, ich spełnienie ewnetualnie plus nie jakiś zastrzyk gotówki) nie byłby w stanie was skłonić do urodzenia ich dziecka? Dawanie innym szczęścia jest zapomnianą cnotą, ale chyba wciąż jedną z największych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...