Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cave

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Cave

Converted

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cave

  Depresja

  [quote="Zielony34"]Depresja dotyka dzisiaj co raz większej liczby szczególnie młodych ludzi którzy tracą kontakt ze swoimi rodzicami. Nie można pomijać depresji pourazowej czy depresji wywołanej menopauzą czy andropauzą. Dłuższe stany depresyjne prowadza w konsekwencji do takich chorób jak wrzody żołądka, myśli samobójcze, utrata własnego JA. [/quote] Skończ mi tu wymieniać skutki. Dobrze wiem co to za choroba, bo się 'psychologią' interesuje. A owy fragment opisu choroby skopiowała, co jakoś wydaje się abstrakcją. Gdyż tu raczej nie wchodzą osoby które nie mają zielonego pojęcia. A jak wchodzą to zapewne z innego w regulaminie wymienionego podpunktu. [quote="Zielony34"]A tobie dało coś prezentowanie swojej niewiedzy? [/quote] Raczej to Ty pokazujesz swoją niewiedzę. Jakbyś się znał, wiedziałabyś że tej choroby nie da się jednoznacznie wykryć. Kierują się objawami -brak snu, problemy ze snem. Brak chęci do czegokolwiek jak i do ruszania się. Co jest częstym objawem że mylą inne choroby ze zwykłym załamaniem. A już o tym słyszałam. Tak naprawdę dużo osób na to nie jest chorych, często ludzie bagatelizują owe słowa twierdząc że oni mają tą chorobę -nawet nie znając objawów.
 2. Cave

  Zgwałcona

  [quote="Zielony34"]Zadam osobiste pytanie - zostałaś zgwałcona i odnalazłaś pocieszenie w Bogu? Bo tak to mniej-więcej wygląda[/quote] Co ma wiara do gwałtu? he he zresztą czy ja wyglądam na nieszczęśliwą ? :mrgreen: [quote="Zielony34"]Chciała byś być podła, a jesteś bardzo niedojrzała.[/quote] Poważnie? ach -dziękuje. Ale człowieku ile ja mam lat? to chyba o czymś świadczy, co nie? :amasz:
 3. [quote="MagicalFire"]k uważacie? Tak, a możne nie? I dlaczego? Co takiego zrobil ze na to zasluguje / nie zasluguje ?[/quote] Myślę że tak. Nowy film o nim, pokazuje argumenty:) 'Świadectwo'
 4. Cave

  Depresja

  [quote="Demon"]cywilizacyjnej...[/quote] hahah! nie rozśmieszaj mnie! jaka cywilizacja? -urojenia ludzi to nie choroba. Wmawiają sobie głupoty a potem tak bywa:P Choroba jest tak naprawdę rzadka, i kopiowanie definicji dało Ci coś?
 5. Cave

  Wiara

  [quote="matra"]jeżeli naprawdę masz trzynaście lat [/quote] A masz jakiekolwiek wątpliwości? rzekomo dlaczego osądzasz mnie o kłamstwo? czuje się zażenowana <hahaha> [quote="matra"]edno słowo jeszcze 'kochana' - wierzę w Boga, ale moja wiara w niego nie jest i lepiej żeby nie była Twoim interesem, bo faktycznie będziesz mogła powiedzieć: [/quote] Tak, zaczynasz dyskusje. Czyli nie jesteś w temacie, acz pytam przecież o wiarę. Skoro tylko chcesz dyskutować o moim ubogim intelekcie. To raczej nie w tym temacie :P
 6. Cave

  Wiara

  [quote="matra"]tak to już jest. ale po Twoich postach widzę, że nie potrafisz tego uszanować. ja także byłabym ciekawa Twojej odpowiedzi na pytanie madrava.. [/quote] Oj kochana, to Ty mnie nie szanujesz. Ja robię dokładnie to samo, nie lubiliśmy się 'nigdy' od zawsze, i chyba tak już zostanie. Na szczęście nie tylko ja, chyba robi się tu Twój fanclub :D Wiara, hm -od Ciebie wypływa nie chęć do innego człowieka, tutaj odreagowywujesz sters. Czyż to nie jest piękne? -ja mam przynajmniej cel w życiu, on pomimo mojej wredoty mnie kocha. Ciebie? -no cóż. Też, szkoda że Ty nie jesteś w stanie tego pojąć. Jesteś zapewne zwolennikiem aborcji i lenistwa, bo ateizm to mówmy sobie szczerze -lenistwo. [size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 16 Listopad 08, 20:36[/b] **[/color][/size] [quote="madrav"]Żarcik roku :lol: :lol: :lol: Prawda jest taka, że jak urodziłabyś się w Kuwejcie, byłabyś muzułmanką, jeśli urodziłabyś się w wiosce Wikingów, wierzyłabyś w Thora i Odyna, żyjąc w starożytnej Grecji, składałabyś hołd Herze, zatem to, że wierzysz w Boga jest jedynie przypadkiem, takim że urodziłaś się w katolickiej rodzinie. [/quote] Wszyscy wierzymy w jednego Boga, tylko inaczej go nazywamy
 7. Cave

