Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

anaxegiros

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O anaxegiros

Converted

 • ZAINTERESOWANIA
  Psychologia/LD/OOBE/Sport/Dobra książka/Neurologia/Anatomia Człowieka/Życieee
 • OCCUPATION
  Uczeń
 • LOCATION
  Zakopane
 1. anaxegiros

  Porownanie

  Nie wiem, czy Cię dobrze zrozumiałem. Masz bazę, w bazie dwie tabeli o definicji mniej więcej takiej: id_p int, surname string, przy czym w surname trzymasz imię i nazwisko; chcesz poznać wszystkie takie rekordy, że tabela1.id_p == tabela2.id_p && tabela1.surname (jest różny z dokładnością do wielkości liter) tabela2.surname? [code]select t1.id,t1.surname,t2.surname from t1 inner join t2 on t1.id = t2.id where t1.surname != t2.surname;[/code] ? W mysqlu działa, tam != nie zwraca uwagi na wielkość znaków. Ponadto powinienes mieć dwie kolumny, oddzielnie na nazwisko, oddzielnie na imię.
 2. HTC Magic w Orange z jeszcze nie modyfikowanym Androidem. Polecam. [url]http://www.androphones.com/pictures/htc-magic-large-picture.jpg[/url] Kosztowało mnie to cudo całe 1.22 zł.
 3. anaxegiros

  "Pasja"

  Tak? A mi się nie podobał. Epatowanie drastycznymi scenami z ekranu, stadka dzieci prowadzone na film przez katechetów i iluzja tego, że to tylko Jezus tak cierpiał; to wszystko składa sie na to, że pozytywnymi uczuciami nie mogę darzyć ani filmu, ani szumu wokół niego. Jest jeden plus, który film ma ode mnie - to język, wyjątkowo (na szczęście!) nie angielski.
 4. A mnie to szczerze mówiąc nie przekonuje. Tak na zdrowy rozum, ludzie, pomyślcie o sytuacji politycznej w tamtym czasie. Gdyby rosjanie choć podejrzewali mistyfikację, to nie zostawiliby na NASA suchej nitki. Co do zdjęć: czy mamy powody przypuszczać, że NASA wpakowało w oba Voyagery ludzi i wysłało za krańce układu słonecznego, by robili zdjęcia i przesyłali je na Ziemię? Czy może jednak NASA potrafi cykać fotki bez aktywnego udziału człowieka?
 5. anaxegiros

  Czytasz Biblie ...

  [quote="Cave"]Czytasz Biblie?[/quote] Już nie. [quote="Cave"]Przeczytałeś ją chociaż raz? (Raz)[/quote] Tak. Całą. Może ominąłem kawałek pnp. [quote="Cave"]dlaczego?[/quote] Know your enemy:) [quote="młoda"] robisz to specjalnie czy naprawdę tak myślisz? Jeśli to drugie to daruj sobie, bo możesz takimi słowami zranić uczucia drugiej osoby. Trzeba szanować religię innych, jaki również ich wiarę. Wyśmiewasz się z z Biblii, która dla chrześcijan jest czymś niezwykle ważnym i otaczanym czciom...[/quote] Nie, nie mam obowiązku szanować uczuć innych. Zwykle tak robię, co nie znaczy, że cokolwiek mnie do tego zmusza. Wybacz, ale taka jest brutalna rzeczywistość. Odnośnie szacunku do wiary: jeśli zacznę prowadziś krucjatę i nawracanie w imieniu FSM to będziesz szanować mnie i moją wiarę? A co, jeśli zacznę wzywać do konieczności ofiar z ludzi, by duchy pozwoliły wzejść słońcu nastepnego dnia? To, że masz swoją wiarę i to, że uważasz Biblię za swoją prawdę objawioną nie znaczy, że z miejsca staje się to godne szacunku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...