Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sukebe

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Sukebe

Converted

 • ZAINTERESOWANIA
  za dużo żeby wypisywać
 • LOCATION
  stąd
 1. Muszę Ci przyznać rację [b]Zielony34[/b], spodziewałam się czegoś lepszego, ale to był film na podstawie mangii, a nie opowiedziana historia z komiksu przełożona na ekran. Mogli lepiej się postarać, lepiej dobrać postaci. Śmiałam się z tych absurdów, które widziałam na ekranie. Zabili piękno mangii i anime oraz bohaterów. Kame-Sein wogóle porażka :/ a Yamcha? Nawet James Marsters mnie zawiódł jako Piccolo :( Porażka przez wielkie "P".
 2. Sukebe

  Witam wszystkich

  Witam Cię serdecznie na forum :)
 3. Sukebe

  Terry Pratchett

  [quote]Czytaliscie jego ksiezki?[/quote] No jasne :) [code]Co sadzicie o swiecie Dysku, (...)[/code] Koncepcja świata jak najbardziej mi się podoba, książki są cudowne moim skromnym zdaniem. Tak samo postacie (Babcia Weatherwax i Ridcully rządzą!). [code](...)ktore czesci podobaly sie wam najbardziej.[/code] 1. Kolor magii 2. Blask fantastyczny 3. Mort 4. Kosiarz (jak byłam młodsza to okładka mnie przerażała) Chyba nie mam swojej ulubionej tak naprawdę :) Wszystkie są świetne (może prócz "Pomniejszych bóstw" i "Piramid" bo te czytałam z pół roku).
 4. Sukebe

  Anita Wita :)

  Witam Cię Anito na forum ^^
 5. [quote]Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik" Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna do utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża liczba komików posiada typ 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety, ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki. Gdy 7w6 jest w stresie, może objawiać zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami łątwo zranione. Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie. Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację. Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg. [/quote] [quote]Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona.[/quote] U mnie się to nie sprawdza. [quote]Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa.[/quote] Coś w tym jest. [quote]Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu.[/quote] Zgadza się niestety. [quote]Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. [/quote] Nader często. Ogólnie większa część się zgadza. Są małe luki, jeżeli tak to mogę nazwać.
 6. Sukebe

  Witam

  witam serdecznie na forum :)
 7. Mangę i anime uwielbiam. Mam do nich sentyment z dzieciństwa, z wyczekiwaniem czekałam do godziny 16:05 na TVN7. A zwiastun nie zapowiada świetnego filmu. Po pierwsze: miałam nadzieję, że jak już to Japończycy stworzą film o DB. Po drugie: aktorzy. Piccolo mnie rozłożył. Wygląda jak jakaś człekokształtna istota z wód. Nawet nie był zielony. Jednak wydam pieniądzę i pójdę do kina żeby się pośmiać i popłakać zarazem nad produkcją. Manga i anime wyszło. To wystarczy moim zdaniem.
 8. Sukebe

  Co słyszy drukarka?

  [quote]- ona drukuje i drukuje w kosmos. Polać cię wodą? [/quote] przy tym padłam xD moja wogóle nie działa, a jak działała to tylko same obelgi :)
 9. Leje i to nie raz a kilka razy dziennie. Nie można po dobroci to siłą. Raz uderzyłam go w jego klejnoty bo się chłopak rzucał. Ja sobie nie pozwolę, a zresztą traktuje mnie jak swojego kolegę. Nie na tym rzecz polega.
 10. Sukebe

  House M.D. / Dr House

  Niestety szykuje się Huddy i to mnie dołuje :( A jakie nowości mogą wprowadzać? Ale teraz będzie [color=black]dcinek z porwaniem[/color] Nie powiem, czekam na emocje. A ogólnie seria mi się podoba. I to bardzo. Chodziaż ostatni to sięciągnął w nieskończoność.
 11. Sukebe

  House M.D. / Dr House

  [b]yodek[/b], a co sądzisz o piątej serii?
 12. Sukebe

  Coma

  to jest już ich nowa płyta? O.o nie wiedziałam xO
 13. Sukebe

  Aktualnie czytam...

  ja nadrabiam lektury xD "Przedwiośnie" - Stefan Żeromski
 14. Sukebe

  Hej

  witam na forum :amasz:
 15. Sukebe

  Everybody kombinerki xD

  Witaj i baw się dobrze :afro:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...