  Wiara

  [quote="madrav"]Dlaczego wierzysz w Boga? [/quote] Dlaczego? -bo pomógł mi już nie jeden raz. Bo jego słowa prowadzą mnie przez życie? Bo kocham jego cuda? [quote="madrav"]Doprawdy? A jak wygląda Bóg? Jak płonący krzaczek? Brodaty facet? Gołąb? A może jeszcze inaczej? [/quote] Boga moja droga nikt nie widział, Ty jesteś ateista haha więc nasze poglądy mogą się niebagatelnie ';różnić; [quote]PS. Szczeniackich odszczeknięć komentować nie zamirzam.[/quote] Ach, tak! Zapomniałam że jesteś tu chyba 'moderatorem' ? chyba... A szkoda, pośmiać się szło już wcześniej :D
 8. Cave

  Wiara

  [quote]Nie odpowiedzialas na pytanie, czyzby odpowiedz byla zbyt trudna? [/quote] Na podobieństwo Boga powiadasz? -tak. Wyglądamy podobnie, mamy podobne cechy. Jednakże jest to osoba nieskazitelnie dobra. Ja. No cóż. Trochę mi brakuje do świętości, zwłaszcza dzieli mnie wielka granica gdy muszę podziwiać Twoją skromną ./..wypowiedź. [quote]Nie dziwie sie takze, ze nie chcialabys aby urodzilo Ci sie cos podobnego do mnie. Zapewne takie dziecko przyprawialoby o bol glowy Twoj katolicko-fanatyczny umysl.[/quote] Raczej nie chodzi mi o to, nie chcę by się urodziło mi coś tak nieskazitelnie 'pustego' jak Twoja osoba :aloha:
 9. Cave

  Wiara

  [quote="madrav"] Czy jezeli Bog bedzie chcial bys zabila swoje jedyne dziecko to to uczynisz? [/quote] Nie mam dziecka, nie chcę by się urodziło coś podobnego do Ciebie :lol: [quote]Roznica jest taka, ze teoria ewolucjonizmu udowodniona jest wieloletnimi badaniami naukowymi. Nie sa to slowa wypisane na kartkach, ale fakty w postaci skamielin, malarstwa jaskiniowego, zamarznietych szkieletwo i temu podobnych. Tymczasem teoria kreacjonizmu jest wymyslem czlowieka. Tak samo jak lampa Alladyna, jednorozce i latający potwór spagetti.[/quote] A kogo to badania? -człowieka! człowieka który też to mógł wymyślać!
 10. Cave

  Napisz nowy temat

  [quote="MagicalFire"]poproszę o mała podpowiedz :mrgreen: [/quote] Temat można zamknąć :mrgreen:
 11. Cave

  Napisz nowy temat

  [quote="MagicalFire"]uwiadom mnie :-P [/quote] Kochanie! ależ nie mogę Ci takiej krzywdy zrobić! Zacznij myśleć!
 12. Cave

  Wiara

  [quote="MagicalFire"]nie bo nie mówią takich bredni poza tym nie można się kierować tylko wiara [/quote] Myśl sobie co chcesz, jednakże ja nie uważam że moimi przodkami są małpy. I tyle.. Skoro Twoja rodzina przedstawia owy gatunek, to nie znaczy że moja :aloha:
 13. Cave

  Napisz nowy temat

  [quote="MagicalFire"]kurcze wybacz ale cie nie pamietam ;/ [/quote] Kochanie.. wybaczam Twoją niewiedzę, z Bogiem :D
 14. Cave

  Wiara

  [quote]wyklucza to nauka człowiek pochodzi od małpy[/quote] Jak naukowcy powiedzą że urodziła Cię glizda też uwierzysz?
 15. Cave

  Wiara

  Wierzysz w Boga? Czy jesteś Ateistą? Uzasadnij swoją wiarę. A może brak wiary! Twoim zdaniem człowieka stworzył Bóg? czy raczej nie... jak nie to dlaczego. Jak powstaliśmy, czyżby tylko bakterie na to wpływały?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...